Top 10 Mofa Roller 25 Kmh – Elektrické koloběžky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rolektro

#ad

Rolektro Tříkolka E-Trike 25 V.3 Pro červená – 1000 W elektromobil – dosah 70 km – vyjímatelná lithiová baterie – mobilní telefon pro seniory se silniční homologací

#ad
Rolektro #ad - Zatížení činí 160 kg! 3 stupně rychlosti a zpětný chod, ideální pro dospělé každé věkové skupiny. Máte na výběr, zda je možné max. Vysoká brzdná síla díky bubnovým brzdám vpředu a vzadu! Popruh a integrované sklopné rameno ochrana proti převrácení zaručují bezpečný požitek z jízdy! 99.

Přední led světlo zajišťuje zvýšenou viditelnost a bezpečnost. U nasazeného bezpečnostního pásu není nutná žádná povinnost pomoci! mnoho doplňků bez příplatku: Top pouzdro vzadu, USB nabíjecí zdířka, digitální tachometr, odkládací přihrádky vpředu, pneumatiky do každého počasí atd. Nastavitelné sedadlo se sklopnými opěrkami rukou zajišťuje snadné nazouvání a vyzouvání.

Lampa je světlá a velmi úsporná! Díky motoru 1000 W je dosah až cca 70 km. 6 km/h, 12 km/h nebo 25 km/h. Max. Prémiové elektrické tříkolky s vyměnitelnou lithiovou baterií 60 v – 30 Ah pro interní a externí nabíjení! Akumulátor lze snadno vyjmout a zcela pohodlně nabíjet pomocí přiložené nabíječky.
ZnačkaRolektro #ad
VýrobceRolektro #ad
Výška48.43
Délka64.96
Hmotnost191.8
Šířka27.56
ModelkaE-Trike 25 V.3 Rot

2. Segway-Ninebot

#ad

Ninebot KickScooter MAX G30D II Powered by Segway elektrická koloběžka

#ad
Segway-Ninebot #ad - Pneumatiky: 10" bezdušové pneumatiky. Výkon motoru: 350 W. Doba nabíjení: 100 % za 6 hodin. Max. Nosnost: 100 kg. Dojezd: 65 km. Rychlost: 20 km/h. Max. Max.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-Ninebot #ad
Výška0.3
Délka6.55
Hmotnost42.99
Šířka0.3
Číslo dílu3802-025
Modelka3802-025
ZárukaZáruka 24 měsíců

3. JOYOR

#ad

Skládací elektrokoloběžka s 10" pneumatikami, jezdí 40 – 55 km, 48 V13 Ah, s dvojitým mechanickým brzdným systémem a dvojitým tlumením nárazů, JOYOR Elektrický skútr S5 E

#ad
JOYOR #ad - Pro vaše každodenní cestování. Skládací elektrická koloběžka s5 se silniční homologací, snadno se skládá a přenáší. Neváhejte se s námi spojit - pokud máte dotazy nebo připomínky k kvalitě, náš komplexní zákaznický servis zajistí, že váš nákup proběhne hladce a uspokojivě. Elektrokoloběžka joyor s5 může být perfektním dopravním prostředkem pro váš nákup, práci nebo krátké výlety.

Elektrický skútr joyor s5 je proto v německu schválen pro silniční provoz silnice a cyklistické stezky. E-koloběžky mohou být schváleny v silničním provozu, ale také ve většině evropských zemí, můžete si objednat pojištění a získat registrační značku. Pedál je neklouzavý, aby se zlepšila bezpečnost skútru při jízdě vysokou rychlostí nebo v terénu. Vynikající přední a zadní tlumiče nabízejí maximální jízdní komfort. Silniční homologace escooter joyor s5 získal od spolkového úřadu pro motorová vozidla kba všeobecné povolení k provozu abe.

Výkonný motor 500 w joyor s5 e koloběžka se silniční homologací je vybavena výkonným bezkartáčovým tichým motorem 500 w pro velmi jemnou a tichou jízdu, s maximální rychlostí 20 km/h a maximálním úhlem stoupání 20°, maximální nosnost je 120 kg. Dosah 30–40 km. Můžete jej snadno přepravovat ve veřejné dopravě nebo uložit do kufru svého auta. Vysoký výkon a bezpečnost elektrický skútr s5 vybavený mechanickým brzdným systémem umožňuje rychlejší reakci brzd a zlepšuje bezpečnost při jízdě.
ZnačkaJOYOR #ad
Výrobce‎JINHUA JOYOR VEHICLE CO.,LTD #ad
Výška48.43
Délka47.83
Hmotnost48.72
Šířka24.02
ModelkaS5

4. elrofu

#ad

2000 W, 45 km/h, Elektrický skútr "Eagle", černá, E-moped, lithium-iontová baterie, elektrická koloběžka se silniční homologací, dosah 60 km, video o výrobku, elektrická koloběžka

#ad
elrofu #ad - Pojištění odpovědnosti za škodu s pojistnou značkou je vše, a registrační značku lze jednoduše zakoupit u každé místní pojišťovací agentury. Mezi výhody patří minimální náklady na údržbu: neexistují žádné daně z vozidel, poplatky za tÜv/dekra, co je potřeba, ani registrace u úřadu silničního provozu.

Zákazníci tak mají snadný přístup k náhradním dílům a profesionální podpoře, včetně vlastní mistrovské dílny elektrických skútrů Futura. Nabízí místo pro dvě osoby a zaručuje maximální požitek z jízdy na vzdálenosti až 60 km. Vyjímatelná lithium-iontová baterie s dlouhou životností, kterou lze nabít za pouhé 4 hodiny, protože není nutná výměna oleje ani opravy v důsledku opotřebení. Jeho výkonný elektromotor přesvědčí nízkými náklady na údržbu, která neprodukuje žádné emise co2 a téměř žádný hluk.

Elektrický skútr "eagle li" od firmy futura spojuje elegantní design s kvalitním zpracováním, kvalitou a spolehlivostí. Provozní náklady elektrokoloběžky jsou pozoruhodně nízké, s cca 85 centy na 100 kilometrů. Uživatelé navíc profitují z ekologické technologie, dodává koloběžce energii. Elektrický skútr futura nabízí rozsáhlou servisní síť prostřednictvím více než 300 partnerských dílen po celém Německu.
Značkaelrofu #ad
Výrobceelrofu #ad
Hmotnost213.85
Číslo dílu9145402245152
ModelkaRoller Eagle Lithium Schwarz

5. Xiaomi

#ad

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S DE Skládací e-skútr bez schválení na ulici + připojení aplikace z leteckého hliníku maximální rychlost 20 km / h, maximální zatížení 100 kg, LED displej, dosah až 30 km

#ad
Xiaomi #ad - Jakmile je skútr zablokován, motor se zablokuje a světlomet se automaticky vypne a na ovládacím panelu se zobrazí symbol. Pneumatiky 8, 5" pro bezpečný pocit z jízdy. Skládací a snadno se přenáší díky hmotnosti pouze 12, 5 kg.

Spravujte a blokujte nastavení aplikace iOS/Android Mi Home. Elektrokoloběžka se silniční homologací abe pro použití na veřejných komunikacích potvrzení dat je součástí dodávky s uvedením identifikačního čísla vozidla. Provozní teplota: -10 až 40 °C. Led ukazatel rychlosti, stavu baterie a jízdního režimu. Upozornění: postupujte podle pokynů na obrazovce v aplikaci a aktivujte svůj skútr pro první použití.

Hodnota: 275wh lithium-iontová baterie s dlouhým dosahem až 30 km při tlaku vzduchu v pneumatikách 3, 5 bar také v závislosti na silničních podmínkách, výšce a hmotnosti. Intuitivní a jednoduché ovládání. Fin + na spodní straně skútru. Duální brzdový systém s rekuperací brzdné energie. Brzdové světlo vzadu, přední světlo vpředu a boční odrazky. Maximální rychlost až 20 km/h ve sportovním režimu s-mode bullet_point#3.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška44.88
Délka42.52
Hmotnost27.56
Šířka16.93
Číslo díluXM110005
ModelkaXM110005
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců

6. elrofu

#ad

2000 W, elektrický moped, červená, Elektrický skútr Eagle, elektrický skútr, elektrický skútr se silniční homologací, skútr, 45 km/h, dosah 60 km, olovo-gelový akumulátor

#ad
elrofu #ad - Elektrický skútr "eagle" od elektrického skútru futura se vyznačuje elegantním designem, kvalitním zpracováním a kvalitou a spolehlivostí. Zákazníci tak mají snadný přístup k náhradním dílům a profesionální podpoře, včetně vlastní mistrovské dílny elektrických skútrů Futura.

Trvanlivý, pevně zabudovaný akumulátor lze nabíjet až 500krát v každé běžné domácí zásuvce a trvá to 4 až 6 hodin. Je zapotřebí pouze pojištění odpovědnosti s pojistnou značkou. Náklady na údržbu jsou minimální: u úřadu silničního provozu se nevztahují žádné daně z vozidel, poplatky za TÜV/DEKRA. Nabízí maximální požitek z jízdy pro dvě osoby na trasách až 60 km. Výkonný elektromotor skútru je nenáročný na údržbu, nevyžaduje výměnu oleje a je bez opotřebení oprav.

Provozní náklady modelu "eagle" jsou mimořádně nízké s cca 85 centy na 100 km. Elektrický skútr futura nabízí rozsáhlou servisní síť prostřednictvím více než 300 partnerských dílen po celém Německu. Tento motor nevytváří žádné výfukové plyny CO2 a žádný hluk. Pro další informace si můžete prohlédnout video o produktu na následujícím odkazu: https://www. Youtube.
Značkaelrofu #ad
Výrobceelrofu #ad
Číslo dílu7665611916718
ModelkaRoller Eagle Acid Rot / Schwarz

7. JOYOR

#ad

JOYOR E Scooter se silniční homologací Y8-S, 26 Ah, skládací elektrický skútr 48 V, dosah 90 – 110 km, s tlumením nárazů vpředu a vzadu, s pneumatikami 10", nosnost 120 kg

#ad
JOYOR #ad - Můžete jej snadno přepravovat ve veřejné dopravě nebo uložit do kufru svého auta. 12měsíční zárukanaše elektrické koloběžky se schválením pro silniční provoz se dodávají s 12měsíční zárukou s výjimkou některých dílů příslušenství. Silniční homologacee scooter joyor y8-s získala od spolkového úřadu pro motorová vozidla kba všeobecné povolení k provozu abe.

Elektrický skútr je nejen legálně schválen v německu, ale může být také legálně používán ve většině evropských zemí, jako je Švýcarsko nebo Rakousko. Elektrický skútr joyor y8-s je proto v německu schválen pro silniční provoz silnice a cyklostezky. Neváhejte se s námi spojit - pokud máte dotazy nebo připomínky k kvalitě, náš komplexní zákaznický servis zajistí, že váš nákup proběhne hladce a uspokojivě. Výkonný motor 500 w joyor y8-s e koloběžka s homologací pro silniční provoz je vybavena výkonným bezkartáčovým tichým motorem 500 w pro velmi jemnou a tichou jízdu, s maximální rychlostí 20 km/h a maximálním úhlem stoupání 15°, maximální nosnost je 120 kg.

Dosah 90–110 km. Můžete nakupovat s důvěrou. Koloběžka joyor y8-s e scooter může být perfektním dopravním prostředkem pro váš nákup, práci nebo krátké výlety. Rozměry skládacího elektrického skútru pro dospělé činí 1130 × 210 × 360 cm. Hmotnost elektrického skútru činí 24 kg.
ZnačkaJOYOR #ad
VýrobceJINHUA JOYOR VEHICLE CO.,LTD #ad
Výška46.85
Délka47.24
Hmotnost52.91
Šířka23.62

8. Rolektro

#ad

Jízda bez, 1000 W E-mobil pro dospělé, 3kolové vozidlo pro seniory, 15 km/h mobilní telefon pro seniory, s EU homologací pro silniční provoz, Rolektro Elektromobil E-Trike-15 V.2 červený

#ad
Rolektro #ad - Extra úložný prostor: 3rychlostní elektromobil má kufr vzadu, odkládací přihrádkou, úložný prostor pod sedadlem, držákem nápojů a držákem na hůlky dostatek místa pro vaše potřeby.

Oblast použití: e-trike 15 je určen pro krátkou trasu a smí se jezdit na občany a v zónách chodců přizpůsobenou rychlostí. Bezpečnost: alternativa k elektrickým zdravotním židlím nabízí stabilitu jízdy na 3 kolech a je vybavena ochranou proti sklápění, pojistným pásem, elektromagnetickou brzdou a zpátečkou. Německý dodavatel: rolektro je značka společnosti soletek gmbh z německa a již 10 let se vyznačuje vynikající kvalitou výrobků a velmi dobrými službami.

Výkon: výkon motoru 1000 wattů pomáhá elektrickému skútru k zákonnému maximálnímu Rychlost 15 km/h. Dosah 60 v 20 ah baterií činí cca 50 km. Všechny náhradní díly jsou zásobovány v Německu.
ZnačkaRolektro #ad
VýrobceRolektro #ad
Výška48.43
Délka64.96
Hmotnost231.49
Šířka33.07
ModelkaE-Trike 15 V.2

9. HWWH

#ad

HWWH Elektrická koloběžka pro dospělé, offroad, 40 Ah, lithiová baterie, výdrž baterie 100 km, elektrokoloběžka, skládací, rychlý dvojitý motor, všechny terénní vakuové pneumatiky, 60 V, 11 palců

#ad
HWWH #ad - Vhodné pro jízdu na horských silnicích, písečných plážích, 11 palců, protiskluzové, štěrkových cestách a sněhu. Rychlá reakce a efektivní brzdění. Osvětlení a lcd obrazovka ultra světlé, energeticky úsporné u7 led dvojité světlomety zajišťují jasný výhled při nočních jízdách se širokým světelným polem.

Dvojité zavěšení a brzdapřední obrácený hydraulický tlumič na dlouhé vzdálenosti, zadní dvojitý hydraulický tlumič nárazů, účinek tlumiče je lepší a jízda je pohodlnější; s elektronickým brzdovým systémem EABS a hydraulickými CNC kotoučovými brzdami lze realizovat přední a zadní dvojité brzdy. Můžete kontaktovat poprodejní tým přes WhatsApp a získat tak profesionální a efektivní poprodejní servis. Lcd přístrojová tabule s vysokým rozlišením, ukazatel baterie, nastavení rychlosti, jízdní vzdálenost a další parametry jsou na první pohled jasné a ovládání je jednoduché.

Dvojité motoryvýkonné dvojité motory, volné přepínání předních a zadních pohonů, jednoduché přepínání 25/60/95 km třístupňové řazení a maximální úhel stoupání 45°. Lithiová baterie 60 v, super dlouhá životnost baterie až 100–120 km, 40 Ah lithiová baterie se super kapacitou, doba nabíjení 6–10 hodin, podporuje dvojité nabíjení. Balíky budou z polska odeslány během 24 hodin. Pneumatiky používejte bezdušové pneumatiky chráněné proti výbuchu, odolné proti opotřebení a tlumí nárazy. První volba pro horské a terénní nadšence.
ZnačkaHWWH #ad
VýrobceFUFONG #ad
Výška52
Délka48
Hmotnost101.41
Šířka11
Číslo dílu60V/40AH-11
Modelka60V/40AH-11
ZárukaPoprodejní servis: Na baterii je poskytována šestiměsíční záruka, na motor a řízení jeden rok a celé vozidlo se opravuje po celý život. Máme profesionální zákaznický servis v Evropě, můžete si být jisti, že nakupujete a používáte.

10. elrofu

#ad

Dosah 50 kilometrů, elektrický skútr se silniční homologací, Elektromobil "VITA Care 4000 Li", elektrický skútr, šedý, 25 km/h, mobilní telefon pro seniory, lithium-iontová baterie

#ad
elrofu #ad - Mobilní telefon pro seniory "vita care 4000" zaujme svým silným motorem o výkonu 1000 w a vyjímatelnou lithium-iontovou baterií 60 V/20 Ah, která umožňuje rychlost až 25 km/h. Dodatečný komfort zajišťuje vysoce kvalitní horní pouzdro za sedadlem, které se ideálně hodí pro menší nákupy.

Elektrický skútr futura nabízí rozsáhlou servisní síť prostřednictvím více než 300 partnerských dílen po celém Německu. S maximálním dosahem 50 km a čtyřmi koly nabízí obzvlášť vysokou bezpečnost při jízdě. Elektromotory jsou známé svou nízkou údržbou, protože nevznikají žádné drahé náklady na benzín, což činí model "VITA CARE 4000" v zábavě cenově výhodný. Hluboký nástup umožňuje i tělesně postiženým osobám zvláštní jízdní komfort, což činí mobilní telefon pro seniory obzvláště přístupný.

Ušetříte peníze, a zároveň šetříte životní prostředí. Zákazníci tak mají snadný přístup k náhradním dílům a profesionální podpoře, včetně vlastní mistrovské dílny elektrických skútrů Futura. Tento elektrický skútr nabízí nákladově efektivní zážitek z jízdy s nízkými emisemi. Světlé led osvětlení a přední kotoučové brzdy nabízejí další bezpečnostní prvky. Mobilní telefon pro seniory lze pohodlně nabíjet z běžné domácí zásuvky, díky čemuž je manipulace jednoduchá a nekomplikovaná.
Značkaelrofu #ad
Výrobceelrofu #ad
Hmotnost251.33
Číslo dílu5051136200685
ModelkaVita Care 4000 Lithium Grau