Top 10 Lampe Industrie Look – Instalace závěsných svítidel

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Buchenbusch urban design

#ad

Lampa, betonové závěsné svítidlo, průmyslová stropní lampa s textilním kabelem, oblázková, Buchenbusch urban design Závěsné svítidlo se 3 žárovkami light edition, jídelní stůl

#ad
Buchenbusch urban design #ad - Textilní kabel: kabel je variabilní a individuálně nastavitelný s délkou 2 metry. Montáž: díky nízké hmotnosti a stropní liště lze závěsnou lampu snadno namontovat a všude dobře vynikat – ať už jako lampa do obývacího pokoje, jídelny nebo kuchyňské lampy.

Led stropní světlo: díky dodávanému led zářiči objímka gu10 poskytuje betonová lampa rozptýlené a teplé bílé světlo bez hran světla a je kompatibilní také se všemi LED SmartHome. Závěsné svítidlo: s naší stropní lampou se třemi žárovkami postavíte svůj nábytek a doplňky vždy do správného světla a vytvoříte stylové akcenty jak v jídelně, tak v kuchyni.

Při výrobě klademe velký důraz na kvalitu a efektivitu. Tak můžete lampu zcela jednoduše nastavit na výšku a přizpůsobit ji vašemu jídelnímu stolu nebo na kuchyňský ostrůvek. Made in germany: naše stropní svítidla jsou navržena a vyrobena v Cáchách.
ZnačkaBuchenbusch urban design #ad
VýrobceBuchenbusch urban design #ad
Výška2.95
Délka44.49
Hmotnost7.72
Šířka2.95
Záruka3 roky záruka výrobce od data zakoupení (s výjimkou svítidel).

2. Buchenbusch urban design

#ad

Bílá, Buchenbusch urban design Lampa na beton dark edition 7,5 x 16 cm, závěsná lampa na jídelní stůl kuchyň obývací pokoj,, LED závěsné svítidlo s textilním kabelem, stropní lampa s jedním světlem

#ad
Buchenbusch urban design #ad - Textilní kabel: kabel je variabilní a individuálně nastavitelný s délkou 2 metry. Osvětlení: ať už v kuchyni, jídelně nebo chodbě, obývacím pokoji, stropní svítidlo vytváří všude útulnou a relaxační atmosféru.

Led stropní světlo: díky dodávanému led zářiči objímka gu10 poskytuje závěsná lampa rozptýlené a teplé bílé světlo bez hran světla a je kompatibilní také se všemi LED SmartHome. Tak můžete lampu zcela jednoduše nastavit na výšku a přizpůsobit ji vašemu jídelnímu stolu nebo na kuchyňský ostrůvek.

Montáž: díky nízké hmotnosti 0, 83 kg a stabilnímu stropnímu držáku lze závěsnou lampu jednoduše namontovat na strop a všude dobře vypadat. Hodí se pro jídelní stůl, kuchyňský pult nebo pracovní stůl. Závěsné svítidlo: závěsné svítidlo je kulaté a jednoplamenné a osvětluje plochy cca 1 x 1 metr rovnoměrně světlý.
ZnačkaBuchenbusch urban design #ad
VýrobceBuchenbusch urban design #ad
Výška2.95
Délka6.3
Hmotnost1.83
Šířka2.95
Záruka3 roky záruka výrobce od data zakoupení (s výjimkou svítidel).

3. MAXDUYU

#ad

Průmyslový lustr, MAXDUYU DIY Retro konopný provaz, restaurace, haly, kavárny 3 hlavy, vintage průmyslové stropní svítidlo s objímkami E27, kreativní lustr do obývacího pokoje

#ad
MAXDUYU #ad - Struny lze srolovat. Délka kabelu dosahuje délky 1, ložnice, můžete si sami vyrobit vlastní stropní svítidlo. Pokud máte dotazy nebo nejste s produktem spokojeni, kontaktujte nás. Použití: kavárna, bar, terasa. Tento diy lustr ve tvaru pavouka je vyroben z kovu a přírodního lana.

Doporučená velikost místnosti: 10-15㎡. Okouzlující a elegantní vzhled slouží nejen k osvětlení, retro, ale také k dekoraci vašeho domova. Napětí: 220-240 v | výkon: max. 60 w | materiál: kov | dlouhý kabel: 150 cm. Retro hemp rope průmyslové závěsné svítidlo je kompatibilní se 3 / 5 objímkami e27. Můžete jej uvázat různými kreativními uzly nebo je omotat a nalepit. Rovka není součástí dodávky.

Může být v průmyslovém, vintage, loftovém a moderním stylu a snadno se hodí do různých designů domů a místností. Oceňujeme zážitek z nakupování pro každého zákazníka. Doporučujeme požádat profesionálního elektrikáře o instalaci lamp. Jedinečná diy dekorace, chodba, klub, obývací pokoj, kancelář / pracovna, prádelna / prádelna, 5 m, veranda, kuchyň, jídelna, zimní zahrada, garáž, nikdy stejné. Přemýšlení o dekoraci vašeho domu může chvíli trvat.
ZnačkaMAXDUYU #ad
VýrobceMAXXIVE #ad
Výška3.1
Délka1.86
Hmotnost2.95
Šířka3.1
Číslo díluKarcusiny

4. ENCOFT

#ad

ENCOFT Retro Vintage industriální stropní svítidlo bronzová stropní lampa kov Semi Flush Mount stropní svítidlo E27 do obývacího pokoje, kavárny, restaurace, kuchyně, baru

#ad
ENCOFT #ad - Vybaveno standardní objímkou žárovky E27, stačí se řídit pokyny a budete hotovi během několika minut. Bezpečnostní použití – toto vintage pouzdro svítidla e27 je kompletně svařované a integrované, povrch byl několikrát pečlivě nalakován. Tato vintage stropní svítidla se velmi snadno instalují, led a wolframovými halogenovými žárovkami žárovka není součástí dodávky, průměr stínidla: 25 cm.

Iroké použití – je to perfektní stropní svítidlo, koupelny, stodoly, vstupního prostoru, které se hodí do vnitřního osvětlení, verandy, skladu, chodby, kuchyně, obývacího pokoje, jídelny, baru pro osvětlení okolí nebo akcenty atd. Silné tělo lampy a dvojitý kroužek zajišťují, že strop a kryt lampy nespadnou, a tím jsou zaručeny bezpečnost a nepříjemnosti. Vysoce kvalitní kov je robustní a s dlouhou životností a nevybledne ani nerezaví. Jedinečné průmyslové stropní svítidlo toto průmyslové, retro stylové stropní svítidlo spojuje starožitné mosazné rámy a černou kovovou patici.

Velikost lampy a patice e27celková velikost: 21 x 22 x 25 cm, kompatibilní se všemi žárovkami, max. Exkluzivní design – navrženo v klasickém industriálním retro stylu, aby bylo zobrazeno čistotu, obrys tělesa lampy je nastíněn jednoduchými liniemi a rozložení je symetricky uspořádáno, velkorysost a krásu. S dekorací a funkčností současně pocítíte v každém prostoru, ložnici, chodbě nebo vstupním prostoru, jídelně, kuchyni, ať už v obývacím pokoji, silný retro průmyslový styl tohoto vintage stropního svítidla.40 w.
ZnačkaENCOFT #ad
VýrobceENCOFT #ad
Výška8.27
Délka9.84
Hmotnost3.55
Šířka8.66

5. Buchenbusch urban design

#ad

Závěsná lampa obývací pokoj s textilním kabelem neonově zelená, Buchenbusch urban design Závěsné svítidlo 1 žárovka light edition 7,5 x 16 cm

#ad
Buchenbusch urban design #ad - Hodí se pro jídelní stůl, kuchyňský pult nebo pracovní stůl. Osvětlení: ať už v kuchyni, obývacím pokoji, jídelně nebo chodbě, stropní svítidlo vytváří všude útulnou a relaxační atmosféru.

Závěsné svítidlo: závěsné svítidlo je kulaté a jednoplamenné a osvětluje plochy cca 1 x 1 metr rovnoměrně světlý. Montáž: díky nízké hmotnosti 0, 83 kg a stropní kolejnici lze závěsnou lampu jednoduše namontovat na strop a všude dobře vypadat. Tak můžete lampu zcela jednoduše nastavit na výšku a přizpůsobit ji vašemu jídelnímu stolu nebo na kuchyňský ostrůvek.

Textilní kabel: kabel je variabilní a individuálně nastavitelný s délkou 2 metry. Led stropní světlo: díky dodávanému led zářiči objímka gu10 poskytuje závěsná lampa rozptýlené a teplé bílé světlo bez hran světla a je kompatibilní také se všemi LED SmartHome.
ZnačkaBuchenbusch urban design #ad
VýrobceBuchenbusch urban design #ad
Výška2.95
Délka6.3
Hmotnost1.83
Šířka2.95
Záruka3 roky záruka výrobce od data zakoupení (s výjimkou svítidel).

6. HOMCOM

#ad

HOMCOM Závěsné svítidlo závěsné svítidlo závěsná lampa moderní závěsná lampa do kanceláře obývacího pokoje jídelny kov černá Ø 26 x 130 cm

#ad
HOMCOM #ad - Celkové rozměry: Ø 26 x 130 H cm. Jednoduchá montáž: potřebný montážní materiál je součástí dodávky, včetně závěsu, šroubů a hmoždinek pro snadnou montáž na strop.

Průmyslový design: elegance se snoubí s továrním vzhledem. Stínidlo z černého kovu propůjčuje této lampě typický průmyslový vzhled. Vhodné pro žárovky e27: kompatibilní s e27 40w žárovkami není součástí dodávky, jako halogenová lampa, LED lampa atd. Nastavitelná výška: zavěšení závěsného svítidla je výškově nastavitelné a lze jej nastavit mezi 45 cm a 130 cm. Robustní a s dlouhou životností: stínidlo lampy z kovu, baldachýn a výškově nastavitelné zavěšení zajišťují bezpečné umístění.
ZnačkaHOMCOM #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška51.18
Délka10.24
Hmotnost3.09
Šířka10.24
Číslo díluDEB31-3460431

7. famlights

#ad

Famlights | Závěsné svítidlo Dante v šedé E27 3 plameny trámy

#ad
famlights #ad - Mit der pendelleuchte haben Sie die perfekte Esstisch Lampe LED für Ihr Zuhause gefunden. Die esstischlampe begeistert mit Ihrem Charme und der Industrie Beleuchtung. Die steampunk / pendellampe dante sorgt besonders als lampe esszimmer hängend für ein harmonisches Pendant Light und für eine effektive Beleuchtung an der Decke.

Sie sind vermutlich auf das industrie design der pendellampe nela aufmerksam geworden, Pendelleuchte Esstisch, weil Sie nach Deckenlampe Vintage Pendelleuchte, Pendelleuchte Vintage, oder nach Pendelleuchte Rustikal gesucht haben. Gefunden: andere kunden haben bereits auch nach "" lampe küche hängend "", "" Hängelampe Esstisch Dimmbar "", "" Lampen für Esszimmertisch oder "" Designer lights "" gesucht. Hängeleuchten & pendelleuchten wie die leuchte dante sind echte allrounder - ob im wohnzimmer als Wohnzimmerlampe hängend, Küche, Flur, Schlafzimmer, Jugendzimmer oder im Esszimmer über dem Esszimmertisch als Esstischlampe industrial.

Deckenleuchten mit e27 Fassung können einfach das Leuchtmittel austauschen sollte dies einmal defekt sein. Technische daten: * anschlussspannung: 230 v * max. Leistung: 3x25 w * fassung: 3xe27 * schutzart: ip20 * kürzbar: ja * Höhenverstellbar: Nein * Dimmbar: mit geeignetem Leuchtmittel * Zubehör: * Netzstecker: Nein *. Die industrie / landhausstil / steampunk Leuchte Nela sorgt für eine moderne und gemütliche Atmosphäre und wertet jeden Raum auf.
Značkafamlights #ad
Výrobcefamlights #ad
Výška1500
Délka0.1
Hmotnost8.82
Šířka1000
Číslo díluA-365316
ModelkaCLI-365316
Záruka2 jahre herstellergarantie ab kaufdatum.

8. EGLO

#ad

Hnědá, závěsné svítidlo se 4 žárovkami, závěsná lampa do jídelny, EGLO Závěsné svítidlo Townshend dřevo vintage, rustikální retro lampa v industriálním designu s objímkou E27, závěsná lampa černá

#ad
EGLO #ad - Moderní směs materiálů z masivního, světlého dřevěného trámu z pravého dřeva a černé oceli propůjčuje této lampě skvělý vintage vzhled.

Díky jednoduché technologii navíjení lze světelné zdroje zavěsit různě vysoko. 110 cm, délka: 70 cm, celková šířka: 10, 5 cm. Závěsné svítidlo ve stylovém průmyslovém designu pro interiéry jako obývací pokoj, kuchyň nebo jídelnu nad jídelním stolem. Rozměry: výška: max. Rovky nejsou součástí dodávky; vyobrazené světelné zdroje filament jsou pod eglo 110051 k dostání samostatně; vhodné pro každou žárovku s paticí E27, maximální příkon na objímku 60 W; Stmívatelné podle použitého světelného zdroje.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška43.31
Délka27.56
Hmotnost5.14
Šířka4.13
Číslo dílu32916
Modelka32916
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. EGLO

#ad

Objímka: E27, EGLO Stropní svítidlo Townshend 5, retro závěsné svítidlo z oceli a dřeva, hnědá, 3 žárovky vintage stropní svítidlo v průmyslovém designu, barva: černá

#ad
EGLO #ad - Závěsná lampa ve stylovém průmyslovém designu pro interiéry jako obývací pokoj, ložnici, jídelnu, kuchyň nebo chodbu. Když je světlo zapnuto, vzniká díky drátěným stínidlům fascinující souhra světla a stínu; díky jednoduché technologii navíjení lze slunečníky zavěsit různě vysoko.

Rozměry: výška: 36 cm, délka: 55 cm, šířka: 20 cm. Rovky nejsou součástí dodávky; vyobrazené světelné zdroje filament jsou pod eglo 110054 k dostání samostatně; vhodné pro každou žárovku s paticí E27, maximální příkon na objímku 60 W; Stmívatelné podle použitého světelného zdroje. Moderní směs materiálů z masivního, světlého dřevěného trámu z pravého dřeva a černé oceli propůjčuje této lampě skvělý vintage vzhled.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška14.17
Délka21.65
Hmotnost4.88
Šířka7.87
Číslo dílu43131
Modelka43131
ZárukaŽádné údaje.

10. MAXDUYU

#ad

Obývacího, Průmyslové závěsné svítidlo, retro stínidlo lampy do kuchyně, tyče, restaurace, E27 typ objímky, baru, ložnice, salonu, závěsná lampa, bílá závěsná lampa, stínidlo na lampu, vintage klec

#ad
MAXDUYU #ad - Rovka není součástí dodávky. Dostupné žárovky: led žárovka/úsporná žárovka / halogen. Napětí: 220–240 v | výkon: max. Doporučená velikost místnosti: 10–12 ㎡.

Bezpečnost a trvanlivá: povrch s nízkým obsahem uhlíku, ekologický, nerezaví, netoxický, jednotná barva a trvanlivost. Toto vintage závěsné svítidlo je vybaveno 1 objímkou e27. Jednoduchá struktura, elegantní linie. Použití: kavárna, zimní zahrada, veranda, domácí kancelář / pracovna, obývací pokoj, ložnice, jídelna, garáž, technická místnost / prádelna, kuchyň, bar, chodba, klub, terasa.60 w | materiál: kov | délka kabelu: 100 cm | 1 × adaptér hlavy E27. Nejen osvětlení, retro styl, ale také dekorace pro váš dům.
ZnačkaMAXDUYU #ad
VýrobceMAXDUYU #ad
Výška10.04
Délka8.07
Hmotnost1.19
Šířka8.07
Číslo díluBAISE-006-IT
ModelkaBAISE-006-IT