Top 10 Nierengurt Motorrad Herren – Ledvinové pásy na motocykly

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BLACKWILD The Rider's Skin

#ad

Ledvinový pás motocykl pro muže a ženy | Outlast® ledvinový pás s kontrolou teploty | zahřívací bederní opěrka opasek, Blackwild ledvinový pás motocykl, černý

#ad
BLACKWILD The Rider's Skin #ad - Jedinečný styl: elastické vsadky na stranách ledvinového pásu jej činí vhodným pro ženy i muže. Použití: tento ledvinový pás můžete libovolně používat na svém motocyklu, skútru a kole.

Ergonomicky přizpůsobený střih činí pásek efektivnějším. Komfortní: tento ledvinový pás snižuje sílu na svaly pasu a lze zabránit problémům se zády. Vlastnosti kvality: podšívka outlast hitech zajišťuje vyváženou teplotní úroveň v tomto ledvinovém pásu. Vhodné také pro outdoorové sporty. Můžete chránit záda až do obvodu pasu 150 cm. Rozsah dodávky: obdržíte 1 x ledvinový pás blackwild motocykl v požadované velikosti.
ZnačkaBLACKWILD The Rider's Skin #ad
VýrobceBLACKWILD #ad
Hmotnost0.44
Číslo dílu11140
Modelka11140

2. ORTEMA

#ad

ORTEMA Lumbo-X High ledvinový pás vel. L – prodyšný ledvinový pás podle sportovně-ortopedického hlediska

#ad
ORTEMA #ad - Pro maximální volnost pohybu s vysokým ochranným účinkem – vysoká verze má výšku 24 cm. Přesně padnoucí a dobře sedí díky individuálně nastavitelným stabilizačním popruhům a nabízí tak nejvyšší komfort.

Nový ochranný systém ortho-tech byl vyvinut pro tlumení nárazů při působení vnější síly a k ochraně bederní páteře bederní oblasti. Vyrobeno z prodyšného materiálu mash, čímž se dosahuje až o 80 % lepší výměny vlhkosti. Navrženo podle sportovně-ortopedických hledisek – zapracovaný článkový řetízek v bandáži sleduje pohyb těla dopředu. Nový ochranný systém ortho-tech byl navržen pro tlumení nárazů při vnější síle.
ZnačkaORTEMA #ad
VýrobceORTEMA #ad
Hmotnost0.92

3. BLACKWILD The Rider's Skin

#ad

BLACKWILD ledvinový pás motocykl| ledvinový pás motocykl pro muže a dámy, černá, bederní opora ledvinový pás, základní černá | efektivní stabilizace ohřívač ledvin

#ad
BLACKWILD The Rider's Skin #ad - Použití: tento ledvinový pás můžete libovolně používat na svém motocyklu, skútru a kole. Pohodlí: tento ledvinový pás snižuje sílu na svaly pasu a lze zabránit problémům se zády.

Díky elastickým vsadkám na bocích ledvinového pásu je vhodný pro ženy i muže. Vhodné také pro outdoorové sporty. Můžete chránit záda až do obvodu pasu 150 cm. Vlastnosti kvality: vnitřní strany z měkké 3d síťoviny, ergonomicky přizpůsobený střih, díky kterému je pásek efektivnější. Velmi pohodlné sezení díky strečovým zónám na bocích. Rozsah dodávky: obdržíte 1 x ledvinový pás blackwild motocykl v požadované velikosti. Jedinečný styl: svrchní látka 450 d polyester a vnitřní strana 100% polyester. Velmi pohodlné sezení díky strečovým zónám po stranách.
ZnačkaBLACKWILD The Rider's Skin #ad
VýrobceBLACKWILD #ad
Číslo dílu1
Modelka1
ZárukaNOTHING

4. Nerve Shop

#ad

Ledvinový pás motorka Solid zesílený podšívkou Fleece flexibilní flexibilní suchý zip sport podpora ochrana, černý, L 110 cm

#ad
Nerve Shop #ad - Unisex, vhodné pro muže a ženy. Lehké a pohodlné. Odolná proti roztržení, odpuzuje nečistoty a snadno se udržuje. Ledvinový pás s individuálním nastavením šířky pomocí suchého zipu.
ZnačkaNerve Shop #ad
VýrobceKangQi #ad
Číslo dílu55A16091

5. Alpinestars

#ad

Jednotná velikost EU, Alpinestars Road pánské City Hunter basic multipurpose backpacks, Black Red

#ad
Alpinestars #ad - Inteligentní a organizované uložení: s objemem 25 litrů nabízí tento batoh spoustu místa pro všechny vaše základní potřeby. Vyvinuto pro dobrodružství: vybaveno integrovaným držákem helmy a pláštěnkou uloženým v tašce.

Komfortní systém pro přepravu nákladu: zažijte nesrovnatelný komfort díky inovativnímu systému přepravy nákladu a ergonomickým ramenním popruhům, které rovnoměrně rozloží hmotnost na zádech. Nejvyšší komfort a viditelnost: ergonomické ramenní popruhy s perforovaným pěnovým polstrováním a větracími kanálky a odnímatelný pásek zaručují individuální tvar. Aerodynamický design: batoh alpinestars city hunter je mistrovsky vytvořen pro aerodynamickou siluetu, která zajišťuje bezproblémové a pohodlné cestování během každodenního dojíždění nebo dlouhých vzdáleností.
ZnačkaAlpinestars #ad
VýrobceAlpinestars Road #ad
Výška4
Délka18
Hmotnost2.2
Šířka12
Číslo dílu3517-0402
Modelka3517-0402

6. O'NEAL

#ad

červená, enduro, O'NEAL | ledvinový pás | motokros, podšívka Lycra® | PXR Kidney pásek | dospělí, motocykl | přizpůsobení velikosti pomocí suchého zipu

#ad
O'NEAL #ad - Bezpečnost robustní kryt s gumovým nástřikem. MateriÁl podšívka Lycra. Vlastnosti komfortní bio vnitřní pěna. Kvalita vysoce kvalitní produkt značky o'NEAL | 50 let zkušeností v oblasti motocyklů, horských kol a motokrosů.
ZnačkaO'NEAL #ad
VýrobceONEAL #ad
Číslo dílu0733-031
Modelka0733-031

7. BLACKWILD The Rider's Skin

#ad

Fluorescenční šedá, efektivní stabilizace | ledvinový pás pro muže a dámy, Ledvinový pás BLACKWILD motocykl | ohřívač ledvin bederní opora ledvin, Zelená

#ad
BLACKWILD The Rider's Skin #ad - Jedinečný styl: svrchní látka 450d polyester a vnitřní strana 100% polyester. Pohodlí: tento ledvinový pás snižuje sílu na svaly pasu a lze se vyhnout problémům se zády.

Dodatečná podpora: ledvinový pás je stejně vhodný pro podporu bederní páteře a velmi účinný v zimní sezóně. Vlastnosti kvality: vnitřní strany z měkké 3d síťoviny, ergonomicky přizpůsobený střih, díky strečovým zónám po stranách je pásek efektivnější. Velmi pohodlné usazení díky strečovým zónám po stranách. Použití: tento ledvinový pás můžete podle libosti použít na svém motocyklu, skútru a na kole. Vhodné také pro outdoorové sporty. Elastické vložky po stranách ledvinového pásu jsou vhodné pro ženy i muže. Rozmanité velikosti: blackwild ledvinový pás k dostání ve velikostech S, L, XL, M, xxl, 3xl.
ZnačkaBLACKWILD The Rider's Skin #ad
Hmotnost0.44

8. Fly Racing

#ad

Fly Racing Focus Schutzbrille bunt 2022 Goggles

#ad
Fly Racing #ad - Schnellwechsel-Ersatzlinse. Leichter, aber robuster Polyurethan-Rahmen. Das konstruierte rahmendesign erhöht das Sichtfeld und bietet eine massive periphere Sicht. Polycarbonat-gläser mit hochwertiger Anti-Kratz- und Anti-Beschlag-Beschichtung. Zweilagiger gesichtsschaum bietet ganztägigen Komfort und eine dichte Abdichtung.
ZnačkaFly Racing #ad
VýrobceFly Racing #ad
Výška4.25
Délka4.5
Hmotnost0.35
Šířka8
Číslo dílu37-51133
Modelka37-51133
Záruka2 year manufacturer

9. BLACKWILD The Rider's Skin

#ad

Ledvinový pás BLACKWILD motocykl | ledvinový pás pro muže a ženy | ledvinový ohřívač bederní opora ledvin, černošedý, efektivní stabilizace, Šedá

#ad
BLACKWILD The Rider's Skin #ad - Pohodlí: tento ledvinový pás snižuje sílu na svaly pasu a lze se vyhnout problémům se zády. Rozmanité velikosti: blackwild ledvinový pás k dostání ve velikostech S, XL, L, M, xxl, 3xl.

Velmi pohodlné usazení díky strečovým zónám po stranách. Elastické vložky po stranách ledvinového pásu jsou vhodné pro ženy i muže. Dodatečná podpora: ledvinový pás je stejně vhodný pro podporu bederní páteře a velmi účinný v zimní sezóně. Vhodné také pro outdoorové sporty. Vlastnosti kvality: vnitřní strany z měkké 3d síťoviny, ergonomicky přizpůsobený střih, díky strečovým zónám po stranách je pásek efektivnější. Jedinečný styl: svrchní látka 450d polyester a vnitřní strana 100% polyester. Použití: tento ledvinový pás můžete podle libosti použít na svém motocyklu, skútru a na kole.
ZnačkaBLACKWILD The Rider's Skin #ad

10. Alpinestars

#ad

Alpinestars Unisex dospělí 6504619-10-XSL Sequence ledvinový pás černý Xs-Lg, vícebarevný, jedna velikost

#ad
Alpinestars #ad - Nejpokrokovější technické vybavení pro špičkové atlety závodního světa. Přední výrobce profesionálních závodních produktů, ochrana motocyklů, vysoce výkonné oblečení a technických bot. Definuje ochranu řidiče motocyklů. Rozměry balení: 34, 8 x 3 x 26, 8 cm v x d x š.
ZnačkaAlpinestars #ad
VýrobcePROOK #ad
Hmotnost0.7
Číslo dílu6504619-10-XSL
Modelka6504619-10-XSL