Top 10 End Table Living Room – Příruční stolky do obývacího pokoje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Signature Design by Ashley

#ad

Chairside End Table, Holz, Weiß, Signature Design by Ashley Wystfield Beistelltisch für Stühle

#ad
Signature Design by Ashley #ad - Kleine platzlösung: 35, 6 cm b x 43, 2 cm t x 63, 5 cm h. Used-look mit einem wiederverwerteten Look. Dieser tisch sieht toll aus in einem Wohnzimmer oder in engen Räumen wie einem Diele oder Flur.

Handlich gefertigt: der tisch ist aus furnieren, holz und Holz in einem Used-Look. Rustikale optik: zwischen dem dieleneffekt, sichtbarer Regalaufbewahrung durch Metallgitter und zweifarbige Oberfläche, verstärkt dieser moderne Tisch das Bauernhaus in Ihrem Zuhause gepaart mit einer Pflanze oder Lampe. Beistelltisch: der stauraum macht diesen beistelltisch zur perfekten Verkörperung von Schönheit und Funktionalität in Ihrem Zuhause. Wird zusammengebaut geliefert: bereit für sofortigen Genuss in Ihrem Zuhause. Entworfen mit einem schrank mit einer Tür mit Metallgitter und Beschlägen und einer Ablage in der Mitte.
ZnačkaSignature Design by Ashley #ad
VýrobceAshley Furniture #ad
Výška25
Délka17
Hmotnost18
Šířka14
Číslo díluT459-7
ModelkaT459-7

2. VASAGLE

#ad

Dřevo a kov, jednoduchá montáž, stolek do chodby nebo obývacího pokoje, stabilní servírovací stolek, VASAGLE LNT80X Konzolový stolek vintage, v průmyslovém designu

#ad
VASAGLE #ad - Jednoduchá montáž: díky ilustrovanému, snadno srozumitelnému návodu a jasně označeným jednotlivým dílům můžete tento stůl do chodby postavit obratem ruky. Již žádné kývání: tento úzký stůl je vybaven nastavitelnými nožičkami, které vyrovnávají lehké nerovnosti v podlaze a udržují tento nábytek v rovnováze.

Co dostanete: Úzký konzolový stůl z naší kolekce bryce, montážní příslušenství, ilustrovaný návod pro jednoduchou montáž a možnost posunout váš domov na vyšší úroveň. Průmyslový design: vintage povrch stolu, černá ocelová konstrukce a nápadný mřížkový prvek propůjčují tomuto konzolovému stolu průmyslový nádech a vaší chodbě jedinečný charakter.

Robustní konstrukce: vysoce kvalitní dřevotřísková deska, 4, 2 cm široké noha roury robustnější než 3 nebo 3, pevná kovová konstrukce, 5 cm široké trubky konvenčních stolů – tento stůl dodá vašim věcem silnou oporu na jedné úrovni až 20 kg.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška12.4
Délka15.73
Hmotnost11.2
Šířka5.43
Číslo díluLNT80X
ModelkaLNT80X
ZárukaNení použitelné.

3. BestLoft.de

#ad

Konferenční stolek rám černý + deska divoká, BestLoft® Servírovací stolek San Jose, stolek na laptop, konferenční stolek

#ad
BestLoft.de #ad - Originální servírovací stolek bestloft se dodává kompletně smontovaný, nabízí tak mimořádně stabilní stání. Stolní deska z masivního divokého dubu světlá příroda je vždy unikát: jednou s a jednou bez větví obojí nepředstavuje vadu! S individuální hranou stromu.

Díky praktickému tvaru C vhodné pro pohodlnou práci na posteli, pohovce nebo křesle. Originální servírovací stolek bestloft s přímočarým designem. V bílé barvě s práškovým nástřikem. Deska má tloušťku 22 mm. Díky ruční výrobě jsou vysoce kvalitní materiály perfektně zpracovány.

S rozměry: d 46 cm, Š 25 cm, v 67 cm, konferenční stolek přesvědčí svou úžasnou funkčností. Elegantní železná konstrukce je z 20 mm x 20 mm čtvercové trubky čistě svařena do jednoho kusu, takže je obzvlášť stabilní a extrémně odolná proti kývání. Díky tvrdým voskovým olejům perfektně sedí na scénu a chrání před vlivy prostředí.
ZnačkaBestLoft.de #ad
VýrobceBestLoft.de #ad
Výška26.38
Délka9.84
Hmotnost13.23
Šířka18.11

4. VASAGLE

#ad

VASAGLE Odkládací stolek, úzký, 2 AC přípojky, ložnice, do obývacího pokoje, 2 USB přípojky, 30 x 34 x 58 cm, noční stolek se zásuvkou, vintage hnědá černá LET375B01

#ad
VASAGLE #ad - Servírovací stolek se zásuvkou tento servírovací stolek má integrovanou zásuvku se 2 ac přípojkami, 2 USB přípojkami a 2 m dlouhým nabíjecím kabelem, pomocí kterého můžete napájet svá zařízení proudem, aniž byste museli opustit své sedadlo.

Promyšlené detaily horizontální zásuvková lišta pro snadné nabíjení; mezera mezi zásuvkovou lištou a deskou stolu nabízí uspořádaný průchod pro vaše kabely. Vše má své místo lampa na povrchu, dálkové ovládání na střední odkládací ploše a oblíbené knihy na spodní odkládací ploše – s tímto 3stupňovým nočním stolkem máte všechny potřebné předměty dobře organizované.

Spora místa s velikostí 30 × 34 × 58 cm se tento štíhlý servírovací stolek perfektně hodí do malého prostoru mezi dvěma polstrovanými křesly nebo vedle postele. Správa kabelů místo změti kabelů. Robustní a stabilní s ocelovým rámem, vysoce kvalitními dřevotřískovými deskami a nastavitelnými nožkami unese každá odkládací plocha této noční skříňky až 10 kg.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška22.83
Délka11.81
Hmotnost12.57
Šířka13.39
Číslo díluW-r-335

5. Yaheetech

#ad

Yaheetech Servírovací stolek se 3 úrovněmi, konferenční stolek do ložnice a obývacího pokoje, noční stolek, bílý, 40 × 40 × 61 cm, noční stolek s nohami ve tvaru X

#ad
Yaheetech #ad - Multifunkční stůl – s klasickým vzhledem a praktickou funkcí se tento stůl hodí jako servírovací stolek vedle pohovky, jako noční stolek vedle postele a také do koupelny, chodby, kanceláře a podobně.

Moderní šarm – tento moderní a atraktivní servírovací stolek tvoří otevřený design 3 úrovní, opěrné nohy ve tvaru x, minimalistické linie a jednotné barvy. Kompaktní servírovací stolek – s celkovou velikostí 40 cm d × 40 cm Š × 61 cm v je tento servírovací stolek skvělým zázrakem místa. Odolné materiály propůjčují stolu vysokou stabilitu a dlouhou životnost. Robustní a stabilní – tento servírovací stolek se skládá z robustních MDF dřevěných desek a nohou stolu z borového dřeva.

Kompaktní tvar usnadňuje vybavení vašeho bytu a hodí se pro malé prostory. Na něm můžete uspořádat předměty každodenní potřeby: knihy, brýle, lampy, fotorámečky, nabíječky, budík a podobně. Velký úložný prostor na první pohled – otevřená konstrukce umožňuje přehledný úložný prostor na 3 úrovních.
ZnačkaYaheetech #ad
VýrobceYaheetech #ad
Výška24.02
Délka15.75
Hmotnost15.43
Šířka15.75
Číslo díluYA-00105054
Modelka1

6. The Home Cult

#ad

Schlafzimmer,, Beistelltisch, runder Beistelltisch, Couch-/Teetisch, Metallschnörkel-Akzenttisch, einzigartige Relief-Keramikfliesen-Tischplatte mit Metallrahmen, Nachttisch für Wohnzimmer, 40,6 cm

#ad
The Home Cult #ad - Perfekt für den Innen- und Außenbereich. Einfache installation: sie können diesen runden schlafzimmer-beistelltisch in weniger als 1 Minute installieren. Das reliefdesign verleiht den Mustern Brillanz und lässt Ihren Beistelltisch glänzen. Es verfügt über eine große Tischplatte für Ihren Kaffee, Blumen und andere dekorative Gegenstände.

Stabile metallkonstruktion: dieser kleine, moderne Beistelltisch besteht aus hochwertigen Metallmaterialien mit rostfreier Beschichtung, um starke stabilität, starke wasserdichte Kapazität und lange Lebensdauer zu gewährleisten. Ideale heimdekor-funktiondieser terrassen-beistelltisch für den außenbereich kann mit Ihren Möbeln kombiniert werden, Bücher, Snacks, um einen komfortablen Bereich für die Freizeit zu schaffen. Eine perfekte ergänzung für ihren platz: dieser beistelltisch für den Innenbereich bietet eine atemberaubende Mischung aus bunten Keramikfliesen-Tischplatten mit klassischem schwarzem Metallrahmen, eine perfekte Ergänzung für Ihr Zuhause und verleiht Ihrem Zimmer einen Hauch von Charme.

Dann ist alles erledigt. Passen sie einfach die tischbeine an die Schrauben der Tischplatte an, und ziehen Sie die Schrauben fest, dann installieren Sie die rutschfesten Pads. Wagen sie es, anders zu seinanders als andere beistelltische verfügt dieser runde Beistelltisch über eine einzigartige Relief-Keramikfliesen-Tischplatte in einem wunderschönen bunten Muster.
ZnačkaThe Home Cult #ad
VýrobceThe Home Cult #ad
Výška23
Délka16
Hmotnost13.4
Šířka16
Číslo díluCMS-1601-04
ModelkaCMS-1601-04

7. VASAGLE

#ad

Konferenční stolek s kolečky, stolek do obývacího pokoje s kovovou konstrukcí, černočerný, 35 x 50 x 60 cm, mobilní konferenční stolek, VASAGLE Odkládací stolek, moderní, na kávu a notebook, tvar C

#ad
VASAGLE #ad - Tento servírovací stolek v ebenové černé barvě a se stabilní odkládací plochou a čtyřmi kolečky, který spojuje obě výhody. Chcete jej jednoduše přesunout z jedné místnosti do druhé? Nebo ho chcete mít na pevném místě? Máte na výběr.

Snídaně do postele? servírovací stolek má 4 odnímatelná kolečka, díky kterým lze snadno zasunout pod pohovku nebo postel spodní strana by měla být minimálně 7 cm vysoká. Stůl tak můžete postavit i na pevné místo. Navíc není nutné velké úsilí na sestavení stolku na kávu o velikosti 35 × 50 × 60 cm h × š × v. Tvarově dokončený design stabilní ocel v černé barvě a robustní stolní deska v ebenové černé barvě – právě z této elegantní směsi stylů přitahuje tento kávový stolek své přednosti: individuální charakter a dobrou nosnost až 25 kg.

Určitá výjimečnost některý nábytek je pěkný, ale ne zrovna praktický. Jiné jsou funkční, ale působí chladně a nudně. S kolečky nebo bez? součástí dodávky jsou kromě 4 koleček 4 nožky. Tak můžete konečně rozmazlovat své nejmilejší snídaní v posteli. Co dostanete servírovací stolek s ocelovou konstrukcí, černočernou stolní deskou, 4 kolečky a 4 nastavitelnými nožkami.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška22.05
Délka13.78
Hmotnost10.36
Šířka19.69

8. VASAGLE

#ad

Servírovací stolek, moderní, VASAGLE Kulatý konferenční stolek, 2dílná sada, odnímatelná stolní deska, do obývacího pokoje, stolek do obývacího pokoje, černý LET040B22

#ad
VASAGLE #ad - Odpolední čaj, vše zde najde své místo. Kulatá deska v černé barvě a geometrický rám z černé oceli rozzáří oči vašich hostů. Robustní a stabilní díky kombinaci vysoce kvalitních dřevotřískových desek a robustní ocelové konstrukce jsou tyto kávové stolky stabilní, když si svůj šálek na kávu sundáte ze stolu, takže se nekývají, a každý stůl unese až 20 kg.

Jednoduše a rychle díky jasnému návodu a označeným dílům můžete tuto sadu konferenčního stolku rychle sestavit. Moderní styl tato moderní stolní sada propůjčí vašemu prostoru zvláštní nádech. Praktická velikost velikost velkého servírovacího stolku je 50 × 40 cm Ø × v a malého stolku je 40 × 36 cm Ø × V, dekorace nebo laptop, perfektně se hodí pro malé prostory.

Společně nebo odděleně pro harmonickou kombinaci vázy použijte 2 pohovkové stolky společně nebo odděleně, jednu vedle pohovky a druhou v ložnici. Plně vyzdvihnete své silné stránky. Nedělejte si starosti, pokud ztratíte šroub, v balení příslušenství jsou náhradní díly.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška15.75
Délka19.69
Hmotnost15.43
Šířka19.69

9. Shamrock Home

#ad

Clip-On Tablett Sofatisch faltbar I Sofa-Armtablett für Fernbedienung, Shamrock Home Sofa-Tablett Armlehne Beistelltisch aus Bambus Holz Tisch für Couch Armlehne, Getränke

#ad
Shamrock Home #ad - FÜr alle sofa-grÖssen - wenn du unseren sofa armlehnentisch zusammenklappst, spürst du zuerst das sanfte Gewicht des Scharniers und die sichere Klemmkraft der Feder. Platzsparend - der kleine sofa armlehnen tisch 35 x 24 cm benötigt nicht nur weniger Platz als herkömmliche TV Beistelltische, sondern lässt sich auch auf eine kompakte Höhe von nur 2 Zoll zusammenklappen.

De couchtablett Tisch ist aus hochwertigem Bambus gefertigt. So verstaust du den Sofatisch einfach unter dem Sofa. Risikofrei testen - wir wissen, herauszufinden, wie schwierig es sein kann, ob der kleine klappbare Holztisch aus Bambus für die eigene Sofaarmlehne geeignet ist. Das ergebnis ist ein breiter 16-zoll-griff, dass dein tablett couch tisch ungewollt herumrutscht, der sich perfekt an Armlehnen von mittlerer bis breiter Größe anpasst: von 6-Zoll flachen Armlehnen bis hin zu 16-Zoll runden Armlehnen! Griffig & rutschfest - die griffigen gummifüße verhindern, sodass du dein getränk sicher neben der Fernbedienung abstellen kannst, ohne dir Sorgen machen zu müssen.

In kombination mit den längeren 4x8-Zoll-Beinen entsteht eine noch größere Grifffläche als bei ähnlichen TV-Tischen. Stabil & universal passend - erlebe den stabilsten bambus sofa tablett armlehnen-tisch: Mit längeren Beinen, griffigen Gummifüßen und einem breiten Scharnierprofil ist der Shamrock Sofatablett Couchtisch nicht nur stabiler, sondern passt für fast alle Sofa und Couch Armlehnen. Probiere diesen robusten sofatisch aus 100 % Bambus risikofrei 30 Tage aus und überzeugen dich selbst! .
ZnačkaShamrock Home #ad
VýrobceSignature Home #ad
Výška1
Délka13.75
Hmotnost3.2
Šířka9.5
Číslo díluTRAYBLE-1
ModelkaTRAYBLE-1

10. Amagabeli Garden Home

#ad

Kovový stůl na kávu, kuchyň, snídani, svačinu, tablet, Grand Patio, stolek na laptop, nízký konferenční stolek, servírovací stolek,, Amagabeli Garden Home Odkládací stolky, servírovací stolek, gauč

#ad
Amagabeli Garden Home #ad - Konstrukce z oceli s práškovým nástřikem, odolná proti povětrnostním vlivům, UV ochrana a robustní. Odolné proti skvrnám a bezúdržbové. Velikost tabulky: 45 cm dia. Jednoduše očistěte vlhkým hadříkem.

Kovový boční stolek v ideální velikosti k doplnění vašich konferenčních židlí, tak i jako boční stolek na terasu, salónkových křesel a vaší pohovky. Vypadá dobře jak jako konferenční stolek v obývacím pokoji, malý venkovní stůl. Lehký a jednoduchý design. Po ruce: snacks, nápoje nebo časopisy díky odkládacím stolkům vždy rychle po ruce. 4 plastové nohy na spodní straně, které chrání podlahu před poškrábáním a činí tento zahradní stůl stabilnějším.

Snadná montáž, skladování a provoz. Stabilní: kovové koncové stolky neodlupují, nerezaví ani nehnijí. Robustní ocelová konstrukce pojme až 50 kg. 45 cm v. Ekologické: dekorativní kulaté stoly vyzařují retro šarm a zajišťují stylovou atmosféru. Mnohostranné použití: vhodné pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaAmagabeli Garden Home #ad
VýrobceAmagabeli Garden Home #ad
Výška1.77
Délka6.98
Hmotnost8.82
Šířka6.98
Číslo díluYAMOOCO