Top 10 Pocket Drucker Farbig – Přenosné fotografické tiskárny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. INSTAX

#ad

Instax mini Link Printer, Dusky Rosa, 86mm x 54mm

#ad
INSTAX #ad - Micro usb-anschluss für eine einfache Stromversorgung. Bewegungssensitive Steuerung. Lieferumfang: Printer; Ladekabel; Bedienungsanleitung. Collagen-Druck und Party-Druck. Bildübertragung vom Smartphone per Bluetooth.
ZnačkaINSTAX #ad
VýrobceFujifilm #ad
Výška1.39
Délka0.54
Hmotnost0.46
Šířka1.86
Číslo dílu16640670
Modelka85328
Záruka2 Jahre Herstellergarantie ab Kaufdatum

2. INSTAX

#ad

INSTAX Mini Link 2 SE, Farbig

#ad
INSTAX #ad - Kabellose Bluetooth-Verbindung. Der switch direct Print mode ermöglicht ein print-in-game action Screenshot. Ein portabler drucker der es ermöglicht Bilder vom Smartphone direkt auszudrucken. Fügen sie mit der neuen instax air, unserer brandneuen Zeichen-APP, zusätzliche Bilder hinzu. Noch mehr funktionen mit der INSTAX mini Link für Nintendo App.
ZnačkaINSTAX #ad
VýrobceFUJIFILM #ad
Výška0.98
Délka4.72
Hmotnost0.69
Šířka2.95
Číslo dílu16800880
Modelka16800880
Záruka1 Jahr Herstellergarantie

3. Canon

#ad

Fototiskárna Canon Selphy CP1300 WLAN, černá

#ad
Canon #ad - Rychle a bezdrátová mobilgeraeten tisk díky Canon Print App Plus Mopriatm Android a Apple Airprinttm podpora. Rozsah dodávky: compact photo printer selphy cp1300; papír kazeta pro papír v pohlednice formát; kompaktní síťový adaptér cca CP200 B; síťový kabel; návod. S thermosubl imations tisk dostanete v méně než jednu minutu kvalitní fotografický potisk se zářivými barvami a dlouhou trvanlivost. S novým party shuffle beleuchtungsmodus können až 8 chytré telefony současně zaslat fotografie pro tiskárny – také bez heslem.
ZnačkaCanon #ad
VýrobceCanon #ad
Výška2.49
Délka7.32
Hmotnost1.9
Šířka5.35
Číslo díluCP1300
Modelka2234C002AA
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

4. Polaroid

#ad

žádné filmy, Polaroid Hi-Print 2x3 Pocket fototiskárna – bílá – 9046

#ad
Polaroid #ad - Bezdrátový tisk: jednoduše se připojte přes bluetooth s mobilní aplikací Polaroid Hi-Print iOS a Android, abyste vytvořili živé uživatelsky definované tisky. Najděte to, vytiskněte ji, nalepte to: s polaroid hi-print je to zcela jednoduché.

Print at home or on the go: polaroid hi-print je poháněn dobíjecí lithium-iontovou baterií a je dostatečně malý, aby byl odkudkoliv s sebou a vytištěn. Přizpůsobte si obrázky ze svého mobilního zařízení a tiskněte je vysoce kvalitními výtisky 2x3 ve velikosti vizitky, které můžete umístit kamkoli. Technologie dye-sub: polaroid hi-print používá inovativní technologii Dye-Sub, která za méně než 50 sekund vede k živým fotografiím ve vysoké kvalitě.

Fotografický papír není součástí dodávky: Polaroid Hi-Print fotografické papírové patrony jsou k dostání samostatně. Udělejte to osobním: připojte se k mobilní aplikaci polaroid hi-print a upravte a přizpůsobte svůj fotografický obsah pomocí rámečků, filtrů, textu a emotikonů pro jedinečný osobní nádech.
ZnačkaPolaroid #ad
VýrobcePolaroid #ad
Výška1.06
Délka3.13
Hmotnost0.55
Šířka5.9
Číslo dílu9046
Modelka9046
Záruka2 roky

5. KODAK

#ad

Instantní film, KODAK Step tiskárna bezdrátová mobilní fototiskárna + fotokniha Kodak zinek, 50 kusů, 50 x 76 mm

#ad
KODAK #ad - Asná technologie zinkového tisku inovace odstraňuje drahé barevné kazety, tonery nebo barevné pásky 2×3 lepicí papír s vloženými barevnými krystaly poskytuje kvalitní, které jsou odolné proti vlhkosti, trvanlivé, výhodné a detailní tisky, prasklinám a nečistotám. Okouzlující bohatství detailů – prémiový fotografický papír reprodukuje každý barevný odstín a každý důležitý okamžik s neuvěřitelně jasnými detaily.

Upravujte fotografie ve své roli fotoaparátu a vytiskněte je za méně než 60 sekund. Vytvořte si ze svých selfie, příspěvků na sociálních sítích a dalších obrázků fyzické fotografie. Každý obraz zaujme pozoruhodnou stálostí barev a je ideální pro tisk fotografií ze smartphonu nebo sociálních médií. Konec s plány zítra tisknout kodak step printer lze propojit s jakýmkoli chytrými telefony s ios nebo Android, portrétů, tabletem nebo podobným zařízením přes Bluetooth nebo NFC, abyste mohli okamžitě tisknout obrázky. Technologie zero-ink je přirozený tiskový postup, který lze jednoduše vložit a tisknout v jediném pracovním kroku.

Vylepšete svou schopnost tisku. Kompletní editační sada přes aplikaci stáhněte si zdarma aplikaci kodak pro vytváření koláží a přizpůsobení svých momentků pomocí skvělých filtrů, skvělých nálepek, půvabných okrajů, vtipného textu a jiného vlastního vkusu. Příjemné fotografie – se zinkovým papírem nepotřebujete drahý film ani neefektivní kazety, inkoust nebo tonery. Tisk, který vydrží – zinkový papír má lesklou polymerovou ochrannou vrstvu, která odpuzuje vodu, je odolná proti roztržení a má suchý povrch.
ZnačkaKODAK #ad

6. Canon

#ad

WLAN, farbstabil 100 Jahre weiß ohne Farbband/Papier, kabellos, ohne Akku, Thermosublimation, App, Canon SELPHY CP1500 Mini Fotodrucker mobil tragbar unterwegs bis Postkartengröße 10x15cm

#ad
Canon #ad - Einfaches verbinden - man kann den photodrucker ohne kabel mit mobilgeräten, Cameras oder USB Speichersticks oder druckt von einer SD, Computern & kompatiblen Kameras verbinden; nutzt den USB-C-Anschluss für Computer, SDHC oder SDXC Speicherkarte.

Maximale farbdruckgeschwindigkeit: 1. 3 pages_per_minute. Lieferumfang - das weiße druckgerät canon selphy cp1500, Kompakt Netzadapter CA-CP300 B, eine papierkassette weiß Postkartenformat, Netzkabel Steckertyp E & gedruckte Informationen. Schwarz-weiß-druckgeschwindigkeit: 1. 3 pages_per_minute. Hochwertig - die fotos sind wasserabweisend, kratzfest & vor fingerabdrücken geschützt und werden mit 16, 7 Millionen Farben dank Thermosublimations Technologie schnell gedruckt - dank Schutzschicht bleiben die Bilder im Album bis zu 100 Jahre farbstabil.

Item weight: 1. 8 kilograms. Max. Platzsparend & elegant - mit seiner kompakten größe und dem großen 8, 9 cm LC-Display und drei Farbausführungen ist dieses Druckergerät ganz einfach zu bedienen. Betriebssystem: Windows 11. In allen grÖßen - zum drucken der photos stehen verschiedene Größen vom Postkartenformat 100 x 148 mm bis zu Ministickern* 22 x 17, 3 mm zur Verfügung.
ZnačkaCanon #ad
VýrobceCanon #ad
Výška2.27
Délka5.24
Hmotnost1.87
Šířka7.17
Číslo dílu5540C003AA
Modelka5540C003
Záruka2 year manufacturer

7. HP

#ad

HP Sprocket Portable 2x3 palcová tiskárna pro okamžité fotografie fialová svazek zinkového papíru

#ad
HP #ad - Vytiskněte fotografie na vyžádání! - hp sprocket printer tiskne 2x3palcové fotografie z vašeho smartphonu nebo sociálních médií. Hashtaggen sie eine foto in Social Medien und Sie Sie die HP App für sofort Drucken.

Jedinečné filtry, rámečky a vlas – přizpůsobte si své snímky skvělými nástroji pro úpravy v aplikaci HP český jazyk nelze zaručit. Zink zero ink technology - není to drahá náhrada za toner nebo barevné pásky! Lesklý fotopapír s lepivou zadní stranou obsahuje uvnitř vložené barvy pro úžasnou odolnost proti vodě, skvrnám a slzám. Pro ios 10+ a android 5+ Bluetooth 5. 2. Připevněte nálepky, rámeček a emodži. Balení obsahuje tiskárnu hp sprocket s papírovým balíčkem 20 listů a luxusní pouzdro.
ZnačkaHP #ad
Výrobcehp #ad
Výška3
Délka3
Šířka3
Číslo díluHPIKSPK1PRAMZ
ModelkaHPIKSPK1PRAMZ
Záruka1 rok omezená záruka

8. KODAK

#ad

Bílá, KODAK Mini 2 Retro 4PASS mobilní fototiskárna 5,3 x 8,6 cm – balíček 68 listů

#ad
KODAK #ad - Můžete tisknout fotografie bez okrajů, pokud je chcete mít ve větším formátu. S veselými funkcemi rozšířené reality a dalšími dekorativními funkcemi, filtry, rámečky a další, jako je krása, můžete aplikaci použít k vyjádření svých fotografií. Pokud si koupíte balíček tiskárny, můžete si koupit fotopapír za nižší cenu.

Ar app - stáhněte si aplikaci fototiskárny kodak a tiskněte odkudkoliv a kdykoliv. Nízké náklady na fotografie – proč platit více za tisk? neexistuje lepší možnost tisknout vaše vlastní 2x2" fotografie z pohodlí domova než naše retro fototiskárna Kodak Mini 2. Pomocí této přenosné fototiskárny si můžete vytvořit nezapomenutelné vzpomínky se svými blízkými. Vynikající kvalita fotografií – kodak mini 2 retro využívá technologii 4pass, se kterou můžete během několika sekund tisknout bezchybné fotografie.

S touto přenosnou fototiskárnou můžete vytvářet trvalé vzpomínky tím, že si své vzpomínky zapíšete podle druhu okraje. Protože jsou fotografie vytištěny na vrstvách barevné pásky a laminovány, jsou během skladování chráněny před otisky prstů a vodou, což zaručuje dlouhou trvanlivost. Kompaktní velikost – retro fototiskárna kodak mini 2 se perfektně hodí do vašich rukou a do kapsy, takže můžete pohodlně tisknout své fotografie. Naše aplikace ar a tiskárna pro okamžité fotografie udělají zbytek práce za vás! .
ZnačkaKODAK #ad
VýrobcePrinics Co., Ltd. #ad
Výška1
Délka3
Hmotnost0.44
Šířka5
Číslo díluCAR-P210RW
ModelkaCAR-P210RW

9. KODAK

#ad

černá, KODAK Mini 2 Retro 4PASS mobilní fototiskárna 5,3 x 8,6 cm – balíček s 68 listy

#ad
KODAK #ad - Fotografie jsou levnější, pokud je zakoupíte v balení s tiskárnou. Každá fotografie je vytištěna vrstvami barevných proužků laminovacím postupem, aby byla zajištěna dlouhodobá kvalita. Můžete použít vtipné funkce rozšířené reality a další dekorativní funkce jako zkrášlování, filtry, rámy a další.

Vynikající kvalita fotografií – kodak mini 2 retro využívá technologii 4pass, takže je chráněna před otisky prstů a voděodolná, aby okamžitě tiskl bezchybné fotografie. Dva druhy fotografií – retro fototiskárna kodak mini 2 podporuje fotografie s okrajem i fotografie bez okrajů. Tato přenosná fototiskárna je vše, abyste vytvořili nezapomenutelné vzpomínky se svými blízkými. Tiskněte fotografie bez okrajů pro větší obrázky.

Nízké náklady na fotografie – proč platit více za tisk? naše kodak mini 2 retro fototiskárna je nejvýhodnější možností pro tisk přímo z domova. Napište své vzpomínky na fotografie s okrajem, aby zůstaly navždy zachovány. Aplikace ar-app – stáhněte si aplikaci kodak pro fototiskárny a můžete tisknout kdekoli a kdykoli. Velikost hlavy – polaroid fototiskárna kodak mini 2 retro se vejde přímo do vašich rukou a do kapsy, co potřebujete, abyste mohli pohodlně tisknout.
ZnačkaKODAK #ad
VýrobcePrinics Co., Ltd. #ad
Výška1
Délka3
Hmotnost1.32
Šířka5
Číslo díluCAR-P210RB
ModelkaCAR-P210RB

10. KODAK

#ad

KODAK Mini 2 Retro 4PASS mobilní fototiskárna 5,3 x 8,6 cm – balíček 68 listů, žlutá

#ad
KODAK #ad - Pomocí této přenosné fototiskárny si můžete vytvořit nezapomenutelné vzpomínky se svými blízkými. Kompaktní velikost – retro fototiskárna kodak mini 2 se perfektně hodí do vašich rukou a do kapsy, takže můžete pohodlně tisknout své fotografie. Ar app - stáhněte si aplikaci fototiskárny kodak a tiskněte odkudkoliv a kdykoliv.

S touto přenosnou fototiskárnou můžete vytvářet trvalé vzpomínky tím, pokud je chcete mít ve větším formátu. Naše aplikace ar a tiskárna pro okamžité fotografie udělají zbytek práce za vás! Nízké náklady na fotografie – proč platit více za tisk? neexistuje lepší možnost tisknout vaše vlastní 2x2" fotografie z pohodlí domova než naše retro fototiskárna Kodak Mini 2. Dva druhy fotografií – retro fototiskárna kodak mini 2 může tisknout jak bezokrajové, že si své vzpomínky zapíšete podle druhu okraje.

Vynikající kvalita fotografií – kodak mini 2 retro využívá technologii 4pass, jsou během skladování chráněny před otisky prstů a vodou, se kterou můžete během několika sekund tisknout bezchybné fotografie. Pokud si koupíte balíček tiskárny, můžete si koupit fotopapír za nižší cenu. Protože jsou fotografie vytištěny na vrstvách barevné pásky a laminovány, což zaručuje dlouhou trvanlivost. Můžete tisknout fotografie bez okrajů, tak i bezokrajové fotografie.
ZnačkaKODAK #ad
VýrobcePrinics Co., Ltd. #ad
Výška1
Délka3
Hmotnost0.44
Šířka5
Číslo díluP210RY_60BNDL
ModelkaP210RY_60BUNDLE