Top 10 LEGO DOTS Mädchen Armband Set – Dětské náramky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

LEGO 41909 DOTS Meerjungfrauen Freundschaftsarmbänder

#ad
LEGO #ad - Vom hersteller empfohlenes Alter: 6+. Anzahl der Teile: 34. Meerjungfrauen Freundschaftsarmbänder. Jeder basteln-fan wird dieses kreative Set von Kinderschmuck lieben! Im Pastelfarben, mit Deko-Muscheln, und im Meerjungfrau-Stil dekorativ versiert. Kinder können die armbänder dekorieren und teilen, die vorhandenen Musterideen folgen oder sich einen ganz besonderen Look einfallen lassen und selbst bearbeiten.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška9.65
Délka0.28
Hmotnost0.04
Šířka3.66
Číslo dílu41909
Modelka41909
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

2. LEGO

#ad

Malý dárek, LEGO 41801 DOTS náramek se zvířátkem, kreativní DIY sada hraček v kočičce a téma Corgi pro dívky i chlapce, sada šperků

#ad
LEGO #ad - Fanoušci kutilských sad a personalizovaných šperků na hraní od 6 let budou tento náramek LEGO DOTS zvíře milovat jako malý dárek k narozeninám nebo jako dárek pro občas.

Děti mohou přidat zdobené kameny lego dots a pokud mají chuť změnit design, mohou náramek na hraní udělat, aby se hodil ke každé náladě. Se 2 visícími přívěsky ve tvaru srdce a mnoha puntíky v roztomilých barvách a 4 zdobenými destičkami si mohou děti vytvořit svůj koťátko náramek zcela podle libosti. Tato kreativní sada pro děti se hodí nejen pro rychlé, kreativní aktivity, ale děti mohou také použít různé LEGO DOTS doplňkové sady nebo boxy k dostání samostatně pro rozšíření svého designu.

Udělejte radost milovníkům zvířat se sadou šperků lego dots, která obsahuje nastavitelný modrý náramek a 36 kamenů s dekorací kočiček a corgi a přívěsky ve tvaru srdce.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška1.38
Délka3.07
Hmotnost0.09
Šířka10.79
Číslo dílu41801
Modelka41801

3. SIENON

#ad

SIENON Náramky s puntíky, sada hraček na výrobu bodů k narozeninám a Vánocům, 6 ks, sada náramků pro děti, DIY kreativní kutilství, dětské stavební bloky, náramky přátelství

#ad
SIENON #ad - Každý náramek měří cca 7, 9 x 1 palec D x Š. Skvělý nápad na dárek – děti mohou popustit uzdu své fantazii a vyhláskovat své oblíbené vzory náramků. Sada náramků s puntíky– každý náramek je v jednom balení. Vaše děti si mohou vytvořit vlastní náramky přátelství pomocí stavebních kostek.

Věříme, že si naše výrobky zamilujete stejně jako my! pokud však z nějakého důvodu nebudete spokojeni, vrátíme vám celou částku. V případě problémů nás prosím neváhejte kontaktovat. Materiál v prémiové kvalitě a velikosti– sada stavebnicových pásků je vyrobena z kvalitního abs plastu, který je vhodný pro děti, snadná montáž a demontáž. Je to perfektní dárek pro každého fanouška uměleckých řemesel, nejlepší dárek na karnevalovou party, Vánoce, narozeniny, Nový rok a jiné vánoční dárky.

Kreativní dětské náramky diy – nejnovější design pro roztomilé a jedinečné dětské náramky. Protože se jedná o drobné dlaždice, je vhodný pro děti od 6 do 12 let. Jsou to určitě jedinečné náramky přátelství s vašimi nejlepšími přáteli. Sada náramků sienon dots obsahuje 6 různých sérií, zvířat, oceánu, sladkostí, panda a vesmír, vhodné pro dívky a chlapce od 6 let. Děti si mohou při zdobení náramků rozšířit své designové a sebeprezentační schopnosti.
ZnačkaSIENON #ad
VýrobceSIENON #ad

4. LEGO

#ad

Sada dětských šperků, hračka pro děti od 6 let, LEGO 41942 DOTS Oceánský náramek s přívěsky, dětský náramek, náramky přátelství, DIY sada

#ad
LEGO #ad - Pásky přátelství lze okamžitě ozdobit a nechají dětem rozvinout svou fantazii a sebevědomí hravým způsobem. Včetně 2 základních kamínků na přívěsky, třpytivých, nasazovací přívěsky a světle fialových, 2 jedinečné, průhledných a ve tmě svítících kamenů.

Tato kreativní sada pro děti od 6 let obsahuje 2 nastavitelné náramky v tmavě modré a azurové a 34 kamenů s hvězdami, medúzami a přívěsky. Udělejte radost malému fanouškovi pod vodou se sadou náramků od LEGO DOTS a darujte kreativní, zábavné okamžiky. Náramky a sady pro kutily od lego dots jsou nádherná, nečekaná překvapení nebo veselé dárky k narozeninám pro kreativní děti. Pro ještě více kreativních designů šperků mohou děti svou sadu hraček doplnit doplňkovou sadou Emojis LEGO DOTS k dostání samostatně.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška0.28
Délka3.66
Hmotnost0.04
Šířka9.65
Číslo dílu41942
Modelka41942
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

5. LEGO

#ad

LEGO 41806 DOTS ultimativní party sada, náramky a praporky, společenské hry pro děti, kreativní dekorace a dárek, dívky a chlapce, plnicí sáčky na party s košíčky na hraní košíčky

#ad
LEGO #ad - Tato lego dots ultimativní party sada nabízí kreativní skupinovou aktivitu, kterou si děti mohou vzít domů jako dárek na party. Lego dots ultimative party sada je ideální pro kreativní dětské party hry a k naplnění party sáčků.

Toto je lego dots party! v této kutilské sadě pro děti má každý z chutně vypadajících košíčků na hračky odnímatelné víko z cukrové polevy a uvnitř skrytou přihrádku pro uchování tajemství. Je to ideální kutilská činnost pro dětské narozeniny. Kromě toho je kreativní sada pro děti skvělým nápadem pro hry na oslavách narozenin. Budete rádi, když si svou party tašku vytvoříte s hračkou a svůj výtvor si můžete vzít domů.

Děti mohou pomoci při přípravě na party tím, že si vlajku ozdobí a poté si vytvoří lego dOTS Cupcakes a náramky. Sada na téma narozeninové party obsahuje mnoho kamenů, přívěsků, arch s nálepkami a mnoho jednoduchých designových inspirací. Obsahuje 6 košíčků na hraní, 6 náramků na hraní, 6 praporků LEGO a mnoho dalšího k dekoraci.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.99
Délka11.1
Hmotnost1.01
Šířka10.31
Číslo dílu41806
Modelka41806

6. LEGO

#ad

Hračka s třpytivými kamínky a kamínky Minnie, DIY sada šperků pro děti, LEGO Kreativní sada náramků DOTS 41947 Disney Mickys, sada 5 v 1

#ad
LEGO #ad - Děti nadšené kutilství si mohou vybrat klasický červený, bílý a černý styl Mickey nebo odvážnější, barevnější a pokud si to rozmyslí – náramky lze kdykoli upravit. Tato sada pro tvoření náramků na hraní pro děti obsahuje 5 nastavitelných náramků v různých barvách a barevné, třpytivé prvky a kameny zdobené Mickey Mouse & Friends.

Děti si mohou rozložit barevné náramky lego dots a nasunout kamínky zdobené Mickeym & Friends, přesně tak, jak chtějí vyjádřit svou náladu a kreativitu. S touto veselou sadou pro kutily na výrobu náramků mohou mladí návrháři procvičovat své výtvory a pak je sdílet nebo nosit. Tato sada lego dots funguje sama, aby byla originální, děti si ale mohou náramky zkrášlit také doplňkovými sadami DOTS k dostání samostatně.

Přizpůsobitelná sada hraček s robustními náramky a barevnými kamínky je perfektní pro sólové hry nebo zábavu s přáteli a je skvělým dárkem nebo překvapením pro všechny fanoušky kutilství nebo Mickey od 6 let. V sadě najdete také snadno srozumitelnou designovou inspiraci.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška8.86
Délka9.06
Šířka1.97
Číslo dílu41947
Modelka41947
Záruka2 roky výrobce

7. LEGO

#ad

5v1 DIY sada šperků pro kutily s mozaikovými kameny v kosmických a letních barvách pro náramky přátelství a doplňky pro děti, LEGO 41807 DOTS Design náramků, kreativní sada

#ad
LEGO #ad - S touto veselou sadou šperků na náramky mohou mladí návrháři procvičovat své výtvory a sdílet je s ostatními nebo nosit. Barevné náramky přátelství pro děti je můžete rozložit a okamžitě ozdobit, abyste vyjádřili svůj styl a kreativitu – když jste připraveni na změnu, můžete je zcela jednoduše nově upravit.

Fanoušci umění a designu si tuto diy sadu zamilují, robustní náramky a velký výběr destiček z ní dělají vysoce kreativní hračku, která se hodí jako dárek nebo jako doplňková odměna pro děti od 6 let. Sada pro kutily pro náramky přátelství obsahuje kameny, které se zaměřují na 5 různých vášní: zvířata, příroda, kosmické zázraky a letní zábava, pouliční styl, a obsahuje podněty na podporu kreativity dětí. Tato stavebnice pro výrobu náramků obsahuje 5 náramků na hraní v 5 různých barvách a více než 350 kostek DOTS pro zdobení, z toho 20 exkluzivních dekorací a 12 speciálních opalizujících přívěsků.

Tato sada náramků pro dívky a chlapce funguje také samostatně pro rychlé, kreativní aktivity; děti mohou také použít doplňkovou sadu LEGO DOTS 41803 k dostání samostatně pro rozšíření svého designu. Z 20 náhodných, nápisy, exkluzivních grafických kamenů s různými symboly, postavami a vzory si mohou fanoušci kutilů vybrat, jak chtějí své náramky ozdobit – perfektní doplňky pro děti.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška1.97
Délka9.06
Šířka8.86
Číslo dílu41807
Modelka41807

8. LEGO

#ad

DIY kapesní přívěšky, informační tabule a odkládací přihrádky s extra kamínky, kreativní sada pro děti, LEGO 41803 DOTS doplňková sada třpytivých náramků

#ad
LEGO #ad - Děti mohou popustit volný průběh své kreativitě a použít přídavné lego dots k vytváření náramků na hračky, odkládacích přihrádek, informačních tabulek, přívěsků do tašek, štítků na dveře a dalších sad DOTS k dostání samostatně.

S kostkami lego dots je tvoření hračka, protože děti mohou své kreativní sady opatřit velkým leskem, leskem a barvou a pak hrdě prezentovat a obdivovat své nové designy. Lego třpytivý lesk dots obsahuje 115 kamenů, z toho 105 barevných, třpytivých, třpytivých a 3D efektů hvězdných kamenů a 10 z celkem 16 graficky tvarovaných kamenů pro vaši osobní zábavu DIY s třpytkami. Diy sada pro kutily pro děti obsahuje 10 grafických hracích kamenů z celkem 16 designů, láska, které se zaměřují na různé vášně jako hudba, zvířata a vesmír.

Každý fanoušek umění a designu si tento sáček s kameny lego dots zamiluje a bude chtít shromáždit všechny různé grafické kameny pro ruční práci; kornout je veselým dárkem DOTS pro děti od 6 let, který dodá každému kutilskému předmětu dodatečný lesk.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška0.26
Délka3.74
Hmotnost0.03
Šířka5.91
Číslo dílu41803
Modelka41803

9. LEGO

#ad

Bastelset für individuelle Schmuck-Designs, LEGO 41917 DOTS Wunderland Armband Set

#ad
LEGO #ad - Einfach nachzubildende Muster erleichtern das Design. Der spielspaß beginnt sofort nach dem Öffnen mit dem Verzieren des Armbands. Kinder können auch die steinchen aus dem lego dots „Armband Ergänzungsset Smiley“ 41908 benutzen, um ihre gebastelten Armbänder mit coolen neuen Ideen aufzupeppen. Kreativ zu werden und in eigener Regie einzigartigen Schmuck zu entwerfen, bereitet Kinder Spaß und riesige Freude.

Das armband ist 20 cm lang. In eigener regie etwas Neues zu erschaffen, bereitet Kindern riesige Freude. Als antrieb für designspaß ohne grenzen reicht die fantasie kreativer Kinder! Batterieloses Spielzeug ermöglicht ein selbstständiges Spielerlebnis und vermittelt kreative Baufähigkeiten. Kompakt und bestens tragbar. Mit diesen dots sets können kinder kreative geschenke gestalten. Das flexible armband und die verzierten bunten steinchen machen das Set zu einem tollen Geschenk für Jungen und Mädchen ab 6 Jahren – zum Geburtstag, zu Weihnachten oder zu sonstigen Anlässen.

Dieses farbenfrohe armband set bietet unzählige tolle Möglichkeiten und inspiriert Kinder dazu, kreativ zu werden und selbstständig eigene Designobjekte zu entwerfen – und dabei Selbstvertrauen zu gewinnen. Nach dem Öffnen des beutels beginnt das spielvergnügen schon mit dem Verzieren des Armbands. Dieses faszinierende set ist genau richtig, um aufstrebende Designer die unterschiedlichsten Entwürfe ausprobieren und ihr Lieblingsdesign dann tragen zu lassen. Das set bietet großes vergnügen und lässt sich auch wunderbar mit anderen sets kombinieren, um fantasievoll zu spielen.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška9.65
Délka0.28
Hmotnost0.04
Šířka3.66
Číslo dílu41917
Modelka41917
Záruka2 Jahre

10. LEGO

#ad

LEGO 41943 DOTS herní náramek s přívěsky, DIY sada, sada dětských šperků, hračka pro děti od 6 let, dětský náramek, náramky přátelství

#ad
LEGO #ad - Robustní diy náramek, barevné kameny a přívěsky jsou krásným překvapením nebo vtipným dárkem k narozeninám pro kreativní děti. Pro ještě více kreativních designů šperků mohou děti svou sadu hraček doplnit doplňkovou sadou Emojis LEGO DOTS k dostání samostatně.

Tato kreativní sada pro děti obsahuje speciální zdobené kameny s herními motivy, stejně jako nové závěsné základní kameny a přívěsky s bleskem dostupné od ledna 2022. Obsahuje nastavitelný, flexibilní náramek v černé barvě, který lze přizpůsobit na větší nebo menší zápěstí, a 36 barevných kamenů.

Nápady pro kutily na obalu dělají z tvorby hračku. Sada dětských šperků obsahuje kameny v tyrkysové, purpurové a neonové barvě a přívěsek s bleskem. S náramkovými sadami mohou děti hravě přizpůsobit svůj náramek a přitom rozvinout svou fantazii a své schopnosti tvoření.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška0.28
Délka3.66
Hmotnost0.04
Šířka9.65
Číslo dílu41943
Modelka41943
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.