Top 10 LEGO City Stuntz – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

Veselý dárek pro chlapce a dívky 60404, minifigurka s potravinami a příslušenstvím, stavebnice s autíčkem na hraní pro 5leté děti, LEGO City Burger-Truck

#ad
LEGO #ad - Hračka na občerstvení hamburgeru: lego city burger truck je hračka pro 5leté dívky a kluky, se kterou můžete předstírat, že provozují nákladní vůz. Veselý dárek pro každou příležitost: toto auto lego city je pěknou spontánní odměnou nebo skvělým dárkem pro 5leté chlapce a dívky k Vánocům nebo k narozeninám.

Lego nákladní hračka pro kreativní hraní: když děti vyklopí prodejní poklop, objeví se štítek na hamburgery Van; mohou také sundat střechu a připravit hamburgery v kuchyni a servírovat jídlo zákazníkům. Obsah této hrací a stavebnice: stavebnice pro autíčko na hraní hamburger, 2 minifigurky – prodejce a zákazník s naslouchátkem – jakož i přísady a příslušenství LEGO na svačinu.

Vítejte v nápaditém herním světě: pro další napínavá dobrodružství musíte tuto hračku s potravinovým vozem kombinovat pouze s jinými samostatně dostupnými modely LEGO City.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0.79
Šířka10.31
Číslo dílu60404
Modelka60404
Zárukatbd

2. LEGO

#ad

Sada se 2 minifigurkami závodního řidiče a závodních aut, LEGO City motokáry se závodníky, veselý dárek pro děti 60400, autíčka od 5 let pro chlapce a dívky

#ad
LEGO #ad - Akční zábava bez limitů: pro další napínavá dobrodružství musíte kombinovat mini-motokáry z této hračky do auta LEGO City od 5 let pro chlapce a dívky pouze s jinými samostatně dostupnými sadami LEGO City pro začátečníky.

Fantastická dobrodružství na závodní dráze: posaďte minifigurky závodního řidiče do kokpitů vozidel LEGO a představte mnoho napínavých závodů a kreativních příběhů. Motokárová hračka pro napínavé závody: motokáry lego city go se závodníky jsou stavebnice, se kterou mohou děti od 5 let představovat akční zábavu a poutavé závodní auto LEGO.

Hledáte veselý dárek pro dítě od 5 let? pak překvapte svého malého fanouška motokár k narozeninám nebo Vánocům tímto malým dárkem pro chlapce a dívky. Obsah sady závodních vozů lego vše, aby postavily tyrkysový a oranžový LEGO Gocart, co děti potřebují, 2 figurky závodníků a jeden vítězný pohár.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška5.55
Délka1.77
Hmotnost0.21
Šířka6.18
Číslo dílu60400
Modelka60400
Zárukatbd

3. LEGO

#ad

Vesmírnou stanicí, vesmírná hračka s kosmickou lodí, LEGO City záchrana asteroidu ve vesmíru, 2 minifigurkami a mimozemskou figurkou, dárek pro děti, chlapce a dívky od 4 let 60429

#ad
LEGO #ad - Obsah boxu: tato sada obsahuje vše, jeřábu, místa vykopávky, meteorit s energetickými krystaly, co děti potřebují pro stavbu kosmické lodi LEGO City, laboratorní hračky, 2 minifigurky astronautů a mimozemské figurky.

Kreativní hraní: tvé dítě může předstírat, že nechá kosmickou loď přistát na asteroidu, uchopit meteorit plný energetických krystalů jeřábem a provést testy v laboratoři kosmické stanice LEGO. Pro mladší stavitelky: tato astronautská hračka lego pro děti od 4 let obsahuje startovací stavební prvek a jednoduchý obrázkový návod; v aplikaci LEGO Builder je kromě toho k dispozici digitální 3D návod český jazyk nelze zaručit.

Dárek pro fanoušky vesmíru: tato stavebnice lego je veselý dárek pro děti; darujte ji jako vánoční nebo narozeninový dárek, díky kterému si chlapci a dívky od 4 let hrají obzvlášť nápaditě. Lego city vesmírná sada s hračkou kosmické lodi: překvapte svého malého astronauta tímto skvělým vesmírným dárkem pro děti; LEGO City záchrana asteroidu ve vesmíru je rozsáhlá vesmírná hračka pro děti od 4 let.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka1.81
Hmotnost0.75
Šířka10.31
Číslo dílu60429
Modelka60429
Zárukatbd

4. LEGO

#ad

LEGO 60139 City Police Mobile operační centrála

#ad
LEGO #ad - Mobilní operační centrála. Věk doporučený výrobcem: 6-12. Počet dílů: 374. Obsahuje mobilní operační středisko, policejní motorku a čtyřkolku Ganoven. Mobilní operační středisko má odpojitelné tažné vozidlo, vězeňskou buňku s funkcí vypuknutí a místo pro dvě minifigurky, monitorovací místnost s obrazovkami, satelitní anténu na střeše, psací stůl, sedadlo a ložnou plochu pro motocykl a nářadí v zadní části návěsu.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO® #ad
Výška10.31
Délka15.04
Hmotnost1.01
Šířka2.78
Číslo dílu60139
Modelka60139
Záruka2 roky

5. LEGO

#ad

Triceratops a Pterodactylus, LEGO Creator Dinosaurier, dárek pro chlapce a dívky 31058, model 3 v 1 na stavění figurek T-Rex, sada stavebních kostek pro děti od 7 let

#ad
LEGO #ad - Triceratops je 9 cm velký. Hračky lego creator 3 v 1 jsou kompatibilní se všemi sadami hraček LEGO a děti mohou stavět ještě kreativněji. Paže, ocas a hlava nebezpečné figurky t-rex jsou plně pohyblivé a jeho tlama lze otevřít, nohy, aby ukázala ostré zuby.

Tato veselá dinosauří hračka je skvělým dárkem k narozeninám nebo Vánocům pro chlapce, dívky a všechny děti 7-12 let, které jsou fanoušky prehistorických tvorů. T-rex je 11 cm velký. Sada hraček ze stavebnicových kostek LEGO kromě toho obsahuje kořist dinosaura ve formě zubatých žeber pro sestavení. Tuto dinosauří hračku lego creator 3 v 1 lze sestavit do figurky T-Rex, Triceratops nebo Pterodactylus. Model 3 v 1: lze přestavět na Triceratops nebo pterodactylus.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška5.55
Délka10.31
Hmotnost0.52
Šířka1.89
Číslo dílu31058
Modelka31058
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

6. LEGO

#ad

LEGO 60239 City Police pruhovaný vozík

#ad
LEGO #ad - Věk doporučený výrobcem: 5+. Počet dílů: 92. Sada dále obsahuje dva policejní pylony. Pruhovaný vozík je 4 cm vysoký, 12 cm dlouhý a 5 cm široký. Pružinový vozík.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.29
Šířka0
Číslo dílu60239
Modelka60239
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

7. LEGO

#ad

Vzdělávací hračka, dárek pro chlapce a dívky s minifigurkami, LEGO 60283 City silná vozidla, prázdninová karavanová hračka, autíčko na hraní kempingový autobus

#ad
LEGO #ad - Děti se mohou vydat na své oblíbené místo na výlety, najít perfektní místo pro kempování a pak vybalit vybavení pro kempování a vychutnat si chutný piknik. Součástí kempovacího autobusu je sladké dítě, které jedou do kempu, jakož i stůl, minifigurky matky a otce, kuchyňku a prostor na spaní.

Obsahuje hračku pro obytný vůz se zařízeným interiérem, výklopnou boční stěnou a odnímatelnou střechou pro aktivní hry na dovolenou. Včetně tištěného návodu český jazyk nelze zaručit a instructions PLUS – část bezplatné aplikace LEGO Building Instructions pro chytré přístroje.

K příslušenství patří cool dětské nosítko, smoothie maker, kempinkový vařič a pánev se sázeným vejcem a croissant, láhev na pití, fotoaparát a hrníčky. Toto autíčko pro chlapce a dívky od 5 let je perfektním dárkem k narozeninám, Vánocům nebo jakékoli jiné příležitosti pro fanoušky LEGO City.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0.79
Šířka10.31
Číslo dílu60283
Modelka60283
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

8. LEGO

#ad

žralok monster truck s natahovacím pohonem, autíčko na hraní pro chlapce a dívky od 7 let, LEGO 42134 Technic Monster Jam Megalodon, dětská hračka

#ad
LEGO #ad - Toto autíčko kombinuje žraloka a chobotnici podle vzoru mýtické karibské mořské příšery Lusca v děsivé vozidlo. Tato hračka od 7 let od lego technic má výrazné žraločí zuby a ploutve, které se při jízdě pohybují – zcela podle vzoru legendární mořské příšery.

Modely lego technic nabízejí mladým lego fanouškům od 7 let hravý úvod do techniky a jsou báječnými a inspirujícími dárky pro děti a mládež. Poté, co provedete působivé umělecké kousky, můžete model přestavět na závodní vůz s natahovacím motorem a zažít ještě razantnější akci.

Chlapci a děvčata mohou provádět působivé skoky a poslat své autíčko s funkcí zpětného natažení přes neprůchodný terén – přesně jako u skutečného Monster Truck. Obsahuje megalodon 2 v 1 monster truck z monster Jam od LEGO Technic, který lze přestavět na závoďák Lusca.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška3.58
Délka10.31
Hmotnost0.88
Šířka5.55
Číslo dílu42134
Modelka42134
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

9. LEGO

#ad

LEGO 60312 City policejní auto, dárek pro děti s minifigurkou policisty, kreativní dětská hračka pro chlapce a dívky, policejní hračka od 5 let, dobrodružná série

#ad
LEGO #ad - Tato dětská sada lego city obsahuje mini postavu LEGO policisty s kapesní svítilnou na hraní a policejní čepicí. Hry na cestáchpolicejní auto je sestavené 11 cm dlouhé a 5 cm široké a perfektně se hodí pro spoustu zábavy na cestách.

Tato sada lego city obsahuje tištěný ilustrovaný návod a digitální návod český jazyk nelze zaručit, který je k dispozici v aplikaci LEGO český jazyk nelze zaručit. Obsahuje policejní auto, které nabízí místo v kabině řidiče pro mini postavu policisty – pro hodiny trvající nápadité lovy zločinců. Policejní hračky lego city jsou ideální dárky pro děti od 5 let k narozeninám nebo k jakékoli jiné příležitosti. S širokými ráfky, rozšířenými blatníky a skvělými světlomety můžete chytit ganovy z LEGO City při rychlých honičkách.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška6.18
Délka1.77
Hmotnost0.29
Šířka5.55
Číslo dílu60312
Modelka60312
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

10. LEGO

#ad

LEGO 76217 Marvel Jsem Groot hračka a stavebnice, skvělý dárek k narozeninám, sada s figurkou Baby Groot ze Strážců Galaxie 2

#ad
LEGO #ad - Vášniví fanoušci mohou dát roztomilou Marvel postavičku do pozice, tancovat s ní v rytmu hudby a vytvářet veselé pohyby. Děti si mohou postavit mimořádně pohyblivou postavičku Baby Groot z Marvel Studios Guardians of the Galaxy 2, se všemi roztomilými funkcemi.

Sada lego marvel obsahuje tištěný návod a digitální aplikaci legO Building Instructions pro zoomování a otáčení při stavbě pohyblivého modelu český jazyk nelze zaručit. Stavebnice - hračka marvel je skvělým dárkem k narozeninám pro děti ve věku 10+, které jsou fanoušky světa Marvel a milují superhrdiny. Plně členěnou postavičkou baby groot se dá snadno pohybovat a je dodávána s kazetovým záznamníkem, pomocí kterého lze znovu vytvořit slavnou taneční scénu Baby-Groot.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.76
Délka7.52
Hmotnost1.17
Šířka13.94
Číslo dílu76217
Modelka76217