Top 10 Klebesockel für kabelbinder – Spony na elektrické kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Coolty

#ad

Coolty 150 kusů černých kabelových pásků upevnění 23 mm x 16 mm držák sedla držák kabelových vázacích pásků a drátů

#ad
Coolty #ad - Můžete je použít k uspořádání a fixaci drátů/kabelů, bytech, aby byly dráty čisté a krásné. Konstrukce sedla nabízí maximální stabilitu pro svazky drátů. Můžete je znovu používat, vyměňte jednoduše kabelovou vázačku pro rychlé uvolnění a upevnění.

Iroké použití naše základna kabelových pásků se často používá pro kabely v kancelářích, počítačových prostorách a dílnách. Prémiová kvalita naše držáky na kabelové vázací pásky jsou vyrobeny z kvalitního nylonového materiálu, který dobře izoluje a není snadné stárnout. Snadná instalace nejprve použijte šroubové upevnění, abyste zajistili, že je základna pevně upevněna, a pak použijte kabelové vázací pásky pro vázání kabelů nebo drátů.

Value pack tento balíček obsahuje sadu 150 držáků kabelových vázacích pásků, což je dostačující pro každodenní použití. Dobrý pomocník při řízení kabelů/kabelů. Detailní velikost držák kabelových vázacích pásků – 23 x 16 x 10 mm / 0, 6" x 0, 9" x 0, 4" d * Š * v; průměr otvoru pro upevnění kabelových spojek: 9 mm / 0, 35 palce.
ZnačkaCoolty #ad
VýrobceCoolty #ad
Číslo díluNecesa
ModelkaNecesa

2. GTSE

#ad

Schwarz, GTSE Kabelbinder mit Schraubbefestigung, Kabelbinder bis 9 mm breit, 100 Stück, 5 mm M5

#ad
GTSE #ad - Paket enthält: 100 Schraubbefestigungs-Sattel-Kabelbinder-Sockel. Farbe: Schwarz. Material: ul-zugelassenes nylon 66, 94v-2 - Betriebstemperatur von -40°C bis +85°C. Perfekt für die befestigung von kabelbindern an einer flachen Oberfläche mit der Schraubhalterung, dass die Basis fest befestigt ist, um sicherzustellen, während das Sattel-Design maximale Stabilität für Drahtbündel bietet. Größe: 5 mm m5 schraubenloch/Verwendung mit Kabelbindern bis 9 mm Breite.
ZnačkaGTSE #ad
VýrobceGTSE #ad
Výška0.37
Délka0.87
Hmotnost6.2
Šířka0.63
Číslo díluGCTMSCBB

3. GW Kabelbinder-Technik

#ad

100 kusů, přírodní, GSM-3C, GW Kabelbinder-Technik, Šroubový podstavec 22,2 x 15,9 x 9,7 mm

#ad
GW Kabelbinder-Technik #ad - Max. Gw šroubovací patice pro kabelové svazky, GSM-3C. Umožňuje ve spojení s kabelovými sponami bezpečné vedení vedení a kabelových svazků. Průmyslová kvalita přímo od výrobce. Roubu: 6 mm. Ka vázacího kabelu: 7, 6 mm. Roubovací upevňovací podstavec.
ZnačkaGW Kabelbinder-Technik #ad
VýrobceGW Kabelbinder-Technik #ad
Výška1.18
Délka8.66
Šířka7.09
Číslo díluSchraubsockel für Kabelbinder
ModelkaGSM-3C

4. SZFUDIGO

#ad

Vedení kabelů, 50 ks, samolepicí kabelové spony, černá, SZFUDIGO Organizér na psací stůl, vázací pásky, držák kabelů na psací stůl

#ad
SZFUDIGO #ad - Víceúčelový: k organizaci kabelů, kabelů a vodičů doma, v kanceláři, v garáži nebo v dílně. Samolepicí držák kabelu: upevnění kabelu zajišťuje pořádek v nepoddajných oblastech a pomáhá při třídění, uspořádání a upevnění a svazování kabelových pramenů.

Ivotní prostředí: protože jsou kabelové svorky snadno použitelné, vedou k minulosti. Přesahující konec upínacího pásku podle přání rovněž zkrátit. Snadné použití: samolepicí kabelový klip umístěte na požadované místo, poté kabel proplétejte a utáhněte. Nastavitelný design: lze snadno odemknout pro přidání nebo odstranění kabelů; volitelné upevnění šroubu pro změnu a mokra. Jednoduchý uzavírací systém umožňuje ekologické opětovné použití. Rouby nejsou součástí dodávky.
ZnačkaSZFUDIGO #ad
VýrobceSZFUDIGO #ad
Číslo díluFDG-50 Kabelbinder
ModelkaSchwarz

5. GW Kabelbinder-Technik

#ad

šroubovací patice 14,9 X 9,5 x 6,9 mm, 100 ks, GW vázací páska pro technika, přírodní, GSM pro 2 C

#ad
GW Kabelbinder-Technik #ad - Kabelová šířka: 4, 8 mm. Roub: 4 mm. Schrau bbarer upevnění patice. Gw šroubovací patice pro kabelové vázací pásky, GSM 2 C. Umožňuje ve spojení s vázacích bezpečné vedení kabelů a kabel stromy. Průmyslová kvalita přímo od výrobce. Shoda s RoHS. Max.
ZnačkaGW Kabelbinder-Technik #ad
VýrobceGW Kabelbinder-Technik #ad
Výška1.18
Délka5.51
Šířka4.72
Číslo díluSchraubsockel für Kabelbinder
ModelkaSchraubsockel für Kabelbinder

6. GOCABLETIES

#ad

Sada odolná vůči UV záření, Gocableties Kabelové vázací pásky 100 kusů černé, 300 mm x 4,8 mm s pevností v tahu 22,2 kg

#ad
GOCABLETIES #ad - Velikost: 300 mm x 4, 8 mm pevnost v tahu - 22, 2 kg. Každá kabelová páska má robustní samosvorný mechanismus, který se v průběhu času nevzdá. Obsah dodávky: 100 odolných vázacích pásků na kabely odolné vůči UV záření.

Dlouhá životnost: kabelové pásky od gocableties jsou vyrobeny z obzvlášť robustního nylonu 66 a vydrží i ty nejdrsnější povětrnostní podmínky provozní teplota od -40 °C do +85 °C. Naše kabelové vázací pásky jsou plně přesvědčeny po celém světě využívány domácnostmi, komerční účely, stavebními firmami a průmyslem. Mnoho možností použití: perfektně vhodné pro domácí kutily doma, pro uspořádání kabelů a pro práci na zahradě. Barva: Černá. Všechny technické údaje najdete v popisu výrobku.
ZnačkaGOCABLETIES #ad
VýrobceGOCABLETIES #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost0.28
Šířka0.79
Číslo díluGCT30048B
ModelkaGCT30048B

7. SOULWIT

#ad

37 Kabelklemmen Groß, 7 Silikon Kabelhalter, 20 Kabelschelle Nagelschellen, 10 Klebesockel für TV PC, 4 Kabelschläuche, 100 Kabelbinder, SOULWIT Kabelmanagement Kit, 20+2 Kabelbinder Selbstklebend

#ad
SOULWIT #ad - Weit verbreitet: diese produkte eignen sich für die meisten Gelegenheiten und eignen sich perfekt zum Organisieren von Ladekabeln, Netzwerkkabeln, Videokabeln und Kabelwegen in Rechenzentren, Netzkabeln, Audiokabeln, im Büro oder zu Hause.

Premium-material: die kabelschläuche bestehen aus hochwertigem PET-Material, sind langlebig, flexibel und selbstumwickelnd. Einfach zu installieren: schneiden sie einfach die kabelschläuche auf die gewünschte Länge, um mehrere Kabel zu organisieren, während Sie die Kabelbinder oder die Kabelclips verwenden, um den Draht zu umwickeln, ohne dass gebohrt werden muss. Sicher und ordentlich: verhindern sie, dass haustiere in die Drähte beißen, die Sicherheitsrisiken verursachen.

Verhindert, dass ihre füße an Kabeln hängen bleiben und sorgt für ein saubereres Aussehen. Die 15-teiligen kabelclips sind aus umweltfreundlichem PA66-Material, ungiftig und extra stark. Packungsinhalt: 4 * kabelschläuche, 15 * kabelclips, gut genug, 10 * selbstklebende kabelbinder, 3 * Silikonkabelhalter, 100 * Kabelbinder, 2 * Kabelbinderrollen, um alle Ihre unordentlichen Kabel organisiert und zugänglich zu halten in den von Ihnen gewünschten Positionen.
ZnačkaSOULWIT #ad
VýrobceSOULWIT #ad
Číslo díluNo
ModelkaNo

8. VoJoPi

#ad

Sada kabelových pásků na suchý zip pro domácnost a kancelář organizér kabelů, 150 × 12 mm, opětovně použitelný kabel, VoJoPi 100 kusů pásků na suchý zip, s extra 3m navíc, suchý zip, barevná stahovací páska na suchý zip

#ad
VoJoPi #ad - Opakovaně použitelný samosvorný pásek na kabely: vojopi opakovaně použitelné kabelové pásky jsou vyrobeny z nylonové tkaniny se suchými zipy a jsou dimenzovány pro téměř nekonečné opakované použití. Dodává se s přídavným 3m nylonovým kabelovým páskem, kabelové pásky se již nemusí odstřihávat, který lze libovolně zkrátit na požadovanou délku a snadno uspořádat chaotický kabel v každodenním životě.

Nepřehlédnutelná, živá barva a délka diY usnadňují rozlišení a úklid všech nevzhledných kabelů. Kromě toho může kabelová páska na suchý zip bez problémů spojit několik kabelových spojek na suchý zip a zabalit velké svazky s límcem. Díky silným poutkům jsou překvapivě silné, když je spojeno několik kabelových dlaždic. Pro obzvlášť velké kabely nebo zvláštní okolnosti kombinujte více vázání nebo použijte jednu roli Black kabelových pásků. Jednotná velikost: vojopi suchý zip se perfektně hodí pro organizaci doma a v kanceláři, sluchátka, deštníky, např.

Nemusíte si dělat starosti, že časem ztratíte lepivost. Vojopi 100 kusů 5 barev + 1 role 10 stop černá kabelová páska: hodnotné balení obsahuje 100 kusů barevných kabelových spojek na suchý zip každá kabelová páska je 15, 0 cm dlouhá s 5 možnostmi barev: žlutá / červená / modrá / černá / zelená a 1 kus 10 stop vázací pásky 1, 5 cm na šířku. Flexibilita a všestrannost: každý kabelový klip má na konci otvor pro oči, pomocí kterého můžete vše pevně a bezpečně omotat. Zabalte se, abyste ušetřili více místa a zorganizovali svůj dům.
ZnačkaVoJoPi #ad
VýrobceVoJoPi #ad
Výška0.39
Délka6.69
Šířka3.54
Číslo díluO4-TMST-VJP
ModelkaVoJoPi

9. Calaisco

#ad

Balení 100 ks s černými opakovaně použitelnými kabelovými vázacími pásky – 200 mm × 8 mm – prvotřídní nylonové kabelové pásky – odolné vůči UV záření a žáru odolné kabelové pásky od Calaisco

#ad
Calaisco #ad - Spokojenost zaručena – 100% záruka vrácení peněz, žádné otázky! Osobně garantujeme pevnost a trvanlivost našich kabelových pásků. Certifikováno – buďte si jisti, že naše kabelové pásky jsou v souladu s RoHS / certifikace UL 94 V2.

Nejběžnější použití vázače kabelů spočívá v udržování čistoty elektrických kabelů a vedení. Odolný vůči teplu a uv záření – naše kabelové pásky pro extrémní zatížení jsou extrémně odolné proti UV záření a teplu, takže mohou být po delší dobu vystaveny vysokým teplotám a jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití.

Průmyslová standardní délka 200 mm a šířka nad normální šířkou 8 mm zajišťují, že jsou předměty ještě bezpečněji spojeny. Balení se 100 kabelovými vázacími pásky černé – 200 mm × 8 mm. Heavy duty – zipties jsou vyrobeny z polyamidu 6. 6 v průmyslové kvalitě a hodí se pro soukromé nebo profesionální použití v domácnosti, kanceláři, zahradě nebo v dílně.
ZnačkaCalaisco #ad
VýrobceCalaisco #ad
Číslo díluSP-V4ZY478REYE9NGRT
ModelkaK5

10. ZesNice

#ad

Kabelmanagement Schreibtisch Set, 30Stk kabelhalter selbstklebend/Kabelklemme, 50Stk kabelbinder wiederverschließbar klett/klettband/klettbänder/klettverschluss, cable management/kabel organizer

#ad
ZesNice #ad - Produkt-set: 50 packungen kabel-management-clips + 30 stück kabelbinder, kabel-clip-größe: 4, 6 x 1, 3 cm; anwendbarer Kabeldurchmesser: 0-0, 8 x 1, 8 cm. Kabelbinder die wiederverwendbaren kabelbinder eignen sich perfekt zum Organisieren und Steuern von Kabeln, Schränken, können sowohl im Innen- als auch im Außenbereich verwendet werden.

Einfach zu bedienen: kabel-management-clips einfach abziehen und aufkleben, Ihren Platz sauber und organisiert zu halten, befestigen fest an einer glatten Oberfläche, Kabel-Clips und Kabelbinder helfen, frei von lästigen Kabelsalat, saubere und aufgeräumte Umgebung. Material: kabelclips aus umweltfreundlichem premium-pa66-material, Clips mit starkem 3M-VHB-Klebeband, diese Kabelbinder sind lösbar, Kabelbinder verstellbare Klett-Kabelbinder/Gurte sind aus Nylonmaterial, einfach zu befestigen und zu lösen.

Qualitäts-service: produkt mit 1 monat ohne grund geld-zurück-Garantie und lebenslanger Service. Anwendungsbereich: kabelführung clips auf allen glatten und sauberen oberflächen von Schreibtischen, Sockelplatten, Wänden, Drähten und Kabeln, Holz usw. Bitte kontaktieren sie uns für Ersatz oder Rückerstattung, wenn es irgendein Problem mit Ihrem Kauf gibt. Kabelbinder-größe: 12 mm x 150 mm.
ZnačkaZesNice #ad
VýrobceMiuCo #ad
Výška0.79
Délka1.18
Šířka0.39
Číslo dílusayonala-kawa-119
Modelkasayonala-kawa-119