Top 10 Bluetooth headset Zum Telefonieren Handy – Bluetooth sluchátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CASCHO

#ad

Headset s mikrofonem, Bluetooth ucho pro řízení, nabíjecí box, Bluetooth sluchátka, Headset Bluetooth, doba hraní 100 hodin, Bluetooth V5.3 headset s mikrofonem s potlačením okolního šumu, LED displej

#ad
CASCHO #ad - Součástí balení jsou náhradní náušníky různých velikostí, takže je můžete volně nastavit. Přepínání skladeb, což je velmi praktické pro administrativní pracovníky a řidiče. Otočný háček na sluchátka a otočný náušník vám umožní libovolně měnit mezi levým a pravým uchem.

Jasné hovory: bluetooth headset s integrovaným mikrofonem a potlačením šumu enc umožňuje partnerovi slyšet jasně a zřetelně. Flexibilní ovládání: tlačítka a tlačítka citlivá na dotyk jsou kombinovány, přijímání hovorů a probuzení hlasových asistentů je možné jednoduše přes ovládání headsetu, aniž by bylo nutné telefon neustále ovládat, nastavení hlasitosti, aby se zabránilo chybám při dotyku. Nabíjecí mísa nabízí 80 hodin pohotovostního režimu pro Bluetooth sluchátka.

Bluetooth headset podporuje propojení se 2 zařízeními Bluetooth současně. Doba přehrávání 100 hodin: bluetooth headset je vybaven nabíjecí stanicí s led displejem, 5 hodiny, náhlavní souprava potřebuje pouze 1, aby byla plně nabita a může fungovat až 20 hodin. Pravá bezdrátová stereo sluchátka. Bluetooth v5. 3: bluetooth v5. 3 headset je kompatibilní s většinou bluetooth zařízení a má stabilní spojení.
ZnačkaCASCHO #ad
VýrobceCASCHO #ad
Číslo dílu33
Modelka33
Záruka12 měsíců (v případě problémů s kvalitou zdarma)

2. New bee

#ad

New bee Bluetooth Headset Wireless handsfree telefon s Dual Mic V5.0 hands-free Bluetooth sluchátka s 25 hodinami hovoru, Android a laptop, Mic Mute připojení dvou zařízení pro iPhone

#ad
New bee #ad - Vzdálenost připojení bluetooth může dosáhnout 15 m a nemusíte se již pohybovat se svým mobilním telefonem. Záruka 3 roky. Iroká kompatibilita: kompatibilní se všemi telefony ios a android na trhu, laptop atd. Sony, htc, lg, lg, pc, lg g2, pro ipad, samsung S7 S6, pro stabilní a efektivní spojení.

Nechte za sebou zvuky: new bee b45 jsou vybaveny duálními mikrofony, které efektivně eliminují hluk v kanceláři, při jízdě a v restauraci, aby se lidé mohli soustředit na to, co říkáte.224hodinový zákaznický servis a profesionální technologický tým je k dispozici. Bezdrátová náhlavní souprava potřebuje jen málo času na nabíjení, ale vydrží všechny dny. Pohodlný design nošení: lehká bluetooth sluchátka 10 g nezatěžují vaše uši a nabízí tak dlouhodobý komfort při nošení, vhodné pro řidiče nebo obchodníky; 360° nastavitelná sluchátka se perfektně hodí pro vaše levé nebo pravé ucho.

Vyvinuto pro iphone série, samsung, motorola, SONY a další mobily Android, PC, iPod touch, LG, laptop atd. Dlouhá životnost baterie: pouze 2–3 hodiny nabíjení, 20 hodin hovoru při 65% hlasitosti, 24 hodin přehrávání, 180 dní pohotovostního režimu. Splňuje potřeby pro každodenní použití.
ZnačkaNew bee #ad
VýrobceNew Bee #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluLYEJB45
ModelkaLYEJB45

3. Ceppekyy

#ad

Bluetooth headset telefon s mikrofonem, sluchátka do uší business / kancelář/obchod/jízda pro iPhone Samsung Android, Bluetooth hands-free, Bluetooth sluchátka, bezdrátová sluchátka 48 hodin

#ad
Ceppekyy #ad - Jedním tlačítkem můžete přehrávat hudbu nebo pozastavit, přijímat/ukončit/odmítnout hovory. Ceppekyy bluetooth sluchátka dodáváme s nabíjecím kabelem typu C. Vyberte si nejpohodlnější špunty do uší. Vychutnejte si svobodu bezdrátového telefonování. Velká kompatibilita bluetooth sluchátka kompatibilní se všemi zařízeními podporujícími bluetooth.

Je to dobrý ideální pro kancelářské prostředí a řízení. Lehká bluetooth sluchátka tak poskytují trvalé pohodlí při nošení řidičů i obchodníků. Super dlouhá výdrž baterie s led nabíjecím pouzdrem bluetooth sluchátka s telefonem díky rychlému nabíjení pouze 1 – 1, 60 dní pohotovostního režimu. Komfortní střih do uší bluetooth sluchátka do uší flexibilní design s 180° otočnými náušnicemi a otočným otočným ramenem o 270°, nastavitelná sluchátka se perfektně hodí k vašemu levému nebo pravému uchu. Srozumitelné telefonní hovory a připojení dvou zařízení bluetooth sluchátka s dvojím vysoce kvalitním mikrofonem a reproduktorem, duální mikrofon optimalizuje váš hlas, zajistí srozumitelné hovory.

88 hodin přehrávání hudby, 48 hodin hovoru, 2 způsoby nabíjení jsou volně volitelné. Ipx5 vodotěsný a odolný proti potu neprat do vody, Huawei, LG, sport atd. Bezdrátová sluchátka ceppekyy mají citlivé dotykové ovládání, se snadno přístupnými tlačítky můžete mít volné ruce. Vyvinuto pro iphone série, vhodné pro obchody, kanceláře, lg, ipad, samsung, lg g2, motorola, SONY a další mobily Android, jízdu, samsung S7 S6, lg, iPod touch, HTC, PC, obchody, schůzky, pc, laptop atd.
ZnačkaCeppekyy #ad
VýrobceCeppekyy #ad
Výška0.39
Délka3.94
Hmotnost0.17
Šířka1.57
Číslo díluH03
ModelkaH03
Záruka* Pokud headset poprvé vyndáte z přihrádky na baterie, zapněte ji podržením dotykového tlačítka. Pokud ji opět vyjmete z přihrádky na baterie, automaticky se zapne. * Nastavte nejprve hlasitost svého mobilního telefonu na maximum, aby zvuk náhlavní soupravy nebyl příliš tichý. * Prosím dbejte na to, abyste izolační fólii odstranili uvnitř nabíjecí přihrádky. V opačném případě nelze headset nabíjet.

4. New bee

#ad

New Bee Bluetooth Headset Wireless handsfree telefon Bluetooth headset s mikrofonem pro iPhone Samsung Huawei s 60denní pohotovostním režimem, černá

#ad
New bee #ad - Iroká kompatibilita kompatibilní se všemi zařízeními bluetooth, samsung, samsung s7 S6, PC, Sony, lg, Motorola, iphone, htc, iPad, lg, iPod Touch, laptop, lg, LG G2, Sony a další smartphony s operačním systémem Android. Zákazníkům je k dispozici 24hodinový zákaznický servis a technický tým.

Bezdrátová sluchátka potřebují jen málo, ale mohou vydržet celé dny. Součástí dodávky je přídavná náhlavní souprava pro milovníky hudby. Dné problémy s objednávkami součástí dodávky je pouzdro pro bezpečné uložení náhlavní soupravy bez rizika, že se ztratí. Dlouhá výdrž baterie 2–3 hodiny nabíjení umožňují 22 hodin hudby, 24 hovorů a 60 dní pohotovostního režimu. K dispozici pro všechny každodenní potřeby uživatelů.

Komfortní design nošení lehká bluetooth náhlavní souprava 12 g, která nezatěžuje uši a nabízí vám velký komfort; ideální pro řidiče nebo obchodníky; produkt nastavitelný o 360 stupňů, který se perfektně hodí jak pro pravé, tak pro levé ucho. Na 1 rok. Kvalita zvuku během hovoru bude pro oba partnery jasnější. Včetně tří volitelných polštářků malé, střední a velké pro lepší komfort. Cvc 8. 0 & clear sound headset disponuje technologií cvc 8.
ZnačkaNew bee #ad
VýrobceNew bee #ad
Výška0.55
Délka2.28
Hmotnost0.03
Šířka0.59
Číslo díluB41
ModelkaB41

5. Pollway

#ad

Kancelář, funkce ztlumení LED CVC8.0, handsfree Bluetooth ucho s mikrofonem, Pollway Bluetooth Headset, do uší bezdrátový headset pro řízení auta, business, 70 hodin hraní s nabíjecím pouzdrem

#ad
Pollway #ad - Dodává se s 5 velikostmi měkkých špuntů do uší, můžete si vybrat podle velikosti zvukovodu a užívat si příjemné nošení po dlouhou dobu. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Při použití s nabíjecím boxem může být cca 70 hodin. Kompatibilní s hifi stereo přehrávači hudby a všemi smartphony iOS a Android, tablety, notebooky a podporuje Siri.

Led světlo nabíjecího boxu zobrazuje procento výkonu. Vysoká kapacita a dlouhá životnost nabíjecí box 500 mah se pohodlně nosí a může headset bezdrátově plně nabít asi 7krát. Rameno sluchátek z měkké gumy lze horizontálně otáčet o 180° a vertikálně o 360°, vhodné pro levé nebo pravé ucho. Kromě toho nabízíme 2 roky záruční servis. Hd kvalita zvuku a spojení se 2 zařízeními sluchátka hands-free sluchátka jsou kompatibilní s vysoce kvalitním aac kodekem, čímž se snižuje zpoždění v kvalitě zvuku a dodává hudbě přítomnost a sílu.

Kromě toho je pro ochranu soukromí nastaveno ztlumení zvuku: během hovoru stiskněte tlačítko "ztlumit", váš partner neslyší váš vlastní hlas, což je velmi příjemné. 3bodový podpůrný design zabraňuje tomu, aby sluchátka vypadla z uší. 2 zařízení jsou připojena současně. Stabilní spojení a široká kompatibilitavybaven pokročilým čipem bluetooth v5.
ZnačkaPollway #ad
VýrobcePollway #ad
Výška0.94
Délka4.33
Hmotnost0.03
Šířka2.28
Číslo díluG5
ModelkaG5
Záruka2 roky záruka

6. happyset

#ad

Bluetooth Headset 4. 2 pro mobilní telefon pro telefonování 2 mobilní zařízení s mikrofonem mobilní telefon Business auto kancelář pouzdro univerzální iPhone 12 11 8 7 Plus X XS XR Samsung Galaxy S21 S20 S9 S10 Huawei P20 P30

#ad
happyset #ad - Silný integrovaný akumulátor zajišťuje provoz 200 h a až 8 hodin hovoru. Bluetooth headset pro mobilní telefony a počítače – černý lehoučký kryt, kvalitní zpracování a dva flexibilní mikrofony zaručují perfektní pocit při nošení v kanceláři, na cestách nebo v domácí kanceláři pro video konferenci s týmy Skype Zoom.

Nejmodernější technologie 4. 2 a silné baterie – jednoduché rychlé spojení, headset lze používat současně bezdrátově na dvou zařízeních, stabilní bezdrátový signál až do vzdálenosti 10 m. Musíte poslouchat a měřit v hd kvalitě – příjemný stereo zvuk díky nejmodernější technologii v4.

2 a potlačení hluku. Univerzální kompatibilní – tablet notebook laptop windows pc iphone se 5 6 6s 7 plus 8 x xs xr 11 10 samsung Galaxy S8 S9 S10 S20 A70 A10 A50 A20 J5 Huawei P20 P30 P40 Android Nokia. Bezstarostné nabíjení díky mikro USB přípojce, stav nabití je vidět na chytrém telefonu. Servisce v němčině – máte dotazy? Zaručujeme kvalifikované odpovědi do 24 hodin.
Značkahappyset #ad
Výrobceeasy val.you #ad
Výška2.05
Délka3.94
Hmotnost0.05
Šířka0.31
Číslo díluCSR 8615
ModelkaK10

7. New bee

#ad

New bee Bluetooth Headset Wireless Headset Bluetooth Handsfree v uchu s technologií Clear Voice Capture Bluetooth In-Ear Headset pro iPhone Samsung Huawei HTC, atd. Black2022, Sony

#ad
New bee #ad - Komfortní & volný lehká konstrukce z něj dělá perfektní bluetooth headset pro řidiče nebo obchodníky, nastavitelný o 360° klip přes ucho drží bezdrátová sluchátka na svém místě. Cvc 6. 0 a jasný zvuk používá technologii potlačení šumu CVC 6.

0 Cvc 6. 0 a jasný zvuk používá technologii potlačení šumu CVC 6. 0 Neváhejte objednat kompatibilní s většinou zařízení podporujících Bluetooth, SONY, HTC, Samsung, PC, jako např. Netrvá dlouho, tak i pro ostatní partnery. Ztratit. Zvuk během hovoru je jasný jak pro vás, 22 hodin přehrávání hudby, 60 dní pohotovostního režimu. Dodatečná sluchátka pro případ, že si chcete hudbu užívat oběma ušima.

Včetně tří volitelných špuntů do uší; malé, střední a velké. Přenosná taška a extra kabelová sluchátka dodávané pouzdro vám pomůže bezpečně uložit headset a zabrání tomu, abyste je příp. Iphone, lG, laptop atd. Dlouhá životnost baterie pouze 2–3 hodiny nabíjení, 24 hodin hovoru, než se baterie plně nabije a vydrží celý den. 3 roky záruka.
ZnačkaNew bee #ad
VýrobceNew bee #ad
Hmotnost0.24
Číslo díluLC-B41
ModelkaLC-B41
Záruka3

8. GEQUDIO

#ad

Bezdrátová pro Bluetooth zařízení jako smartphone, GEQUDIO Bezdrátová sluchátka GB-2, PC nebo IP telefon, sluchátka s potlačením hluku na mikrofonu, mobil, výdrž baterie 39 h bez USB adaptéru

#ad
GEQUDIO #ad - Dosah až 30 m, třída 2 – dvě zařízení mohou být připojena současně. Verze bluetooth: V5. 0 - profily: avrcp, a2dp, hsp, HFP. Potlačení hluku se 2 mikrofony. Během poslechu hudby můžete přijímat příchozí hovory. Výdrž baterie: 39 hodin – doba hovoru: cca 28 hodin. Výhoda: volné ruce při telefonování. Jsme audiotechnologická firma přímo z Berlína. Rameno mikrofonu lze použít na obou stranách. Profitujte z naší německé podpory a přímého prodeje. Baterie: 600 mAh. V případě dotazů jsme Vám k dispozici.
ZnačkaGEQUDIO #ad
VýrobceGEQUDIO #ad
Hmotnost0.5
Číslo díluWA970X
ModelkaWA970X
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. FEEGAR F

#ad

Feegar BF400 PRO Kopfhörer Bluetooth Headset 5.0 CSR Mobilteil Bluetooth Gesprächszeit 30h HD Micro Multipoint Bluetooth 5.0 HD Automatische Pairing CVC 8.0 ENC DPS DUAL MIC doppelt Mikrofon

#ad
FEEGAR F #ad - Comfortable fit and stability - der verstellbare ohrbügel ermöglicht einen einfachen Wechsel zwischen dem linken und rechten Ohr und die 3 Größen der Ohrpolster sorgen für eine präzise und bequeme Passform.

Automatic pairing - die kopfhörer verbinden sich automatisch mit dem Telefon über BT. Comfortable case - die mitgelieferte tasche schützt vor nässe, Beschädigungen und Staub. Sobald sie mit der fahrt fertig sind, legen Sie den Kopfhörer in die Schutzhülle und warten bereit für Ihre Zurück. Long battery life - kommt mit einer großen Kapazität von 200mAh Akku, die für bis zu 30 Stunden Gesprächszeit reicht. Multipoint - 2 Telefone auf einmal anschließen. Bluetooth 5. 0 - bt standard mit CSR. Cvc 8. 0 noise cancelling Technology - hochwertige digitale Rauschunterdrückung. Intelligent alerts Status - Anruferinnerung oder eingehende Nachricht.
ZnačkaFEEGAR F #ad
VýrobceFeegar F #ad
Výška0.71
Délka2.4
Hmotnost0.02
Šířka0.83
Číslo díluBF400 PRO

10. CSL-Computer

#ad

CSL – Bluetooth 5.0 Headset s nabíjecí stanicí – PC headset s flexibilním mikrofonem – vícebodový – bezdrátový – lehký – hands-free – pro mobilní telefony v autě a nákladním vozidle, počítači,

#ad
CSL-Computer #ad - Csl 306124", | 306124. Upozornění: whatsapp hovory nelze v systému Android přijímat přes Bluetooth. Soukromý a jeden obchodní smartphone. Kompatibilita: s bluetooth 5. 0 dosahuje pc headset univerzální kompatibilitu s pc, linux, notebooky a tablety. Rozsah dodávky: bluetooth headset s nabíjecí stanicí, hmotnost: 176 g základna, 5 × 16 × 16 cm, integrovaným akumulátorem a návodem k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Vhodné pro počítače a smartphony android, iphone přes Skype, v call centru nebo na schůzkách. Komplexní funkce: play / pauza přehrávání hudby | opakované vytáčení | hlasové ovládání | přijetí hovoru | přijetí hovoru | odmítnutí hovoru | hlasitější a tišší; další a předchozí skladba | funkce vypnutí zvuku | díky vícebodovému připojení A2DP můžete paralelně používat dvě zařízení např.

Potlačení mikrofonu: technologie přenáší váš hlas čistě na partnera a elektronicky cíleně filtruje okolní hluk. Technologie bluetooth a2dp umožňuje současné připojení 2 zařízení. Technické údaje: rozměry: základna: v x Š x d: 31 x 77 x 70 mm; sluchátka: cca 4, nabíjecím kabelem, 54 g headset | 180 mah li-po baterie s výdrží 18 hodin a cca 220 hodin pohotovostního režimu. Kompatibilní s windows, smartphony, Android a MacOS / iOS. Nabíjecí stanice. Více než 18 hodin hovoru.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška1.97
Délka6.3
Hmotnost0.69
Šířka6.3
Číslo dílu722305080722
Modelka722305080722
ZárukaZáruka výrobce 24 měsíců