Top 10 Nicer Dicer Zubehör – Mandolíny na krájení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Genius

#ad

Krájení ovoce a zeleniny, Genius Nicer Dicer Plus, strouhání, 18 dílů – řezání, známý z TV, krájení, spirály, ozdobné řezání, kostky

#ad
Genius #ad - Stiskem tlačítka „push“ je integrovaná průhledná čisticí plocha automaticky stlačena dolů a odstraní tak snadno i malé zbytky potravin z kolíkové mřížky.

Nožové vložky jsou snadno vyměnitelné a skladné. Extrémně ostré nožové vložky z ušlechtilé oceli v provedení G-NOX se 2 různými řezacími plochami pro současné krájení různých potravin. Sběrná nádoba s víkem pro přímé krájení, úsporné skladování lze stohovat, uchovávání čerstvosti potravin a přepravu. Nabízí mnoho různých možností řezání – kostky, plátky, proužky, špalíčky, čtvrtiny a osminy – to vše v jedné sadě.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška5.12
Délka9.06
Hmotnost2.2
Šířka3.54
Číslo díluA33883
ModelkaA33883

2. WMF

#ad

WMF Gourmet kráječ zeleniny ruční s lankem, multifunkční sekáček 900 ml, česnek, cibuli, bylinky nebo ovoce, plast, ideální na zeleninu, ořechy

#ad
WMF #ad - Materiál: nádoba na mixování lze mýt v myčce, víko a škrabka z kvalitního plastu. Multifunkční kráječ mixuje, cibule, krájí, multisekáček, seká, sekání česneku, drtí a může být použit jako kráječ zeleniny, chopper nebo garlic drtič.

Kráječ má bajonetový uzávěr pro bezpečné uzavření protiskluzové nádoby během zpracování zeleniny, cibule, ořechů, bylin nebo ovoce.22křídlé čepele z ušlechtilé oceli, Ø 12 cm, ochrana čepele a škrabky - číslo výrobku: 1876786040 Díky víku je rovněž možné skladovat a uchovávat v čerstvém stavu.

Obsah: 1 x drtič s víkem na uchovávání čerstvosti výška 14 cm, objem 900 ml vč. Epele z ušlechtilé oceli. U víka a rotoru se doporučuje ruční praní. Dvě ostré čepele z ušlechtilé oceli pracují rotujícím způsobem ve dvou výškách a během několika sekund zajišťují spolehlivý výsledek.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška5.51
Délka5.51
Hmotnost1.01
Šířka4.72
Číslo dílu1876786040
Modelka1876786040

3. Genius

#ad

Genius Nicer Dicer Fun nožní vložky 5 dílů perfektní doplněk k vašemu Nicer Dicer Fun – XXL nůž pro perfektní výsledky řezání kostek, proužků, kotoučů, tužek

#ad
Genius #ad - Perfektně sladěné příslušenství pro Nicer Dicer Fun! Zcela nová vlastnost: rajčatové kráječky. Originální nicer dicer kvalita v jedinečném, zvířecím designu! Extra ostré čepele v kvalitě G-NOX. Nejjednodušší čištění díky čisticímu štětci.
ZnačkaGenius #ad
Číslo díluA34198

4. Genius

#ad

Genius Nastavitelný hoblík Nicer Dicer Chef Speed Slicer vč. mobilu Hopper 2 díly – pro krájení rovnoměrných plátků 1–5 mm – kráječ na okurky, kráječ zeleniny a zeleniny

#ad
Genius #ad - Jednotlivé díly vhodné do myčky lze zcela jednoduše odstranit z podkladové desky. Plynule nastavitelná přívodová deska – proto obratem ruky a zcela podle přání plátky od tenoučké 1 mm do silné 5 mm.
ZnačkaGenius #ad
Výška4.53
Délka8.86
Hmotnost0.9
Šířka4.61
Číslo díluA27057

5. Genius

#ad

Mandolína, proužky a čtvrtiny – kráječ salátu, kráječ na okurky, Genius Nicer Dicer Smart 6 ks zelený – kráječ zeleniny na kostky, plátky, tužky

#ad
Genius #ad - Bez námahy, rychle a zcela bez proudu. Multifunkční kráječ je geniální systém pro přípravu salátů, ovocných a zeleninových pokrmů. Příslušenství můžete dokonce skladně uložit přímo v nádobě.

Flexibilní multitalent pro vaši kuchyni a ideální pomocník pro zdravou výživu. Vykouzlete rychlé pokrmy s mnoha variantami krájení a bleskově vyměnitelnými vložkami nožů na úrovni restaurace v co nejkratším čase. Precizně broušené čepele z ušlechtilé oceli v kvalitě GNOX jsou ostré jako břitva, robustní a nerezové. S nicer dicer smart vytvoříte malé a střední kostky nebo tužky, plátky, proužky a čtvrtky. Ovládáním tlačítka "push" se integrovaná čisticí deska automaticky tlačí dolů a vyčistí i ty nejmenší zbytky jídla. Ultrarobustní řezací víko se snadno zacvakne na protiskluzovou sběrnou nádobu.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška4.33
Délka9.76
Hmotnost1.57
Šířka4.84
Číslo díluA34127
ModelkaA34127

6. Börner

#ad

Börner Profesionální sada kráječe zeleniny V5 PowerLine 7 ks • kráječ zeleniny V-hoblík na ovoce a zeleninu + příslušenství • 8 druhů krájení • sada kuchyňských hoblíků červená

#ad
Börner #ad - Ezání zeleniny jako profesionál – s prvotřídní sadou na struhadlo powerline máte praktického pomocníka při přípravě lahodných pokrmů všeho druhu: křupavé syrové saláty, chutné zeleninové carpaccio a mnoho dalšího! Hoblík krájí se svým jemně broušeným nožem z ušlechtilé oceli i ty nejtvrdší ovoce a zeleninu na nádherně rovnoměrné plátky.

Okurky na okurkový salát, brambory na gratiny brambor nebo také chutné zeleninové lupínky lze tak přesně krájet. Všechny díly lze po použití jednoduše umýt pod tekoucí vodou. Proužky a stříhání kostek – jednoduchým stisknutím tlačítka na straně hoblíku můžete vyměnit přihrádky na nože 3, 5 mm a 7 mm, které umožňují krájení jemných kostek a proužků v různých tloušťkách. Ideální jako dárek pro všechny hobby kuchaře a fanoušky kuchyně. Osm silných řezů – s kráječem kotoučů börner v5 lze během krátké doby snadno a rychle zpracovat na tenké nebo silné plátky. Od kráječe ovoce a zeleniny přes strouhání a kráječ až po škrabku.

Naše vysoce kvalitní kráječe zeleniny, kráječ cibule, v-hoblík, spirálový kráječ a další kuchyňské pomůcky se vyrábějí již více než 60 let v naší továrně v Eifel DE. BÖrner - kvalita "made in germany" – náš sortiment zahrnuje mnoho dalších kuchyňských pomůcek. Rozsah dodávky – v profesionální sadě v5 powerline je obsaženo: 1 x v-hoblík, 1x držák na ovoce, 5 mm a 7 mm, 1 x podložka na kotouč, 2 x přihrádky 3, který chrání vaše prsty před ostrými čepelemi, 1x dokovací stanice + 1x posuvný box pro bezpečné uložení všech dílů. Díky výškově nastavitelné zásuvce je možné měnit tloušťky.
ZnačkaBörner #ad
VýrobceBörner #ad
Výška4.72
Délka3.94
Hmotnost1.51
Šířka3.15
Číslo dílu13 In 1 Nicer Dicer
Modelka13 In 1 Nicer Dicer
Záruka5.

7. Genius

#ad

Kráječ Nicer Dicer Smart Genius | 14 dílů | Kiwi | Krájení | Strouhání | Krouhání | Krájení na kostičky | Kráječ na ovoce a zeleninu | Znáte z TV

#ad
Genius #ad - Vč. Víka s funkcí samočištění. Epele z mimořádně ostré, tvrzené ušlechtilé oceli ve kvalitě G-NOX. Bez námahy výměna nožů nástavců. Lze mýt v myčce. Nožové nástavce 2 v 1 pro současné řezání.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška6.3
Délka9.84
Hmotnost2.87
Šířka8.27
Číslo díluA33902
ModelkaA33902

8. Genius

#ad

Genius Nicer Dicer Smart | 13 dílů | Sekačka na zeleninu Řezačka cibule Řezání / kostkování / hoblování / tužkování / loupání / skladování | Mandolína | Víceúčelová řezačka | Kráječ zeleniny Kráječ ovoce NEW

#ad
Genius #ad - Stisknutím tlačítka "push" se integrovaná průhledná čisticí deska automaticky zatlačí dolů a vyčistí tužku i od nejmenších zbytků jídla.

Extrémně ostré vložky nožů z ušlechtilé oceli v kvalitě G-NOX se 2 různými řeznými plochami pro současné krájení různých potravin. Záchytná nádoba s víkem pro udržení čerstvosti pro přímé řezání, prostorově úsporné skladování stohovatelné, uchování v čerstvém stavu a přepravu. Protiskluzové nožky zajišťují bezpečný způsob práce. Etné variace řezání: střední a velké kostky a tužky, tenké a tlusté plátky, silné proužky a čtvrtky.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška3.23
Délka8.74
Hmotnost2.43
Šířka3.94
Číslo díluA80567
ModelkaA80567

9. Genius

#ad

Nicer Dicer Chef, vložka na nože 2-1, Genius

#ad
Genius #ad - Pouze pro Nicer Dicer Chef. Ultra ostré čepele z ušlechtilé oceli v kvalitě G-NOX zajišťují rychlost a dokonalost. Vložka nože 6 x 6 mm/6 x 30 mm.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška0.39
Délka5.12
Hmotnost0.13
Šířka4.33
Číslo dílu27067
Modelka27067

10. Genius

#ad

Multifunkční kráječ zeleniny, kráječ hranolků, kráječ ovoce – kostky – kráječ na okurky, kráječ na cibuli, mandolínu, Genius Nicer Dicer Smart 10dílný kráječ zeleniny

#ad
Genius #ad - S kráječem zeleniny z teleshoppingu vytvoříte malé, plátky, střední, velké kostky nebo tužky, proužky a čtvrtky. Lze použít také jako kráječ rajčat nebo kráječ. Příslušenství můžete dokonce skladně uložit přímo v nádobě.

Flexibilní multi-talent do vaší kuchyně a ideální pomocník s kráječem pro zdravou výživu. Vykouzlete rychlé pokrmy s mnoha variantami krájení a bleskově vyměnitelnou vložkou na nože s multifunkčním kráječem na úrovni restaurace v co nejkratším čase. Sada multiřezaček jako kuchyňská pomůcka je geniální systém pro přípravu salátů, pokrmů z ovoce a zeleniny.

Ovládáním tlačítka "push" kráječe na kostky automaticky přitlačí dolů a vyčistí tyč i těch nejmenších zbytků jídla. Ultrarobustní řezací víko kráječe zeleniny snadno zapadne na protiskluzovou sběrnou nádobu. Bez námahy, manuálně, rychle a zcela bez proudu. Precizně broušené čepele z ušlechtilé oceli v kvalitě GNOX jsou ostré jako břitva, robustní a nerezové.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška4.11
Délka9.29
Hmotnost2.23
Šířka3.74
Číslo díluA33934
ModelkaA33934