Top 10 Helle Taschenlampe 1000000 Lumen – Standardní svítilny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OLIGHT

#ad

OLIGHT Baton 4 kit Mini LED kapesní svítilna se stmívatelným nabíjecím pouzdrem, super jasná malá kapesní svítilna pro všední den,, dobíjecí kapesní svítilna až 190 dní, 1300 lm dosah světla 170 m

#ad
OLIGHT #ad - Kryt je vybaven mikroperforovaným displejem, který lépe zobrazuje výkon a jas. Dvojité použití jedním kliknutímdigitální indikační tlačítko na krytu zobrazuje zbývající výkon. Přes konektor typu c můžete nabíjet i svá mobilní zařízení v případě nouze.

Skladování a nabíjení: s1r iI, Perun Mini, a Perun 2 Mini. Jednoduše stiskněte tlačítko pro přímé osvětlení kapesní svítilny a dlouze stiskněte tlačítko pro plynulé stmívání, abyste mohli současně nabíjet a svítit. Mini kompaktní kapesní svítilna baton 4 váží pouze 52, 5 gramů, dosahuje až 1300 lumenů a má maximální dosah 170 metrů. Plně kompatibilní: Baton 4 a Baton 3.

Outdoorový společník s baterií 5000 mah může nabíjecí pouzdro plně nabít 4 5krát, takže kapesní svítilna má maximální dobu provozu 190 dní. Další úpravy nový otvor na šňůrku, aby kapesní svítilna náhodně nespadla. Upgradovaný spínačtato kapesní svítilna je vybavena robustním kovovým spínačem. Je kompaktní, výkonný a perfektní pro každodenní použití.
ZnačkaOLIGHT #ad
VýrobceOLIGHT #ad
Výška2.48
Délka0.83
Hmotnost0.42
Šířka0.83
Číslo díluO-Baton4kitBK-GD-DE-FBA
ModelkaO-Baton4kitBK-GD-DE-FBA

2. Ledlenser

#ad

LED Lenser P7R Box 9408-R Kapesní svítilna

#ad
Ledlenser #ad - Hospodárná a ekologická – možno dobíjet. Dlouhá doba provozu – až 40 hodin při nejnižším nastavení. Dosah a doba trvání světla jsou ideálně přizpůsobeny energetickému zdroji.
ZnačkaLedlenser #ad
VýrobceLedlenser #ad
Výška2.56
Délka8.66
Hmotnost0.46
Šířka4.06
Číslo dílu9408R
Modelka9408-R
Zárukažádné.

3. Blukar

#ad

USB C, dobíjecí Torch s 5 režimy a dlouhou dobou provozu, outdoor, vodotěsná ruční svítilna pro kempování, turistiku,, extrémně jasná, Blukar LED kapesní svítilna, zvětšitelná mini kapesní svítilna

#ad
Blukar #ad - Dobíjecí a dlouhá doba svícení: vestavěná baterie 1800 mha, doba osvětlení v měkkém režimu může dosáhnout 17 hodin a doba osvětlení v jasném režimu 4, 5 hodiny. Možnost zoomování a 5 režimů: se zommbarvým designem si můžete volně vybrat ohnisko mezi zářiči a světlomety, normální, měkké, abyste splnili potřeby osvětlení na různé vzdálenosti.

Super světlá led kapesní svítilna: díky vysoce kvalitním led korálkům vyzařuje tato led kapesní svítilna jasné a rovnoměrné světlo, žádné blikání a oslnění, stabilní a dlouhotrvající osvětlení, které perfektně splní vaše každodenní potřeby. Kapesní svítilnu můžete nabíjet přímo pomocí nabíjecího kabelu USB C, který je součástí dodávky. Ideální pro outdoorové aktivity: taktická kapesní svítilna je kompaktní a přenosná, je ideální volbou pro outdoorové aktivity, snadno se vejde do tašky, rybaření, turistiku, domácí použití, lov, kempování, ipx6 vodotěsná a vysoce kvalitní kryt z hliníkové slitiny pro lepší přizpůsobení komplexnímu outdoorovému prostředí, nouzové případy atd.

Uživatelsky přívětivý design: s ukazatelem stavu baterie můžete kdykoli a kdekoli rozpoznat spotřebu baterie, stiskněte znovu tlačítko, abyste zabránili situaci bez proudu. 5 režimů osvětlení – jasné, blesky a sos jsou vhodné pro různé scénáře osvětlení. Pokud v libovolném režimu nefunguje déle než 8 sekund, abyste kapesní svítilnu přímo vypnuli, a ovládání je jednoduché a rychlé.
ZnačkaBlukar #ad
VýrobceBlukar #ad
Výška1.26
Délka5.83
Hmotnost0.29
Šířka1.26
Číslo díluK9136
ModelkaK9136

4. OLIGHT

#ad

6 světelných režimů, dobíjecí ruční svítilna pro kempování, IPX8, nouzové, OLIGHT Baton 3 Kit Mini LED kapesní svítilna s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem, super jasná 1200 lumenů, výdrž až 94 dní

#ad
OLIGHT #ad - Je vhodný také pro olight S1R / S1RII. Záruka: doŽivotnÍ zÁruka zakoupeno po 1. Lednu 2023. 2 roky záruka na baterie a nabíjecí pouzdro. Olight baton 3 baton 3 používá zákaznickou dobíjecí baterii 3, maximální doba provozu 20 dní, 7 v, výkon dosahuje 1200 lumenů a maximální vzdálenosti 166 metrů.

Multifunkční použití díky magnetické spodní straně lze baton 3 připevnit na téměř všechny předměty obsahující železo. S nabíjecím pouzdrem můžete nabíjet Baton 3 cca Nabíjení 3, 7krát. Je k dostání také pro mcc1a a mcc3 a lze jej použít při kempování, rybaření, turistice, v případě nouze a pro všední den atd. Kompaktní a přenosná kapesní svítilna váží pouze 53 g a je cca 6, díky čemuž je lehká a kompaktní pro snadnou přepravu.

S bezdrátovým nabíjecím pouzdrem bezdrátové nabíjecí pouzdro má zabudovanou vysoce výkonnou baterii, takže můžete lampu nabíjet kdekoliv a kdykoli. Součástí dodávky je také nabíjecí pouzdro, 3 cm dlouhá, které nezabírá místo a lze jej snadno uložit do tašky nebo batohu. Vlastnosti a záruka 1, 5metrový test pádu, ipx8 vodotěsné pro kapesní svítilnu olight baton 3.
ZnačkaOLIGHT #ad
VýrobceOLIGHT #ad
Výška0.83
Délka2.48
Hmotnost0.12
Šířka0.83
Číslo díluO-Baton 3 BK#-DI VC-DE
ModelkaO-Baton 3 BK#-DI VC-DE

5. EverBrite

#ad

Outdoorové aktivity, hliníková kapesní svítilna, malá dětská kapesní svítilna na kempování, extrémně světlá se 4 režimy, zoomovatelná, EverBrite LED kapesní svítilna, turistiku se 6, 2 kusy, vodotěsná

#ad
EverBrite #ad - Inteligentní 4 režimyvysoké/střední/nízké/stroboskopické režimy s nastavitelným zaostřením. Mnohem odolnější než tradiční kapesní svítilny. Vysoký jas výkon 400 lumenů a vzdálenost osvětlení až 160 m, jasnější než většina ostatních mini kapesních svítilen.

Robustní hliníkový kryt kvalitní hliníkové pouzdro je robustní, odolné proti opotřebení, má dobrou stabilitu a delší životnost. Přenosný design mini kapesní svítilna 12, praktická pro zavěšení a nošení, 5 cm se šňůrkou a kovovou sponou, jednoduše uložte v tašce, peněžence nebo zásuvce. Perfektní dárek k narozeninám a party, noční rybaření, jako je outdoor, pro děti a muže.

Módní a perfektní dárek2dílný sada kapesní svítilny se hodí pro téměř všechny scény, běh, nouzové případy, noční turistika, výpadky proudu atd. Vodotěsnost ipx4 chrání před náhodným vniknutím vody. 6 × aaa baterie. Doba provozu: vysoký režim 3, 5 hodiny, nízký režim 22 hodin.
ZnačkaEverBrite #ad
VýrobceHang Zhou Great Star Industrial Co.,LTD #ad
Hmotnost0.46
Číslo díluE000077AU
ModelkaE000077AU

6. GEARLITE

#ad

Flashlight pro kempování, GEARLITE Mini kapesní LED svítilna, zoomovatelná, outdoorové aktivity 2, s dlouhou životností, rybaření, 2000 lumenů, nabíjecí, vodotěsnost IP65, extrémně jasná se 3 režimy

#ad
GEARLITE #ad - Ip65 vodotěsné + dlouhá životnost: vodotěsná kapesní svítilna ip65 poskytuje vynikající služby za každého počasí. Nebo malou kapesní svítilnu uchovávejte v přihrádce na rukavice, otce. Kapesní led kapesní svítilnu lze nabíjet pomocí šňůrky na šňůrku, jasné světlo.

Dobíjecí: led kapesní svítilna dobíjecí má zabudovanou dobíjecí baterii s velkou kapacitou 1800 mah. Mini kapesní svítilna může nepřetržitě pracovat ve vysokém režimu po dobu 3 hodin. Zoom out pro větší dosah světla. Maximální vzdálenost může činit až 100 m. Ultra jasná mini kapesní svítilna může osvětlit celou garáž. Vylepšený čip zajišťuje rovnoměrné, 3 cm velký a lze jej snadno přenášet v tašce nebo batohu. Praktická led kapesní svítilna je také dobrým dárkem pro vašeho muže, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Ideální mini kapesní svítilna: balení obsahuje: kapesní svítilnu lze dobíjet × 2, 1× kabel usb-c, zda chcete opravit, doma pro případ nouze. Zoom in pro větší dosah světla. Ani pády z výšky 2 metry nenarušují práci. Kapesní svítilna je vyrobena z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, si nemusíte dělat starosti, která nabízí dobrou odolnost proti pádům a otěru.
ZnačkaGEARLITE #ad
VýrobceGEARLITE #ad
Výška4.72
Délka1.3
Hmotnost0.24
Šířka1.3
Číslo díluG1000-2
ModelkaG1000-2

7. daphomeu

#ad

S 5 světelnými režimy pro, vodotěsná, s možností zvětšení, kapesní svítilna, taktická kapesní svítilna, provoz na baterie, 150 000 lumenů, extrémně jasná, daphomeu Kapesní svítilna s LED nabíjením

#ad
daphomeu #ad - Výjimečná hodnota a s důvěrou: obsah balení: 1 x kapesní svítilna daphomeu s baterií 26650 a usb nabíjecím kabelem, 1x dárková krabička a uživatelská příručka. Je ideální pro procházky se psem, lov, turistiku a případ nouze. Iroké spektrum použitíkapesní svítilna pro případ nouze je praktickým a všestranným nástrojem, hlídat jízda na řízení, výlety lodí, batohu, tašce nebo v přihrádce na rukavice auta a lze ji ovládat jednou rukou přes šňůru.

Přes kapesní svítilna ukazatel stavu baterie, což je velmi praktické jak uvnitř, zásuvku nebo laptop, aby byl stav nabití zřetelně viditelný. Je navíc vodotěsná a lze ji používat i v drsných podmínkách, jako je déšť nebo sníh, aniž by byla poškozena. Voděodolná a nezničitelnáusb kapesní svítilna je vyrobena z kvalitního hliníku v letecké kvalitě a nabízí vysokou pevnost a pevnost v tlaku. Můžete ji vypnout tak, že tlačítka po dobu 3 sekund podržíte v libovolném režimu.

Dobíjecí led kapesní svítilna led kapesní svítilna je usb nabíjecí a dodává se s prémiovou baterií s kapacitou 5000 mah. Led kapesní svítilna s extrémně jasným paprskemkapesní svítilna daphomeu má knot m80, který umožňuje světelný výkon 150 000 lumenů. Falfalfalle, který lze nosit všude s sebou. Pokud máte dotazy, obraťte se prosím na náš vynikající zákaznický servis, abyste do 24 hodin dostali nejlepší řešení. Kolem rampa kolekolekolekolesvětlo pro pozorování na dálku a reflektorové světlo pro velkoplošné osvětlení.
Značkadaphomeu #ad
Výrobcedaphomeu #ad
Výška6.69
Délka1.97
Hmotnost2.07
Šířka1.97
Číslo dílu‎M80
Modelka‎M80

8. LICHTMEISTER

#ad

LICHTMEISTER® Kapesní svítilna 500 lumenů s bateriemi AAA – kapesní svítilna LED dobíjecí – LED kapesní svítilna extrémně jasná

#ad
LICHTMEISTER #ad - Slibujeme vrácení peněz – pokud nejste se svou kapesní svítilnou 100% spokojeni, převedeme vám celou částku ihned zpět na váš účet. 60 dní a bez příjmu a bez příliš.

Můžete je tedy používat s nejlepším svědomím při dešti, při kempování nebo při rybaření. Včetně 6 baterií – abyste mohli začít, je součástí dodávky 6 AAA baterií. Abyste se svou kapesní svítilnou měli radost po mnoho let. Lampa svítí až 5, 5 hodiny. Extrémně jasná – díky 500 lumenům se noc stane dnem, když se kapesní svítilna od LICHTMEISTER sloupneš. Hliníkový kryt – díky tomu je vaše kapesní svítilna lehká a přesto extrémně stabilní. Ochrana ip44 – kapesní svítilna je chráněna proti stříkající vodě.
ZnačkaLICHTMEISTER #ad
VýrobceLICHTMEISTER #ad
Výška1.57
Délka5.91
Hmotnost0.67
Šířka1.57
Číslo díluLM_T500
ModelkaLM_T500

9. AOMEES

#ad

Taschenlampe, wiederaufladbare LED-Taschenlampen, USB AOMEES 2 Stück

#ad
AOMEES #ad - Wenn es irgendein problem gibt, wenn das Produkt innerhalb von 2 Jahren beschädigt wird. Der akku verfügt über eine integrierte Überlade- und Überentladungsfunktion für eine lange Lebensdauer, so dass Sie es verwenden können, so dass Sie den Leistungsstatus auf einen Blick sehen können. Was sie erhalten: 2 x taschenlampe mit hohem lumen, wir werden ihr problem so schnell wie möglich lösen, 2 x Akku mit 3000 mAh, lassen Sie es uns bitte wissen, 2 x USB-Kabel.

Super hell & cob arbeitslicht: eingebaute xhp50 chips, leistungsstarke cob-led an der seite kann 500 lumen licht emittieren, diese hohe Lumen Taschenlampe liefert bis zu 3000 echte Lumen. Drücken sie nur 2s, um die Taschenlampe in jedem Modus auszuschalten, 9 g. Darüber hinaus haben die wiederaufladbaren Taschenlampen eine Power-Anzeige --100% -75% -50% -25%, sobald Sie es erhalten. Wiederaufladbare taschenlampen haben eine rautenförmige Struktur, jetzt können Sie aufhören, hergestellt aus hochwertigem Luftfahrt-Aluminium für hervorragende Wärmeableitung und sind robust genug, um im Notfall etwas zu schlagen.

Diese mittelgroße taschenlampe ist groß, um in Ihren Rucksack, aber dennoch kompakt genug, durch alle Modi zu wechseln. Sie können frei zwischen starkem licht, stroboskoplicht, COB-Licht und COB-Blitzlicht wechseln, schwachem Licht, das Ihren Arbeitsbereich gleichmäßig beleuchtet. Wir sind bestrebt, wir bieten auch Geld zurück, den Kunden das Beste zu bieten. Ipx6 wasserdicht & langlebigdiese taktische wiederaufladbare taschenlampe ist mit ipx6 wasserdicht gebaut, sich Sorgen über unerwarteten Wetter Regen oder Schnee zu machen.
ZnačkaAOMEES #ad
VýrobceAOMEES #ad
Hmotnost0.27
Číslo díluT-022
ModelkaT-022

10. BUYSIGHT

#ad

Warnlicht, Solarladung, 1000.000 Lumen, Seitenflutlicht, BUYSIGHT Wiederaufladbare Spot-Taschenlampe, USB-C-Eingang, große Taschenlampen mit roter Linse, 600 Meter Reichweite

#ad
BUYSIGHT #ad - Solar-erhaltungsladung mit monokristallinen silikon-solarzellen, lichtenergie wird ständig in Strom umgewandelt, die durch den Selbstverbrauch der Batterie verursacht werden, kann aber effektiv dauerhafte Schäden an der Batterie verhindern, unter Lichtquelle, ladestrom in der heißen sonne bis zu 0, 5 A, diese Funktion kann die Lichtbatterie nicht vollständig aufgeladen werden, wodurch die Ausfallrate stark reduziert wird wie nicht aufgeladen.

Hellster strahler: 1000000 lumen, mittel 500000 lumen, leistungsstarke t300 led-perlen mit drei helligkeitseinstellungen: hoch 1000000 lumen, niedrig 200000 lumen und SOS-Modus. Sie müssen keine batterien mehr bezahlen. Bei 1000000 lumen ist die beleuchtungsreichweite von 600 m deutlich heller als viele preisgünstige Scheinwerfer-Taschenlampen.

Kompatibler usb-c-anschluss macht es einfach, im Auto und zu Hause aufzuladen. International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, age ratings, and language of product, labeling or instructions. Hergestellt mit 3 integrierten, langlebigen, wiederaufladbaren Lithium-Polymer-Akkus mit hoher Kapazität 10000 mAh. Eine vollständige aufladung hält länger als praktisch jede andere Taschenlampe – von 10 Stunden bei 300
ZnačkaBUYSIGHT #ad
VýrobceBUYSIGHT #ad
Výška8.2
Délka7.2
Hmotnost1.08
Šířka4.1
Číslo díluFY007
ModelkaFY007