Top 10 Häkel Lampe – Lampičky na knihy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Glocusent

#ad

Stmívatelná, perfektní pro milovníky knih, šetřící oči, Glocusent Lampička na čtení knižní svorka, 3 barvy a 5 stupňů jasu, lampička na čtení, děti, dobíjecí světlo na čtení

#ad
Glocusent #ad - 3. 2. Záruka na výrobek 1. Péče o oči a 3 barevné režimy lampička na čtení má 3 barevné teploty: jantarový režim 1800 k, aby byly vaše oči chráněny před přetížením; obecný režim čtení vytváří uvolňující a pohodlné prostředí pro čtení románů nebo básní; režim zaostřování lampy na čtení knih výrazně zvýrazňuje oblasti, 9 % knihy se světlem na čtení, obecný režim čtení 3400 K a režim zaostřování 6000 K.

Jantarový režim filtruje 99, abyste se mohli soustředit na své úkoly. Kromě toho si naše malá lampička na čtení může uložit vaše předchozí nastavení jako standard. Upozornění: stmívatelnou lampu na čtení sotva otočte doleva nebo doprava nad 90°, PSE, protože by to mohlo poškodit napájecí kabel uvnitř. Bezstarostná 18měsíční záruka a přátelský zákaznický servis.

Ideální malá lampička na čtení pro děti na noční čtení v posteli. 5. Díky nízké hmotnosti a malému designu ji lze snadno nosit nebo připevnit na kapesní knihy. Usb nabíjecí a dlouhá životnoststandardní usb nabíjecí a kompatibilní se všemi usb porty. 5 stupňů jasu svorka na čtení glocusent má 5 stupňů jasu, které jsou vědecky nainstalovány, ze kterých si můžete vybrat ten nejvhodnější stupeň. Váží pouze 40 g, tedy lehčí než vejce.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška0.59
Délka4.09
Hmotnost0.09
Šířka1.34
Číslo díluA15
ModelkaA15

2. Glocusent

#ad

Ideální pro milovníky knih, plynulé stmívání a přizpůsobení barev, 22 LED dvouřadých s časovačem, Glocusent Otočná lampička na čtení knižní svorka, 1000 mAh dobíjecí lampa na knihu až na 100 hodin

#ad
Glocusent #ad - Naše nabíjecí knižní světlo má povrch typu c, který umožňuje rychlejší a bezpečnější nabíjení. Zažijte s naší výjimečnou lampou na čtení sílu atmosféry na vaší cestě ke čtení. Náš vestavěný akumulátor 1000 mah lze plně nabít za 3, 5 hodiny a poskytuje nestmívatelné osvětlení pro působivých 10 až 100 hodin.

3. Různé teploty barev mohou vytvářet různé nálady a ovlivnit váš zážitek ze čtení. Součástí dodávky je: 1x glocusent otočná čtecí světlo 1x kabel USB typu C 24 palců 1 x uživatelská příručka 1 x záložka 4. Nastavte hlavu lampy vertikálně, nebo otočte hlavu lampy vodorovně, když se zabýváte většími knihami. 1. Certifikováno fcc, PSE a C-Tick. Naše lampička na čtení má dvouřadý design s 22 led perlami pro jasné a rovnoměrné osvětlení.

Otočná lampa na knihu glocusent způsobí revoluci ve vašem zážitku ze čtení! Hlavu lampy můžete podle přání otáčet od 0° do 340°, abyste si mohli užívat svou knihu, aniž byste rušili svého partnera při čtení v posteli, takže můžete úhel světla nastavit zcela podle svých potřeb.2. Do nejmenšího detailu jsme zohlednili jas a design osvětlení, který šetří oči, abyste při čtení nebyli oslněni a necítili se nepříjemně. Náš design je chráněn originálním patentem.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška6.89
Délka1.18
Hmotnost0.15
Šířka1.57
Číslo díluGLCSNTA2401
ModelkaGLCSNTA2401
ZárukaNaše otočná lampa na knihy si zamilujete, nabízíme 30denní záruku spokojenosti a 36měsíční záruku.

3. Glocusent

#ad

Kempování, 3 barvy a 6 stupňů jasu, nabíjecí lampa na knihu, háčkování, lampa na krk pro čtení, šití, Glocusent Lampa na čtení na krk, ohebná ramena, opravy, doba 80 hodin, pletení

#ad
Glocusent #ad - Perfektní kniha se světlem na čtení pro čtenáře, kterou chcete osvětlit, a vyzařovat hodně světla, který je tak slabý, kteří leží v posteli. Kromě toho má 3 stupně jasu pro každou ruku, můžete použít různé kombinace nastavení knižní lampy podle potřeby. Dobíjecí a s dlouhou životností v porovnání s jinými micro usb knihovkami je naše nabíjecí usb-c led světlo na čtení uživatelsky přívětivé a bezpečnější pro seniory a mládež.

Zabudovaná baterie 1 000 mah poskytuje až 80 hodin provozu v závislosti na nastavení čtecí lampy na krku. Ideální dárek spolehlivý dárek pro každého vtipného knihomola k díkůvzdání, vánocům nebo k narozeninám! produkt-box obsahuje: 1 x glocusent lampička na čtení krk 1 x kabel USB typu C 24 palců 1 x uživatelská příručka 1 x záložka 5. UpozornĚnÍ: použijte dodaný kabel typu c, originální kabel nebo certifikovaný kabel třetí strany; síťový zdroj lampy na čtení knihy není součástí dodávky.

Je to proto, který vám umožní zastrčit jej do každé strany, že USB-C je design "jednotné velikosti", kterou si přejete. Současně může osvětlit oblast, aniž by rušila partnera. Etrný k očím & ergonomický design naše lampička na čtení nebliká a neoslňuje, což z ní dělá perfektní lampu na noční čtení. Ušetří vám každodenní nabíjení s nesnižujícím se světlem. 3 barvy a 6 stupňů jasu glocusent lampička na čtení má 3 užitečné teploty barvy: žlutá 3000 k, teplá bílá 4000 k a studená bílá 6000 k.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška1.1
Délka10
Hmotnost0.28
Šířka7.36
Číslo díluGLCSNTBL001
ModelkaGLCSNTBL001
ZárukaBezstarostná 18měsíční záruka a přátelský zákaznický servis.

4. Glocusent

#ad

Perfektní pro čtení, 3 barvy a 3 nastavitelné stupně jasu, Glocusent Vylepšená LED lampa na čtení, lampička na čtení v posteli, 30 min časovač, pletení a opravy, dobíjecí a dlouhá životnost

#ad
Glocusent #ad - Váš nejlepší společník na čtení. Každý nákup led lampičky na čtení je dodáván s bezstarostnou 36měsíční zárukou a přátelskou službou. Po plném nabití si můžete čtení užívat minimálně 20 dní, a to i na nejjasnějším stupni. Díky zabudované baterii 1 000 mah, pokud čtete denně 30 minut, kdy je nutné světlo nabít.

Co slibujeme lampa na čtení glocusent je originál z vlastního vývoje a je přihlášena k patentu. Co je lepší a nové naše vylepšená lampička na čtení zúžila šířku šíje, že vám na krku něco visí, 52 uncí a ani neucítíte, což vytváří pohodlnější a uvolňující zážitek ze čtení. Dobíjecí baterie 1 000 mah jedná se o čtecí světlo dobíjecí přes usb-c, které vám připomenou, která vydrží až 80 hodin na nejslabším stupni. Schváleno fcc, pse, c-tick. Knižní lampa váží pouze 4, pokud byste při čtení měli usnout. Kromě toho disponuje funkcí automatického vypnutí na 30 minut, aby se ergonomicky přizpůsobila vašemu krku tloušťka se změnila z 2, 5 cm na 1, 2 cm.

Soukromá čtecí zóna Úzký úhel vyzařování 90° vám umožní zaměřit se pouze na vaše zaměření, což vytváří vlastní soukromou čtenářskou zónu, aniž byste rušili partnera nebo děti vedle vás. Kromě toho existují 3 kontrolky v oblasti šíje, které nabízí nerušené osvětlení. Tuto lampičku na čtení můžete použít také při pořádání filmového večera v obývacím pokoji s rodinou; můžete ji plést nebo číst ve své vlastní soukromé světelné bublině.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška0.71
Délka9.45
Hmotnost0.28
Šířka0.96
Číslo díluA13
ModelkaGLCSNTBL007
ZárukaBezstarostná a bezproblémová 18měsíční záruka se snadno dostupným, přátelským zákaznickým servisem.

5. Glocusent

#ad

Glocusent Horizontale ET-Kopf Leselampe Bett, 3 Farben & 5 Helligkeiten, Wiederaufladbare Lang Anhaltende Buchlampe, CRI 95, 1,4 Unzen Leicht & Tragbar, Perfekt für Bücherliebhaber, Augenschonend

#ad
Glocusent #ad - Breitere helligkeit mit horizontal-design im gegensatz zu anderen leselampe für bett verfügt unsere buchlampe über ein spezielles horizontales ET-Kopf-Design, um Ihnen mehr Freude am Lesen zu bieten, das einen größeren Seitenbereich mit gleichmäßig verteilter Beleuchtung erhellt.

Ferner können sie die Helligkeitsstufen nach Ihren eigenen Vorlieben anpassen. Augenfreundliche & haltbare leds unsere leselicht schützt ihre augen vor dem blaulicht, 99% des schädlichen blaulichts sperrt. Genießen sie die sicherheit und einen Dauerschutz mit unserer zuverlässigen Bernstein-Buchlicht. Kontaktieren sie uns via amazon-app: konto> nachrichtenzentrum>Ihre Nachrichten> Käufer/Verkäufer-Nachrichten; via Browser: Glocusent unter „Jetzt kaufen" > Frage> Verkäufer-Nachrichten-Assistent> Ein Verkaufsartikel.

30-tage rückgabeservice und 24-monatsgarantie. Horizontale et-kopf-leselampe, CE, RoHS, Bedienungsanleitung, Lesezeichen ohne Adapter. Der bernsteinmodus bietet ein gedimmtes, um die Konzentration zu steigern und Ihre Effizienz zu steigern. 2. Fcc, pse & c-tick-zertifiziert. Sie verfügt über neun gleichmäßig verteilte led-perlen, mit einer erwärmenden 1800K-Farbtemperatur, die 99, die einen Lebenszyklus bis zu 50000 Stunden gewährleisten. Patentgeschütztes design.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška2.64
Délka1.3
Hmotnost0.09
Šířka1.57
Číslo díluA18
ModelkaA18
ZárukaSorgenfreie und problemlose 18-monatige garantie mit leicht erreichbarem, freundlichem kundenservice.

6. Gritin

#ad

Doba provozu více než 80 hodin, 3 barevné režimy ochrany očí, plynule stmívatelná, Gritin Lampa na čtení v krku, pohodlný a flexibilní, kulatý ergonomický design, dobíjecí LED lampa na čtení v posteli

#ad
Gritin #ad - Ergonomický design – uvolněte své rucepřijměte pokročilé neoslňující led světelné perly, nemusíte držet lampu nebo kapesní svítilnu, lampička na čtení je potažena měkkým silikonem a rameno lze ohnout do jakéhokoli tvaru, abyste se sami osvětlili, abyste maximalizovali ochranu očí při čtení.

Ať už při kempování nebo na cestách, tato malá lampička na čtení je perfektním společníkem pro noční použití. Můžete jej kdykoli nabíjet ze svého počítače, nástěnné nabíječky, autonabíječky a powerbanky. Lehká a přenosná s hmotností pouhých 131 g zabírá tato lampička na čtení málo místa a lze ji jednoduše složit do batohu nebo tašky. 3 barevné teploty a plynulé stmívání každá hlava této čtecí lampy má nezávislý spínač, dlouze stiskněte pro nastavení jasu. Pokud jej nosíte kolem krku, a máte zcela volné ruce.

Lampa na čtení při opětovném zapnutí automaticky přidává teplotu barvy a jas posledního vypnutí. Dobíjecí a dlouhá životnost vestavěný dobíjecí lithiový akumulátor s kapacitou 1000 mah, může při plném nabití pracovat nepřetržitě 6 – 80 hodin. Ergonomický výstřih kolem designu, abyste dosáhli nejpohodlnějšího úhlu. Po zapnutí lampy nastavte teplotu barvy tlačítkem na hlavním těle lampy. Iroké použití toto světlo na krk je ideální pro noční čtení v posteli, noční běhání atd.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška1.02
Délka7.68
Hmotnost0.29
Šířka5.2
Číslo díluG1332
ModelkaG1332

7. Gritin

#ad

Dobíjecí, lampa na knihu se 3 teplotami barev a plynule stmíváním, 80 hodin, ochrana očí, ergonomický design lampa na krk pro čtení do postele/pletení/opravy, Gritin Lampa na čtení na krk kniha

#ad
Gritin #ad - Jednoduché ovládání: ovládání je jednoduché. Paměťová funkce: s paměťovou funkcí si lampa na krk automaticky udržuje nastavení teploty barvy a jasu, takže nemusíte znovu nastavovat pokaždé, které jste měli při vypnutí světla, když světlo zapnete. Krátce stiskněte tlačítko teploty barvy pro přepnutí teploty barvy když je světlo zapnuto, abyste lampu na čtení zapnuli/vypnuli a dlouze stiskněte tlačítko jasu, krátce stiskněte tlačítko jasu, aby bylo možné plynulé stmívání čtecí lampy ukončit.

Jas. Velmi uživatelsky přívětivý. Tato kniknilampa se hodí perfektně vyhoví všem vašim potřebám. Je ergonomicky navržen tak, neoslňující led lampy, aby se perfektně přizpůsobil vašemu krku, aby vám poskytl příjemný pocit při nošení. Osvětlení: zabudovaná dobíjecí baterie 1000 mah vám může nabídnout až 80 hodin osvětlení v závislosti na nastaveném jasu, přes USB-C port a lze jej plně nabít 2–3 hodiny. Plynule stmívatelná a 3 barevné teploty: lampa na čtení na krk gritin je z 10 % až 100% plynule stmívatelná a má 3 barevné teploty, nezávisle na tom, která vyžaduje vysoký jas a koncentraci, 3 400 K teplé bílé světlo a 6000 K studené bílé světlo, zda se jedná o manuální práci, jmenovitě 1800 K jantarové světlo, nebo relaxační čtení v posteli.

Se čtyřmi led kontrolkami můžete kdykoli rozpoznat stav proudu. Dobíjecí & až 80 hod. Ochrana očí a ergonomický design: použijte tuto knižní lampu pokročilé, je lehký a potažený měkkým silikonem, které nemihotají a filtrují modré světlo, aby vaše oči při čtení maximálně chránily.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška1.18
Délka7.08
Hmotnost0.25
Šířka5.11
Číslo díluG1327
ModelkaG1327

8. Eslas

#ad

Eslas Leselampe Buch Klemme,Kleine Leselampe Kinder,3 Farbtöne und 5 Helligkeit Einstellbar,Neigbarer Kopf,Augenpflege Leselicht für Kinder Bücherwürmer

#ad
Eslas #ad - Im kühlen weißlicht-modus liegt der cri-wert bei über 90+, Naturlicht 4200K und kühles Weißlicht 6000K. Der bernstein-modus filtert 99, was die Augenermüdung minimiert und ideal für Langzeitleser und Kinder ist;. Der große 500mah akku bietet eine Lesedauer von bis zu 80 Stunden. Timer-funktion / geschenk für bücherliebhaber: die eslas buchleuchte verfügt über eine 30-Minuten-/60-Minuten-Timer-Funktion, mit der Sie die Lesezeit im Blick behalten können.

Tragbar & flexibel: die eslas buchleuchte ist kompakt, leicht und einfach zu tragen, ideal für häufige Reisende und diejenigen, die gerne an verschiedenen Orten lesen. Augenfreundlich: die eslas buchleuchte bietet 3 farbtemperatur-modi: bernsteinlicht 1600k, 9% des blauen lichts heraus und schützt Ihre Augen. Mit drei unabhängigen tasten für ein/aus, Helligkeit und Farbtemperatur können Sie das Licht nach Ihren persönlichen Vorlieben und der Lesesituation anpassen;. Einfach einstellbares licht: die eslas buchleuchte verfügt über 9 hochwertige LED-Perlen für helles und flimmerfreies Licht.

Usb-aufladbar & lange akkulaufzeit: die eslas buchleuchte ist mit einem standardmäßigen uSB-Ladeanschluss ausgestattet, sodass Sie die Buchleuchte bequem jederzeit und überall aufladen können. Diese langlebige und kompakte buchleuchte bietet 5 verschiedene Farben zur Auswahl und eignet sich perfekt als Geschenk für Kinder und Bücherliebhaber. Die batterieanzeige informiert Sie rechtzeitig über den Ladestand;. Mit ihrem verstellbaren kopf können Sie den Winkel frei anpassen und so ein komfortables Leseerlebnis genießen;.
ZnačkaEslas #ad
VýrobceEslas #ad
Výška4.33
Délka0.59
Šířka1.46
ModelkaES103

9. LUXJET

#ad

Také pro osvětlení dětských/běhání/turistiky/kempování/piknik volné ruce / 3 stupně jasu/USB připojení, LUXJET Flexibilní LED lampa na knihy, dobíjecí lampička na čtení

#ad
LUXJET #ad - Kliknutím je reflektorové světlo, viz 2. Každé z těchto nastavení je nezávislé ovládání. Jednotlivě testováno, než je odešlete na amazon, aby byla zaručena kvalita. Kliknutím je reflektor + bodové světlo, 1.

Dobíjecí usb baterie: zabudovaná lithiová baterie 700 mah, plně nabitá trvá asi 3 hodiny, při vysokém jasu vydrží až 6 – 8 hodin, při normálním jasu 10 hodin.1 světlomet + 1 široké světlo, 3. Naše lampička na čtení knih nabízí 1letou záruku na produkt a 24hodinový online prodejní servis. Současně je odolný proti potu a ideální pro grilovací večery v přírodě nebo pro turistiku nebo jogging.

Click ist světlomet, 4. Kompaktní a lehký: s hmotností pouhých 3 uncí nepotřebuje ohebné světlo za krk mnoho místa a může se bez problémů vejít do příručního zavazadla. Obrázek, 2. Víceúčelové použití: zavěste jej kolem krku, užívejte si čtení v posteli nebo v autě. To z ní dělá ideální volbu ze všech aspektů. Zaklapněte.
ZnačkaLUXJET #ad
VýrobceLUXJET #ad
Výška2.28
Délka5.79
Hmotnost0.19
Šířka2.95
Číslo díluXR-BBD-3
ModelkaXR-BBD-3

10. CIRYCASE

#ad

USB dobíjecí lampa na knihu, 3 světelné režimy, 7 LED diod, CIRYCASE Lampička na čtení knižní svorka, dotykový spínač, 360° flexibilní husí krk pro, ochrana očí, stmívatelná mini lampa se svorkou

#ad
CIRYCASE #ad - Ideální na postel, regál atd. 3 barvy a 3 nastavitelné stupně jasu jednoduše se dotkněte tlačítka senzoru a přepínejte mezi 3 režimy osvětlení ①3 led s teplým bílým světlem, ②4 studené bílé LED, ③7 smíšených LED. Pomocí dodaného kabelu může být tato upínací lampa napájena přes každou USB nabíječku, než se plně nabije, např.

Nedělejte si starosti s tajným čtením v noci v posteli, LED lampička na knihu je věrnou ochranou očí. Ochrana očí pro vaše děti speciální barva v teplé bílé barvě byla vyvinuta podle principu očí, aby se oči méně zatěžovaly nebo byly krátkozraké. S hmotností pouhých 63 g, mini velikostí a kompaktním designem jej lze také snadno vzít s sebou, takže si jej můžete vzít všude s sebou. Usb notebooku, adaptér na mobil, android USB přípojka, powerbanka, auto USB a další. Dlouze se dotkněte tlačítka senzoru pro nastavení jasu 20 % – 100 %, perfektní pro různá prostředí čtení.

Dobíjení smart usb s vestavěnou 600mah baterií trvá pouze asi 2 hodiny, a podporuje až 12 hodin osvětlení při nízkém nastavení jasu. Velmi rozšířené svorka se otevírá až do velikosti 1, laptop, kindle, 57 palce a dá se perfektně a pevně připevnit na knihu. Vnitřní strana klipu má protiskluzové podložky, které nezanechávají žádné stopy na vašich knihách nebo zařízeních a zároveň zabraňují, aby klip na upínací lampě v posteli sklouzl.
ZnačkaCIRYCASE #ad
VýrobceCIRYCASE #ad
Výška1.38
Délka4.13
Hmotnost0.2
Šířka2.17
Číslo dílu8027D
Modelka8027D
Záruka2 roky služby zákazníkům.