Top 10 Garnek do Gotowania na Parze – Elektrické hrnce na vaření v páře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Keetos

#ad

Parní hrnec, parní hrnec, parník, parní hrnec, Keetos Parní hrnec z ušlechtilé oceli vhodný pro všechny druhy sporáků objem 9 l, hrnec na brambory, parní hrnec, parní hrnec

#ad
Keetos #ad - Díky práci s nízkými teplotami se při vaření v páře spotřebuje méně energie než u běžných metod vaření. Důležité živiny se ztrácejí běžnými způsoby vaření. Tak je úspora energie hravě jednoduchá! Perfektní pro hektický všední den nebo rodinné večeře.

I při náročných podmínkách vaření zůstávají přísady díky rovnoměrnému rozložení páry nepoškozené. Vyzkoušejte to i u citlivých potravin – je to jednodušší, než si myslíte! Vychutnejte si rychlá jídla bez stresu, zatímco vaříte různé potraviny současně.

Tím se dosáhne kulinářských výsledků, o kterých se předtím neodvážilo snít. Tisíce kuchařů jsou nadšeni intenzitou chuti a snadnou přípravou. Proto náš parní hrnec keetos uchovává živiny a dělá tak jídlo chutnější! současné vaření různých potravin bez přenosu chuti šetří čas a zabraňuje náročnému vaření více jídel.
ZnačkaKeetos #ad

2. ZENFUN

#ad

2 zásobníky a parní hrnec se skleněným víkem, 28 cm, ZENFUN 2,1l parní hrnec s parní vložkou, nerezová ocel hrnec na omáčku Double Boiler Vaření Cookware pro Kitcken Cooking, Double Handle

#ad
ZENFUN #ad - Je rovnoměrně ohříván, nosnost při nošení. Pro dvojitou rukojeť je stabilní, bezpečný, má dlouhou životnost. Viditelná skleněná poklicesada hrnců zenfun s provzdušněným skleněným víkem, aby bylo možné potraviny zkontrolovat, aniž by se otevíraly a ztratily teplo.

2patrový hrnec na páru: skládá se z přípojky a 2 parní mříže, můžete náš hrnec použít jako dvoustupňový parní hrnec nebo použít jednotlivou pánev jako kastrol. Zenfun 2patrová sada napařovače se dodává s napařovačem, víkem. Brilantně leštěný zrcadlový povrch jak uvnitř, troubou, indukcí, tak i zvenku umožňuje velmi snadné čištění a nereaguje na potraviny. Na základě návrhů zákazníků je náš parní hrnec od 2, 6 mm do 4 mm zesílený, 5 cm, hrnec je stabilnější než dříve.

Parní komora v květináči má rovnoměrně rozložené parní otvory, které rychle ohřívají jídlo. Uvnitř můžete jasně vidět svůj efekt vaření. Kompatibilní s plynovým sporákem, elektrickou halogenovou troubou. Náš zásobník a parní hrnec je z ušlechtilé oceli, s vysokou tepelnou účinností a úsporou energie. Na podporu našich zákazníků byly naše parní kotle speciálně zesíleny, aby byla kvalita lépe zaručena. Nepřilnavý design zajišťuje dlouhou životnost.
ZnačkaZENFUN #ad

3. Russell Hobbs

#ad

Russell Hobbs Cook@Home 19270-56 parní hrnec stříbrná/černá

#ad
Russell Hobbs #ad - Samostatná odkapávací miska na kondenzovanou vodu a džusy. 3 parní nádoby vhodné do myčky nádobí celkový objem 9, 0 l, rýžová mísa 1, 6 držáků vajec na parní nádobu, 0 l. Povrch vyrobený z vysoce kvalitní kartáčované nerezové oceli s plastovými aplikacemi. Všechny části, které přicházejí do styku s potravinami, neobsahují BPA. 2 boční otvory pro plnění vody pro snadné plnění během provozu, indikátor čelní hladiny vody. 60minutový časovač s automatickým vypnutím, ochrana proti chodu nasucho, 800 W.
ZnačkaRussell Hobbs #ad
VýrobceRussell Hobbs #ad
Výška10.04
Délka10.83
Hmotnost2.2
Šířka10.83
Číslo dílu19270-56
Modelka19270-56
Záruka24 měsíců.

4. alpina

#ad

Alpina Parní hrnec – parní stroj 230 V/800 W – 3vrstvý parní hrnec – bez BPA – parní hrnec vhodný do myčky nádobí – za 0 až 60 minut připravený k použití – objem 9 litrů – plast/RV – šedý

#ad
alpina #ad - Mísy lze kompletně mýt v myčce. Bez bpa a mytí v myčce – parní stroj je bez bpa. Příprava plného jídla – 3 dodané nádoby pojmou celkem 9 litrů najednou. Po použití se napařovač snadno čistí.

Parní hrnec pro zdravé vaření – s elektrickým napařovačem alpina připravíte své jídlo zdravějším způsobem, aniž byste přitom ztratili chuť. Ds přístroj je perfektním kuchyňským příslušenstvím. Tak můžete s napařovačem připravit kompletní jídlo v jednom pracovním kroku. Perfektní do kuchyně a domácnosti. Provoz páry až 60 minut – pomocí otočného regulátoru na spodní straně hrnce můžete nastavit dobu páry od 0 do maximálně 60 minut. Parní hrnec s parní přihrádkou – přebytečná voda, která se uvolňuje během napařování v parní troubě, se zachycuje ve speciální sběrné misce mezi miskami a dnem.
Značkaalpina #ad
Výrobcealpina #ad
Výška16.73
Délka9.25
Hmotnost4.94
Šířka12.01
Číslo dílu8711292026051
Modelka8711292026051

5. ecooe

#ad

Ecooe Parní hrnec z ušlechtilé oceli, nastavitelný parní nástavec 15,5 cm – 27 cm tlumící vložka pro hrnce na vaření

#ad
ecooe #ad - Lze mýt v myčce. A nohy jsou uspořádány jako trojúhelník pro stabilnější stání. Co dostanete: ecooe parní hrnec z ušlechtilé oceli, záruka 18 měsíců a přátelský zákaznický servis.

Stabilní stav: tři 2, 7 cm dlouhé nohy udržují vzdálenost od země, díky tomu pokrmy neleží přímo ve vodě. Vysoce kvalitní materiál: tělo je vyrobeno z ušlechtilé oceli 18/10 a nohy dole a rukojeť uprostřed jsou z hliníku. Lze použít k přípravě zeleniny, mořských plodů, knedlíků a ryb atd. Vícenásobné použití: pro vaření v páře, blanšírování.

Skládací pro různé květináče: průměr 15, 63", 5 cm - 27 cm 6"-10, výška 6 cm – 10 cm 2, 93", 36"-3, bohatý výběr nastavitelných velikostí se hodí do různě velkých hrnců a pánví. Lze jej použít nejen jako parní koš, šetrné zahřátí a vaření, vaření s nízkým obsahem vody, ale také jako nádobu na ovoce.
Značkaecooe #ad
Výrobceecooe #ad
Výška2.76
Délka6.3
Hmotnost0.45
Šířka6.3
Číslo dílu22FSGGB1-B
Modelka22FSGGB1-B

6. Aomig

#ad

Skládací parní koš na zeleninu, vložka na vaření v páře, parní vložka do hrnce s parní vložkou z ušlechtilé oceli, AOMIG Vařič zeleniny, hrnce na vaření a různé vaření

#ad
Aomig #ad - Ušlechtilá ocel 430 – z ušlechtilé oceli potravinářské kvality, bezpečné a zdravé používání. Tři nohy – na dně koše udržujte jídlo odděleně od hrnce, aby se nespálilo, drží dostatečně vysoko z vody, nabízí také bezpečné stání.

Můžete mít velká zdravější jídla jednoduše, snadno se čistí. Upozornění: protože výrobek používá speciální lešticí postup, musí se před použitím omýt horkou vodou, aby bylo zajištěno, mořské plody, květáku, chřestu, tamales a knedlíků. Hladká hrana, aby se zabránilo poranění rukou. Otevírá se jako květina a vytvoří tvar misky a lze ji dále otevřít na plochou desku. Rukojeť na horní straně zajišťuje bezpečné vyjmutí napařovače z hrnce.

Kompaktní užitečné – zabere méně místa v květináči, jednoduché skladování. Design ve tvaru okvětního lístku, jednoduchý a elegantní. Perfektní napařovací vložka do hrnců – k napařování brokolice, párek v rohlíku, dětskou výživu a mnoho dalšího. Skládací vložka na vaření – lze rozšířit a přizpůsobit různým velikostem hrnců a pánví. Multifunkční napařovač na zeleninu, ryb, že je čistý.
ZnačkaAomig #ad
Výška1.46
Délka5.63
Hmotnost0.24
Šířka5.63
Číslo díluAM7-ZL-FBA
Modelka1

7. CAM2

#ad

Vložka na vaření v páře, CAM2 Parní hrnec, parní vložka z ušlechtilé oceli, hrnce na vaření a různé vaření, napařovač zeleniny, skládací parní koš na ovoce a zeleninu

#ad
CAM2 #ad - Design ve tvaru okvětního lístku, aby se zabránilo poranění rukou. Kompaktní užitečné zabere méně místa v hrnci, jednoduchý a elegantní. Hladká hrana, jednoduché skladování. Lze rozšířit a přizpůsobit různým velikostem hrnců a pánví.

Tři nohy na dně koše udržujte jídlo odděleně od hrnce, aby se nespálilo, drží dostatečně vysoko z vody, nabízí také bezpečné stání. Horká pára prochází otvory a vaří jídlo, aniž by se dotýkala vroucí vody. Rozšiřitelný a skládací design – parní hrnec můžete jednoduše otevřít a zavřít. Víceúčelový – parní koš může napařovat nejen zeleninu jako brokolici, mrkev, ale také napařovat ryby, kraby, mořské plody, kukuřici, květák, brambory, maso, vejce, knedlíky, dětskou výživu a další.

Otvory v parním koši usnadňují napařování a vyprazdňování. Vysoce kvalitní materiál – skládací parní koš je vyroben z nerezové oceli v potravinářské kvalitě, která je nerezavějící a bezpečná, aby bylo zajištěno vaše zdraví. Jakmile jsou okvětní lístky natažené. Rukojeť na horní straně zajišťuje bezpečné vyjmutí napařovače z hrnce. Parní koš lze použít také jako sítko nebo podnos na ovoce.
ZnačkaCAM2 #ad
VýrobceCAM2 #ad
Číslo díluZL-001
ModelkaZL-001

8. WDZCZDoo

#ad

Parní hrnec sada parní hrnec hrnec na vaření se skleněnou poklicí, parní hrnec 28 cm 3 tyče, Parní hrnec z ušlechtilé oceli

#ad
WDZCZDoo #ad - Jemné leštění: pánev je uvnitř i vně jemně leštěná, takže je hezká, snadno se čistí a po mnoha použitích září jako nová. Je jedno, napařování je způsob vaření, parní hrnec je pro vás nepostradatelný.

Kompatibilní s různými sporáky: tento parní hrnec má ploché, hladké dno a je kompatibilní s celou řadou plotýnek, abyste ho měli pohodlně. Ifrované otvory pro páru: Šifrované otvory pro páry v parní přihrádce zajišťují rovnoměrný. Udržování tepla: v chladných zimních měsících mají jídla tendenci zchladnout. Tento třívrstvý parní hrnec udržuje pokrmy teplé, aby si rodina mohla vychutnat teplé jídlo! Duté rukojeti: promyšlený design duté rukojeti izoluje rukojeti před horkem a brání tomu, abyste si spálili ruce.

Průhledné víko hrnce: průhledné víko je pěkné a praktické a umožňuje vám kdykoli zachytit lahodnou situaci v hrnci. Výživa a zdraví: jak všichni víme, zda jde o výživu nebo zdraví, při kterém zůstává zachována většina živin a původní chuť potravin.
ZnačkaWDZCZDoo #ad

9. BELLA

#ad

Auto Shutoff & Boil Dry Protection for Cooking Vegetables, Grains, Meats, Black, 4,78 lb., BELLA 7.4 Quart 2 Tier Stackable Baskets Healthy Food Steamer with Rice & Grains Tray

#ad
BELLA #ad - Nabízíme vám aplikaci right small kitchen & tedy vám pomocí základních nástrojů jako recipes, tips & product videa. Rychlé a pohodlné kuchyňské řešení pro snadné používání vašeho hectic life. All you need: design 2 zvířete allows you to cook multiple items at once for quick & easy preparation – jednoduše nastavte časovač a hodinky to work! Parníky obsahují 2 parní kontejnery, zásobníky a víčka, které jsou všechny dishwasher safe for easy clean up.

The kitchen should be fun. Steaming made simple: s kapacitou 7, 4 kvíru a dvěma samostatnými vaporizovanými kontejnery, můžete vařit celou mísu se sides in this steamer with one simple turn of a switch. Guess-free cooking: the water reservoir view window ensures you'll always know whether you have enough water to finish the jobu at hand, and guess-free steaming guide chart is embedded on the unit, takže si můžete zajistit perfektní steaming results v průběhu času.

With bella it can be. Vlastnosti automatického shutoff a boil dry protection for simple & safe cooking. Kompatibilní s kvalitou: compare our wide selection of small kitchen appliances to similar products from Cuisinart, Velikonoce, KitchenAid, Presto, Krups, Waring, Braun, Hamilton Beach, Black & Decker, Breville, All Clad or Westinghouse.
ZnačkaBELLA #ad
VýrobceMade by Gather #ad
Výška11.42
Délka14.17
Hmotnost3.53
Šířka10.24
Číslo dílu829486177026
Modelka17702

10. Tefal

#ad

Tefal Dampfgarer VC1451 | 2 Edelstahlbehälter | 6L Fassungsvermögen | 24cm Durchmesser | Timer und automatische Abschaltung | 900W | Weiß

#ad
Tefal #ad - 2 langlebige edelstahlbehälter mit insgesamt 6 L Fassungsvermögen. Dampfgarer mit 60-Minuten-Timer und automatischer Ausschaltfunktion. Praktischer dampfkochtopf, mit dem Sie die Vorteile des Dampfgarens nutzen können und Ihnen köstliche Rezepte ganz leicht gelingen.

2 langlebige edelstahlbehälter mit insgesamt 6 L Fassungsvermögen. Dampfgarer mit 60-Minuten-Timer und automatischer Ausschaltfunktion. Wasserstand kann einfach abgelesen und auch während des Garvorgangs nachgefüllt werden. Praktischer dampfkochtopf, mit dem Sie die Vorteile des Dampfgarens nutzen können und Ihnen köstliche Rezepte ganz leicht gelingen. Platzsparende Aufbewahrung dank kleinem Durchmesser und stapelbaren Behältern. Platzsparende Aufbewahrung dank kleinem Durchmesser und stapelbaren Behältern. Wasserstand kann einfach abgelesen und auch während des Garvorgangs nachgefüllt werden.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTefal #ad
Výška10.16
Délka11.61
Hmotnost6.83
Šířka11.61
Číslo díluVC1451
ModelkaVC1451
Záruka2 year manufacturer.