Top 10 ABUS Schlüsselbox 787 Big – Skříňky na klíče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ABUS

#ad

ABUS KeyGarage 787 – box na klíče pro montáž na stěnu – pro klíče nebo malé cennosti – bílá

#ad
ABUS #ad - Pro řemeslníky. Komfortní a velkorysé: místo až pro 14 plastových karet nebo 20 klíčů – větší komfort při uložení klíčů díky vyjímatelnému háčku na klíče.

Mnohostranné použití: ideální pro snadný přístup do prázdninových bytů, prázdninových domů, kancelářských budov, bytových domů např. Stabilní a s dlouhou životností: stabilní kovový kryt – uzavírací klapka ze zinkového tlakového odlitku s číselnými koly – ochranná klapka s posuvným mechanismem. Skříňka na klíče pro bezpečnost objektů: hmotnost 689 g - šířka 84 mm, výška 120 mm, hloubka 42 mm - až pro dvacet klíčů. Bezpečné uložení klíčů: trezor na klíče s individuálně nastavitelným 4místným číselným kódem – různé autorizované osoby mají přístup k důležitým klíčům.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška2.83
Délka3.31
Hmotnost1.52
Šířka1.73
Číslo dílu403064
Modelka40306

2. Diyife

#ad

Box na klíče pro venkovní i vnitřní použití, garáží montáž na stěnu, vodotěsný nerezový kombinovaný klíč, Diyife Trezor na klíče se 4místným číselným kódem, bezpečné uložení domů

#ad
Diyife #ad - Váš klíč má posuvný kryt odolný proti povětrnostním vlivům, hliníkové slitiny a nerezové oceli. Perfektní řešení pro uložení klíčů pro pronajaté AirBnB. 5. 4 číselná kombinace můžete si přizpůsobit svůj vlastní přístupový kód.

Návod český jazyk nelze zaručit. Odklápěcí víko umožňuje ovládání jednou rukou. Ne v německém jazyce provádějí kroky, aby byl váš přístupový kód kdykoli nově nastaven. Vnější rozměry: 12 x 8 x 3, který kombinuje ciferník před komponenty. Otevřete vnitřní box se nachází 4 otvory na zadní straně krabice. Snadná instalace. Velké & bezpečné uložení pro až 5 domácích klíčů nebo 3 velké klíče.

Metoda instalace: 1. Plastová špunty do lampy položte na zeď. Umístěte box na stěnu a označte polohu otvorů. Umístěte box na stěnu a pak našroubujte dodané šrouby. Upozornění: kromě toho se nachází kabel ve tvaru U v krabičce na klíče, který je užitečný k odblokování. Zajištění kvality – záruka nabízíme 45denní záruku vrácení peněz a 12 měsíců bezstarostný servis.
ZnačkaDiyife #ad
VýrobceDiyife #ad
Výška1.8
Délka4.5
Hmotnost1
Šířka3.6
Číslo díluNUKTAL3-2
ModelkaTAL3

3. Master Lock

#ad

Master Lock Trezor na klíče s osvětleným číselným kódem + výsuvný kabel na klíče střední odolný proti povětrnostním vlivům třmen 5424EURD – trezor na klíče

#ad
Master Lock #ad - Uživatelská přívětivost: 4místná kombinace číslic a podsvícená možnost zadávání pro lepší výhled; velká otevírací páka pro snazší otevírání pouze jednou rukou.

Bezpečnostní nástroj: ideální pro zajištění toho, aby byly všechny klíče po použití opět v krabičce na klíče. Klíčový trezor použití: osvětlený číselný kód pro použití v noci; trezor na klíče se nejlépe používá pro ukládání klíčů a přístupových karet. Výsuvný klíčový kabel použití: ideální pro sdílení a zabezpečení klíčů pro osobní pomoc, pracovníky, realitní makléře, hlídání dětí, úklidové pracovníky a další.
ZnačkaMaster Lock #ad

4. ZHEGE

#ad

Malá skříňka na klíče s kódem, box na klíče se 4místnými číslicemi, AirBnB šedý, trezor na klíče odolný proti povětrnostním vlivům pro domovní klíče, ZHEGE Trezor na klíče s číselným kódem vnější

#ad
ZHEGE #ad - Buďte přesvědčeni, že klíče od domu předáte své rodině a svým blízkým, které skříňce na klíče s číselným kódem propůjčují vysokou odolnost proti kladivům, a nikdy se nemusíte bát, že někoho vyloučíte. Rádiové klíče od auta se do něj nevejdou.

Kapacita: schovávač klíčů pro venkovní použití nabízí místo až pro 5 klíčů. Pokyny jsou vždy součástí dodávky. Můžete také uložit svou kreditní kartu a usb. Vysoká bezpečnost: silná konstrukce ze zinkové slitiny se 4 vnitřními vysoce výkonnými šrouby, pilám a vroubkování. Dlouhé silné předměty, jako např. Dodává se také s posuvnými dveřmi pro skrytí a k ochraně ciferníků před prachem, deštěm, sněhem a ledem při každodenním používání.

Záruka: trezor na klíče venku je perfektním řešením pro úschovu klíčů od domu a uložení klíčů v pronájmu airbnb. Uvědomte si, že svůj kód nikdy nezapomenete. Pokud potřebujete pomoc, je vám k dispozici náš profesionální a přátelský zákaznický servis. Pouze čtyři kroky k nastavení a resetování 4místné kombinace. Na každý trezor na klíče safe outdoor platí 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Nakupujte s důvěrou!
ZnačkaZHEGE #ad
VýrobceZHENGE GONGYIPIN #ad
Výška1.57
Délka4.76
Hmotnost1.05
Šířka3.54
Číslo díluZGD002
ModelkaZGD002

5. GRIFEMA

#ad

Schlüsselsafe 4 Stellig, Zinklegierung, Schlüsselversteck für Schlüssel Türkarte, Sicher, Schlüsselbox mit Code, Schlüsselkasten mit Zahlencode Robust, GRIFEMA Schlüsseltresor Wandmontage Wetterfest

#ad
GRIFEMA #ad - Weitgebrauch-- sichere aufbewahrung wichtiger Schlüssel, Kreditkarten, Wertvolle Kleinigkeiten wie Schlüsselkarten, Schmuck etc. Nummernschloss​aus zinklegierung, Wetterfest, Beständig gegen Hämmern, Frostsicher und Rostet nicht, Sägen .

Einfach bedienung-- kombinationsschloss ursprüngliches Passwort: 0000 Oder kann andere kleine wertvolle Gegenstände schützen. Großer platz-- schlüsselkasten bietet platz für 5 Schlüssel+ 1 Karte. Leicht zu bedienen um den Zahlencode ändern zu können. Robust-- nettogewicht 456g. Hohe sicherheit-- 4-stelliges zahlenkombinationsschloss mit 10000 kombinationen ist zehnmal schwieriger zu öffnen als ein 3-stelliges Zahlenschloss.
ZnačkaGRIFEMA #ad
VýrobceIbergrif Griferias S.L #ad
Výška1.97
Délka5.12
Hmotnost0.95
Šířka3.94
Číslo díluGA1003
ModelkaGA1003

6. Burg Wächter

#ad

KeySafe, Burg-Wächter trezor s klíčem, vhodný do interiéru i venkovního prostředí

#ad
Burg Wächter #ad - Výrobky jako dveřní zámky, trezory a poštovní schránky se vyrábějí a neustále vyvíjejí s vysokými nároky na kvalitu. Díky automatické zastávce se čísla při zadávání správné kombinace zaklapnou, což usnadňuje otevření trezoru při špatném osvětlení.

Centrální přístup: v tomto sejfu na klíče s magnetickým držákem na klíče můžete zcela jednoduše a bezpečně uložit své klíče až do délky 12 cm a měnit skupiny osob, jako např. Kvalita od roku 1920: burg-wächter je tradiční rodinný podnik se zvláštním pocitem odpovědnosti za zaměstnance a životní prostředí. Odolné pouzdro: aby byly vaše klíče v bezpečí před krádeží, je key safe vyroben z velmi odolné zinkové tlakové litiny. Poskytnout nepřetržitý přístup řemeslníkům, pečovatelským službám nebo prázdninovým hostům.

4dílný číselný kód: z 10 000 možností můžete nastavit svůj individuální kód a kdykoli resetovat. Trezor lze umístit na stěnu v interiéru nebo v chráněné venkovní oblasti. Rozsah dodávky a rozměry: 1 trezor na klíče burg-wächter key safe 20 sb s číselným zámkem, materiál: zinkový tlakový odlitek, rozměry: VxŠxH: 136 x 85 x 50 mm, upevňovací materiál, barva: Černá.
ZnačkaBurg Wächter #ad
VýrobceBurg-Wächter #ad
Výška9.25
Délka5.91
Hmotnost1.54
Šířka1.97
Číslo díluKeySafe 20
ModelkaKeySafe 20
ZárukaŽádná záruka výrobce.

7. TTRWIN

#ad

Velký box na klíče, nástěnná krabička na klíče pro vnitřní i venkovní použití, vodotěsná a nerezová, trezor na klíče, se 4místným zámkem, TTRWIN Trezor na klíče, slitina zinku

#ad
TTRWIN #ad - Nebo ke sdílení klíčů s vašimi dětmi ve škole, domácími zaměstnanci, pronajímateli Airbnb a dalšími vybranými osobami. 4místný kombinovaný kód, snadné nastavení a změna, více než 10 000 různých kombinací.

Pamatujte si prosím svůj kód dobře. Díky svému velkému vnitřnímu prostoru má tato skříňka na klíče svůj účel chránit asi 5 domovních klíčů nebo 3 klíče od auta, je možné uložit i jiné malé věci, jako přístupové karty, které chcete sdílet, písemnou zprávu. Perfektní řešení pro uložení klíčů, když jdete na sport, na procházku nebo na cesty. Vyrobeno z nerezové zinkové slitiny, dobrá odolnost proti nárazu, super robustní a s dlouhou životností, rzi a korozi, pro ochranu a sdílení vašich klíčů.

Všechny potřebné montážní díly jsou obsaženy: 4 šrouby a 4 nylonové roztahovací hmoždinky, aby bylo zajištěno, že přívěsek na klíče lze pevně a jednoduše namontovat na jakýkoli povrch uvnitř i venku. Nastavte si prosím svůj vlastní přístupový kód jinými číslicemi, tedy ne kód jako 1111.
ZnačkaTTRWIN #ad
VýrobceShen Zhen Shi San Yue Ke Ji You Xian Gong Si #ad
Výška1.93
Délka5.2
Hmotnost0.66
Šířka3.98

8. upxon

#ad

UPXON Extra große Kapazität Schlüssel-Aufbewahrungsbox mit rücksetzbarem Code, Hausschlüssel, Schlüsselschloss-Box, Hotels, 4-stellige Zahlenschlossbox für Autoschlüssel, Airbnb und Schulen 1 Pack

#ad
upxon #ad - Für den innen- und Außenbereich geeignet. Sie können ihre hausschlüssel hineinstecken, Ihr Büro oder Ihr Lager. Sie müssen keinen schlüssel mehr unter dem Teppich, kann die Box vor Hämmern, Zinklegierung und robustem Stahl, der Vase oder unter einem Stein verstecken.2 installationsmethoden dieser schlosskasten ist so einfach zu installieren mit zwei arten der Installation.

Oder sie können diesen Schlosskasten an der Wand montieren. Und es ist einfach, Ihr eigenes Passwort mit dem Handbuch einzustellen. Es kommt mit einer schiebeabdeckung, verklemmen oder Einfrieren zu bieten, um Schutz vor Regen, korrosionsbeständig und wetterfest, was diese Schlüssel-Aufbewahrungsbox diskreter macht und Jahre hält. Höchste sicherheit, makler, um einen schlüssel draußen zu verstecken, die 5-10 Schlüssel mit einem Schlüsselanhänger und den meisten Autoschlüssel halten kann. Geeignet für notfalleingang, wie Ihre Haustür, mit erweiterter interner Kapazität, Haustiersitter usw.

Extra große kapazität & breite anwendungder schlüsselkasten hat großen platz, airbnb, ihre garage, wenn sie zur arbeit oder im urlaub gehen. Mit einem abnehmbaren bügel können Sie diese Schlossbox sicher an einem Türknauf, Zaun oder überall dort aufhängen. Langlebig und robust: der schlüsselkasten ist aus aluminium, wodurch dieser schlüsselkasten viel haltbar und robust ist, Sägen oder Aufhebeln schützen. Wetterfest: diese schlossbox ist rostfrei, schnee, ideal für den innen- und Außenbereich. Sicher und einfach zu installieren diese zahlenschlossbox ist ein verstellbares Schloss mit einem 4-stelligen Code und es bietet 10
Značkaupxon #ad
VýrobceUPXON #ad
Výška5.2
Délka3.9
Hmotnost1.76
Šířka2.3
ModelkaUPXON-2021120901

9. JUYANO

#ad

Montáž na stěnu, JUYANO Trezor na klíče s číselným kódem vnější, venkovní, 4místný box na klíče s číselným kódem pro venkovní použití, vodotěsný, box na klíče s kódem pro dům,, velký trezor na klíče

#ad
JUYANO #ad - Zajišťuje také bezpečnost vašich klíčů v naší skříňce. Tento box na klíče s kódem pro venkovní použití pojme minimálně 5 klíčů od domu nebo auta a jiné malé předměty. Snadná instalace venkovní trezor na klíče se dodává se všemi potřebnými upevňovacími prvky, že se snadno instaluje na stěnu, včetně návodu, včetně 4 šroubů a 4 nylonových roztažených hmoždinek, jednoduše vložte šrouby a plastové rozestupné hmoždinky do stěny nebo jiného tvrdého povrchu a vyvrtejte je tak, aniž byste museli kupovat další hardware.

Stabilní a bezpečný trezor na klíčetrezor na klíče juyano s číselným kódem je vyroben z odolného pvc a hliníkové slitiny odolné proti korozi, pilám a rozbití. 4místné možnosti kombinace4místná skříňka na klíče s číselným kódem, která nabízí možnost až 10 000 kombinací. S tímto nástěnným držákem pro bezpečnostní klíče si již nemusíte dělat starosti, které jste schovali pod kobercem, že klíče, 3 x 3, 5 x 6, budou odebrány.

Naše boxy na klíče jsou dodávány se 100% zárukou spokojenosti nebo 30denní zárukou vrácení peněz. Vnitřní velikost vxŠxh: 9, 5 cm. Iroké použití tento nástěnný trezor na klíče je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. UpozornĚnÍ: při resetování hesla si pokaždé přidržte s fotografií nebo poznámkou, vám umožní nastavit si vlastní kombinaci hesel, která je namontována na stěně, jinak nebudete mít možnost ho znovu najít. Box na klíče juyano s kódem vám poskytne mnoho pohodlí pro chaty, nouzový příjezd, garáž, kancelář, sklad, Airbnb.
ZnačkaJUYANO #ad
VýrobceJUYANO #ad
Výška1.81
Délka4.72
Hmotnost1.32
Šířka3.54

10. Brifit

#ad

Vnější schránka na klíče s kódem pro vnitřní a venkovní použití, odolný box na klíče odolný proti povětrnostním vlivům pro, Brifit Trezor na klíče s třmenem, trezor na klíče se 4místným číselným kódem

#ad
Brifit #ad - Tato skříňka na klíče se skládá z vysoce pevného těla ze zinkové slitiny a třmenů z tvrzené oceli. Vnitřní velikost trezoru na klíče: 2, 17 * 1, jako je u-disk, 38 * 1, který pojme 5 domovních klíčů nebo jiné drobnosti, 14 palce.

Kdykoliv můžete nastavit požadovanou kombinaci. E po resetování hesla pořídíte nejlépe fotografii nebo je pořídíte poznámkou. Může poskytnout 10 000 kombinací, aby byla zajištěna bezpečnost vašich klíčů. Díky tomu je box na klíče dostatečně silný, klepání, aby chránil vaše klíče, pily nebo prasknutí zámku. Používejte je s důvěrou. Tento trezor na klíče odolný proti povětrnostním vlivům se hodí pro použití v mnoha oblastech.

Je to perfektní volba pro trezor na klíče v přírodě. Vy nebo vaše rodina můžete klíč kdykoli dostat pomocí hesla. Je ideální pro nouzový vchod, chalupu, hlídání zvířat nebo kdekoli to potřebujete. Rozestup háčků se rozšiřuje, což umožňuje širší spektrum použití. Nabízí velký vnitřní prostor, klíče od auta, přístupové karty atd. Aby lépe vyhovoval vašim individuálním potřebám.
ZnačkaBrifit #ad
VýrobceBrifit #ad
Hmotnost0.68