Top 10 Mutfak Fayans Kaplama – Samolepicí dlaždice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. creatisto

#ad

Samolepky na dlaždice do koupelny a kuchyně I nálepka na dlaždice samolepicí I renovace dlaždic – obklad dlaždic pro kuchyňské a koupelnové dlaždice I design: Artwood

#ad
creatisto #ad - Kvalita made in germany – nálepky na dlaždice creatisto se vyrábějí v německu podle nejvyšších standardů kvality. Ideální pro mokré a sprchové prostory jako dekorace v koupelně. Servis – jsme tu pro vás a poradíme v případě dotazů k pvc fóliím na dlaždice, lepení v kuchyni a koupelně nebo dalších dotazů ohledně lepicích fólií na dlaždice.

Snadná aplikace – naše dekorativní dlaždice jsou samolepicí bez nepříjemného lepení za mokra. Lepicí lišty pro vytváření stěn – obrázky na dlaždice lze individuálně zvolit. Trvanlivost dlaždic – naše fólie na dlaždice má životnost 5 let a je odolná vůči teplu až do 80 °C.

Přelepení dlaždic je tak hračka. Přesně střižené, odolné vůči uv záření, odolné proti vlhkosti a poškrábání díky speciální povrchové úpravě. Ideální jako nálepka na obklady do koupelny nebo kuchyně - lze kdykoliv beze zbytku opět odstranit. Lak na dlaždice, stará barva dlaždic, jakož i trhliny a vyvrtané otvory jsou překryty nálepkami na dlaždice.
Značkacreatisto #ad
Výrobcecreatisto GmbH #ad
Výška0.01
Délka12.44
Šířka12.44
Číslo dílu13799385

2. creatisto

#ad

Obrázek na dlaždice do kuchyně a koupelny I nálepka na dlaždice samolepicí I zkrášlení dlaždic – obklad dlaždic pro kuchyňské a koupelnové dlaždice I design: Spanish Tile 4

#ad
creatisto #ad - Ideální jako nálepka na obklady do koupelny nebo kuchyně - lze kdykoliv beze zbytku opět odstranit. Kvalita made in germany – nálepky na dlaždice creatisto se vyrábějí v německu podle nejvyšších standardů kvality.

Přesně střižené, odolné vůči uv záření, odolné proti vlhkosti a poškrábání díky speciální povrchové úpravě. Servis – jsme tu pro vás a poradíme v případě dotazů k pvc fóliím na dlaždice, lepení v kuchyni a koupelně nebo dalších dotazů ohledně lepicích fólií na dlaždice. Snadná aplikace – naše dekorativní dlaždice jsou samolepicí bez nepříjemného lepení za mokra. Lak na dlaždice, stará barva dlaždic, jakož i trhliny a vyvrtané otvory jsou překryty nálepkami na dlaždice.

Přelepení dlaždic je tak hračka. Trvanlivost dlaždic – naše fólie na dlaždice má životnost 5 let a je odolná vůči teplu až do 80 °C. Ideální pro mokré a sprchové prostory jako dekorace v koupelně. Lepicí lišty pro vytváření stěn – obrázky na dlaždice lze individuálně zvolit.
Značkacreatisto #ad
Výrobcecreatisto GmbH #ad
Výška0.01
Délka8.11
Hmotnost0.04
Šířka8.11
Číslo dílu83158

3. Tile Style Decals

#ad

Obkládačky, 10 × 10 cm, na dlaždice, dekorační fólie na dlaždice do koupelny a kuchyně šedá a bílá, 24 kusů mozaikových nálepek na podlahu, nálepky na dlaždice do koupelny a kuchyně

#ad
Tile Style Decals #ad - Dobrý poměr ceny a výkonu. Proto nálepky používejte opatrně na podlaze. Tím jsou dlaždice stejné velikosti kompletně zakryty. Ušetřete peníze – nalepením těchto mozaikových dlaždic ušetříte peníze a čas, protože nemusíte staré dlaždice vyměňovat. Ušetříte tak nejen peníze, ale také čas.

Pro suché oblasti s nízkým provozem nohou – tyto obtisky na stěnu/podlahu se hodí pouze pro hladké, mramor, strukturované dlaždice, hladké dřevo a lakované dřevo. Za mokra hrozí nebezpečí uklouznutí. PouŽitÍ dlaho, nálepky lze použít ve vlhkých prostorách, sprchové stěny, nálepky jsou v suchých podmínkách protiskluzové. OdstranitelnÉ – nálepky na dlaždice lze odstranit, aniž by se roztrhaly na neuspořádané části vezměte na vědomí, že při nanášení na lakované povrchy se může trochu barvy zvýšit – v závislosti na stavu laku.

Voděodolný – lze otřít vodou a mýdlem a čistit. Tyto obtisky nepřipevňujte na strukturované stěny, kovy, keramické dlaždice, podlahové desky, ploché, plast, tapety, neporézní povrchy jako sklo, kámen, natřené stěny, sádrokartonové desky, strukturované podlahy nebo nerovné povrchy. Nálepky na dlaždice – zakryjte ošklivé staré dlaždice fólií na dlaždice fólie na dlaždice, žádné 3D gelové dlaždice. Použití na stěnu, jako jsou stěny koupelny, kuchyňské stěny a zadní stěny kuchyně.
ZnačkaTile Style Decals #ad
VýrobceTile style Decals #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluT3A
ModelkaT3A6in24

4. 1peak

#ad

Dlaždice jednoduše přelepte samolepicí fólií na dlaždice, 20 kusů samolepek na dlaždice bílé 15 x 15 cm matné, lepicí fólie na dlaždice v kuchyni a koupelně

#ad
1peak #ad - Skvělé fólie na dlaždice z vysoce kvalitní PVC fólie, lze beze zbytku odstranit. Nalepte staré dlaždice a nechte vyniknout novým leskem. Samolepicí nálepky na dlaždice v bílé barvě, rozměry: 15 x 15 cm, povrch: matný nebo lesklý. Tvercová lepicí fólie na dlaždice o rozměrech 15 x 15 cm pro vaši koupelnu, kuchyň a koupelnu. Naše nálepky na dlaždice se snadno aplikují – bez bublin a bez záhybů. Drží se dokonce i ve sprše v lesklé a matné. Kvalita Made in Germany.
Značka1peak #ad
Výrobce1peak #ad

5. creatisto

#ad

Mozaika na dlaždice do kuchyně a koupelny I nálepka na dlaždice samolepicí I renovace dlaždic – fólie na dlaždice pro kuchyňské a koupelnové dlaždice I design: záplava světla

#ad
creatisto #ad - Ideální jako nálepka na dlaždice do koupelny nebo kuchyně – kdykoli beze zbytku opět odstranitelné. Trvanlivost terapie – naše fólie na dlaždice je odolná 5 let a je odolná vůči vysokým teplotám do 80 °C.

Přesně střižené, odolné proti uv záření, odolné proti vlhkosti a poškrábání díky speciálnímu povrchu. Dlaždice je tak hračka. Ideální pro mokré a sprchové prostory jako dekorace v koupelně. Servis – jsme tu pro vás a poradíme v případě dotazů na pvc fólie na obkladačky, lepení v kuchyni a koupelně nebo dalších dotazů k nalepovacím fóliím na dlaždice.

Nalepovací fólie na stěnu – obrázky na dlaždice lze individuálně zvolit. Kvalita vyrobená v německu – nálepky na dlaždice jsou vyrobeny v německu podle nejvyšších standardů kvality. Lahvička na obklady, staré barvy na kachličky, trhliny a vyvrtané otvory jsou zakryty. Jednoduchá montáž – naše dekorační dlaždice jsou samolepicí bez nepříjemného lepení za mokra.
Značkacreatisto #ad
Výrobcecreatisto GmbH #ad
Výška0.01
Délka8.11
Šířka8.11
Číslo dílu191491

6. Art3d

#ad

Art3d 10er Fliesenaufkleber Gute Qualität 3d selbstklebend für Küche oder Bad Marmor 30 x 30cm

#ad
Art3d #ad - Installation: sehr einfach mit dem Cutter zu schneiden, ohne Kleber, ohne Spezialinstrumente, zu schälen und zu kleben, ohne Verschwendung.

Der einzelne chip ist mit der Größe von 30*30 cm. Garantie:art3d - die anerkannte Marke in der Fliesenindustrie, Qualitätsgarantie und professioneller Kundenservice. 10 selbstklebende wandaufkleber von guter Qualität. Die wandaufkleber gilt besonders in der Küche, im Waschraum und im Kamin. Eigenschaften: sehr praktisch, feuchtigkeits- und feuerbeständig, keine Spritzer an der Wand, flexibel, leicht zu reinigen, gute Haftung. Für die wandaufkleber ist der verstärkte Rückenkleber mit verbesster Version angewendet.
ZnačkaArt3d #ad
VýrobceArt3d #ad
Výška0.04
Délka11.81
Hmotnost3
Šířka11.81
Číslo díluA17011P10uk

7. FoLIESEN

#ad

Samolepky na dlaždice 15 x 15 cm | samolepicí fólie na dlaždice do koupelny a kuchyně | odnímatelná lepicí fólie na obkládačky, mramor, zadní stěnu kuchyně a obruby | 20 lepicích dlaždic, FoLIESEN

#ad
FoLIESEN #ad - Vzhledem k tomu, že lepicí fólie je vodotěsná, můžete nálepky na stěnu bez obav nalepit ve sprše, na toaletě nebo na zadní stěnu kuchyně. Samolepicí nálepky na dlaždice mají vynikající lepidlo, lze je snadno nalepit na dlaždici nebo stěnu bez bublinek a kdykoli opět odstranit.

Jednoduše přelepte a zkrášlete staré obklady, zrcadlo na dlaždice, mozaiku a obruby fólií na dlaždice – lepidlo na dlaždice – bez řemeslníků – bez nečistot – bez drahých. Jsou nenáročné na údržbu, odolné vůči teplotám a světlu.

V interiéru mají nálepky téměř neomezenou životnost. Je jedno, zda chcete použít lepení za mokra nebo za sucha. Foliesen se specializuje na přestavbu dlaždic a používá pouze kvalitní, omyvatelné, ekologické a trvanlivé materiály. Obdržíte značkový výrobek od foliesen s podrobným návodem k nalepení a fóliování vašich dlaždic.
ZnačkaFoLIESEN #ad
VýrobceFoLIESEN e.K. #ad
Výška0
Délka5.91
Hmotnost0.13
Šířka5.91
Číslo dílu33604
ModelkaFA-MG-150x150

8. FoLIESEN

#ad

Samolepky na dlaždice | samolepicí fólie na dlaždice do koupelny a kuchyně | dekorační lepicí fólie na obkládačky, 20,7 x 25,7 cm / 16dílná, zadní stěnu kuchyně a bordury | Patchwork č. 12, FoLIESEN

#ad
FoLIESEN #ad - Jednoduše přelepte staré obklady, zrcadlo na dlaždice, mozaiku a obruby fólií na dlaždice – lepení dlaždic na dlaždice – bez řemeslníků – bez nečistot – bez drahých. Foliesen se specializuje na přestavbu dlaždic a používá pouze kvalitní, omyvatelné, ekologické a trvanlivé materiály.

Vzhledem k tomu, že lepicí fólie je vodotěsná, můžete nálepky na stěnu bez obav nalepit ve sprše, na toaletě nebo na zadní stěnu kuchyně. Jsou nenáročné na údržbu, odolné vůči teplotám a světlu. Je jedno, zda chcete použít lepení za mokra nebo za sucha.

Obdržíte značkový výrobek od foliesen s podrobným návodem k nalepení a fóliování vašich dlaždic. V interiéru mají nálepky téměř neomezenou životnost. Samolepicí nálepky na dlaždice mají vynikající lepidlo, lze je snadno nalepit na dlaždici nebo stěnu bez bublinek a kdykoli opět odstranit.
ZnačkaFoLIESEN #ad
VýrobceFoLIESEN e.K. #ad
Výška0
Délka8.15
Šířka10.12
Číslo díluP12-207x257-16
ModelkaPatchwork

9. FoLIESEN

#ad

Zadní stěnu kuchyně a obruby | 4 lepicí dlaždice, dekor beton, FoLIESEN, Samolepky na dlaždice 20 x 25 cm | samolepicí fólie na dlaždice do koupelny a kuchyně | odnímatelná lepicí fólie na obkládačky

#ad
FoLIESEN #ad - V interiéru mají nálepky téměř neomezenou životnost. Obdržíte značkový výrobek od foliesen s podrobným návodem k nalepení a fóliování vašich dlaždic. Samolepicí nálepky na dlaždice mají vynikající lepidlo, lze je snadno nalepit na dlaždici nebo stěnu bez bublinek a kdykoli opět odstranit.

Jsou nenáročné na údržbu, omyvatelné, odolné vůči teplotám a světlu. Jednoduše přelepte a zkrášlete staré obklady, zrcadlo na dlaždice, mozaiku a obruby fólií na dlaždice – lepidlo na dlaždice – bez řemeslníků – bez nečistot – bez drahých.

Vzhledem k tomu, můžete nálepky na stěnu bez obav nalepit ve sprše, že lepicí fólie je vodotěsná, na toaletě nebo na zadní stěnu kuchyně. Je jedno, zda chcete použít lepení za mokra nebo za sucha. Foliesen se specializuje na přestavbu dlaždic a používá pouze kvalitní, ekologické a trvanlivé materiály.
ZnačkaFoLIESEN #ad
VýrobceFoLIESEN e.K. #ad
Výška0
Délka7.87
Šířka9.84
Číslo dílu39047
ModelkaFA-MG-200x250

10. OneWheel

#ad

Motiv: koření, tetování na zeď pro zrcadlo na dlaždice design koření šedá, OneWheel, samolepicí kuchyňská zadní stěna, 60 x 60 cm tvrdá PVC fólie

#ad
OneWheel #ad - Správná lepicí fólie pro každý styl kuchyně: ať už ve venkovském stylu, abstraktní, námořní nebo moderní umění. Samolepicí ochranná fólie na stěnu z 0, má stabilní tvar, 4 mm tvrdého pvc: ochrana proti postříkání na stěnu zakryje tuhostí dlaždic a spár na vaší kuchyňské lince, dlouhou životnost a odolnost vůči teplu.

Snadná montáž: odstraňte nosný materiál ze zadní strany, vyrovnejte a nalepte. Vhodné podklady pro dekoraci: hladké dlaždice, kovy, lakované povrchy, akrylové sklo, struhadla, všechny hladké povrchy. Zásuvky zcela jednoduše vystřihněte řezacím nožem nebo nůžkami z nálepky na dlaždice.

U nás najdete velký výběr motivů s vysokým rozlišením pro vaše zrcadlo na dlaždice. Není vhodné: tapeta z hrubých vláken, hliník, sádra. Dekorativní ochrana proti postříkání: nástěnná dekorace / nástěnné obrazy jsou výhodné, chrání před stříkáním tuku a zhodnotí vaši kuchyni. Samolepky na zeď jsou ideální pro pronajaté byty, protože lze beze zbytku odstranit. Montážní video.
ZnačkaOneWheel #ad
VýrobceOneWheel #ad
Číslo díluK00568-60x60-03-22-1