Top 10 Sophia Loren Poster – Plakáty

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. islandburner

#ad

Nástěnné obrazy, islandburner Obraz na plátně, plakáty, ložnici nebo kuchyň – obrazy na plátně, víno a sýr zátiší – plátno obrazy v různých formátech pro obývací pokoj

#ad
islandburner #ad - Obrázky na plátně islandburner jsou vyrobeny s láskou v Německu. Jsou vyráběny a zasílány v Německu. Nepotřebujete tedy vlastní rám ani jiné napínací zařízení. Všechny výrobky dodáváme v rámci Německa během 2–3 pracovních dnů. Tak můžete svůj nový obraz na plátně rychle pověsit na zeď a užívat si ho.

Obrázkový návod a online video usnadňují umístění. Skutečné obrázky od islandburner jsou formálním způsobem, dětský pokoj, chodbu, kuchyň, jak vytvořit vaše prostory. Přírodní a bez rozpouštědel. 80x40cm. Takzvané zoubkové závěsy můžete jednoduše namontovat na zadní straně. Ke každému obrázku obdržíte zdarma závěs na stěnu. Všechny obrázky jsou tištěny vysoce kvalitními, ekologickými inkousty na bázi vody a nabízejí fantastický barevný výsledek s vysokými kontrasty.

Obraz je bezpečně zabalen do pěnové fólie a dodáván v extra pro nás vyrobených kartonech. Naše aktuální kolekce zahrnuje celou řadu žánrů a obrazových motivů jako životní styl, krajiny, zvířata, pláže, příroda, rostliny, erotika a mnoho dalšího. Ozdobte si svůj obývací pokoj, ložnici, pracovnu nebo kancelář a vytvořte si zcela vlastní pohodu. Námi potištěná plátěná tkanina se napne na dřevěné desky již před dodáním.
Značkaislandburner #ad
Výrobceislandburner #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost4.85
Šířka15.75
Číslo díluEYD-2-1K

2. artboxONE

#ad

ArtboxONE Plakát 30 x 20 cm Frida Kahlo pro lidi Frida žlutá verze, Obrázek Frida žena

#ad
artboxONE #ad - Artboxone: obchod pro módní nástěnné obrazy a moderní designy od mezinárodních umělců pro váš domov | více než 40 000 motivů na různá témata: typografie, fotografie, ilustrace a další! Formát: 30 x 20 cm plakát | vystavení vysoce kvalitnímu fotopapíru 233 g/m² | Skvělá kvalita made in Germany.

Výroba na vyžádání: všechny produkty tvé objednávky u artboxone jsou vyráběny pouze pro tebe - "on demand" a s láskou! také s rámem: každý plakát je k dostání také s plastovým rámem, Den matek, Vánoce, abyste mohli svůj nástěnný obraz zavěsit přímo doma! Zcela zvláštní dárek ke každé příležitosti: narozeniny, svatba, Den svatého Valentýna nebo prostě jen tak dopředu!.
ZnačkaartboxONE #ad
VýrobceartboxONE #ad
Výška0
Délka11.81
Hmotnost0.51
Šířka7.87
Číslo díluPO-M-913772208-P-6044

3. KUSTOM ART

#ad

Berühmte Schauspieler – Sordi/Celentano/Sofia Loren/Totò/Sofia LorenPizza – Druck auf Holz für Restaurant Pizzeria Traktorie Bar Hotel Locanda, KUSTOM ART Set mit 5 Bildern im Vintage-Stil

#ad
KUSTOM ART #ad - 17 x 24 cm und ca. In italien hergestelltes Kunsthandwerk. Ideal für jede art von einrichtung, Vintage oder Modern. Mit haken zum Aufhängen an der Wand.

Hochwertiger druck auf Holz MDF mit Lasergravur. Die karos sind wie auf dem Foto zu sehen. Maße: ca. 24 x 17 cm – dicke 4, 5 mm. Die bilder können ein gefühl von schmutzflecken geben, da sie im Vintage-Stil sind. Set aus 5 bildern im vintage-stil berühmten schauspielern – alberto sordi / eine junge Sofia Loren / totò / Adriano Celentano / Sofia Loren – Sammeln Sie die anderen Bilder der gleichen Serie, besuchen Sie den Kustom Art in unserem Shop und klicken Sie auf "Kustom Art".
ZnačkaKUSTOM ART #ad
VýrobceKUSTOM ART #ad
Výška0.01
Délka9.45
Hmotnost1.68
Šířka6.69
Číslo díluAB11
ModelkaAB11

4. 1art1

#ad

červené víno, Don Camillo umělecký tisk obraz 50 x 40 cm, 1art1 Umělecký plakát špagety

#ad
1art1 #ad - Silné papíry: pro tisk používáme odolný kvalitní umělecký papír. Detailní potisk: skvělý obraz, mnoho detailů a zářivých barev. Značková kvalita: tento umělecký tisk přesvědčí svou jedinečnou kvalitou 1art1. Kvalitní tisk: obdržíte vysoce kvalitní tisk. Krásné vzhledy: kupte si nyní kouzlo výrobků 1art1 domů a zkrášlete své stěny.
Značka1art1 #ad
Výrobce1art1 #ad
Výška0
Délka19.9
Hmotnost0.6
Šířka15.75
Číslo dílu54501
Modelka54501

5. Papierschmiede

#ad

Motivační obraz, obývacího pokoje – bez rámečku, Papierschmiede® Premium plakát s nápisy sada 4 ks DIN A4 21 x 30 cm motiv: Prosecco anglicky, do kuchyně, plakát s nápisy, Secco Celebration sekt

#ad
Papierschmiede #ad - Váš originální a zvláštní nápad na dárek. Nabízíme velký výběr hotových, vzájemně sladěných motivů v mnoha různých velikostech pro váš domov. Dárek zabalený pro vaši rodinu a přátele.

Rozmanitost velikostí kromě běžných din formátů nabízíme další rozměry 30 x 40, 20 x 30 Vhodná sada pro každý styl zařízení. Plakáty balíme láskyplnou ruční prací ve stabilní a elegantní obálce se stříbrnou ražbou. Boho, černobílé, vintage, krajina a abstrakce. Ezáme přesně & absolutně přesně, aby naše motivy padly i do vašich oblíbených rámů.

Velký výběr nabízíme sady plakátů s texty a citáty pro každou místnost ložnice, kuchyň, obývací pokoj, kancelář a koupelna a mnoho témat např. Vynikající kvalita naše umělecké tisky se vyrábějí matně na velmi stabilních a vysoce kvalitních obrazových papírech, aby byl zaručen ostrý obraz s živými barvami.
ZnačkaPapierschmiede #ad
VýrobcePapierschmiede #ad
Výška0
Délka11.81
Hmotnost0.31
Šířka8.27

6. Paul Sinus Art

#ad

Připravená k zavěšení, Paul Sinus Art Audrey Hepburn 90 x 60 cm napnutá na plátně

#ad
Paul Sinus Art #ad - Navštivte náš Amazon Shop: paulsinusart. Nejvyšší německá kvalita a ušlechtilý vzhled, který přesvědčí. K dodání jako obraz na plátně s rámem a bez stínových spár prosím vyberte. K dodání jako vhodný hrnek k nástěnnému obrazu. K dodání jako plakát s nebo bez hliníkového výměnného rámu prosím vyberte.
ZnačkaPaul Sinus Art #ad
VýrobceSinus Art #ad
Výška0
Délka35.43
Hmotnost5.73
Šířka23.62
Číslo díluAudrey_Hepburn_LEINWAND

7. KUSTOM ART

#ad

KUSTOM ART Bild im Vintage-Stil, Aufdruck auf Holz.

#ad
KUSTOM ART #ad - Bild im vintage-stil alberto sordi. Mit haken zum Aufhängen an der Wand. Sammeln sie die anderen bilder der gleichen Serie, besuchen Sie den Kustom Art in unserem Shop, klicken Sie auf "Kustom Art" unter dem Titel. Hochwertiger druck auf Holz MDF mit Lasergravur. Ideal für jede art von einrichtung, Vintage oder Modern. Die karos sind wie auf dem Foto zu sehen. Die bilder können ein gefühl von schmutzflecken geben, da sie im Vintage-Stil sind. 24 x 17 cm – dicke 4, 5 mm. In italien hergestelltes Kunsthandwerk. Maße: ca.
ZnačkaKUSTOM ART #ad
VýrobceKUSTOM ART #ad
Výška0
Délka9.45
Hmotnost0.33
Šířka6.69
Číslo díluAB11
ModelkaAB11

8. JUNOMI

#ad

JUNOMI® Plakát na kávu A2, perfektní dekorace do kuchyně s návodem a názvem 28 druhů kávy, kávu, obrázek do kuchyně | bez rámečku, 28 druhů kávy, ideální dárek pro milovníky kávy

#ad
JUNOMI #ad - Jaké by to bylo dnes s lahodným Flat White nebo Espresso Freddo. Servírujte svým hostům kávu jako profesionál baristy. Seznam přísad umožňuje každému jednoduše připravit perfektní kávu. Společně do lepší budoucnosti.

Kávový plakát – díky prémiovému plakátovému papíru se možnosti kávového plakátu obzvláště dobře uplatní jako nástěnná dekorace v kuchyni. Vyberte si každý den svou nejoblíbenější přípravu. Tak jsou všechny přísady pro Coffee Lover dobře viditelné. Perfektní dárek – nástěnné obrazy na kávu jsou nadčasovým dárkem pro přátele a rodinu. Vintage plakát – ať už jako obraz do jídelny, obrázky do kuchyně nebo jako plakát do obývacího pokoje.

Navíc balíme naše plakáty na kávu 100% bez plastů. Dodává se bez rámu a bez dekorace. Udržitelné – emise co2 vzniklé při tisku kávového plakátu jsou kompenzovány investicemi do certifikovaných projektů na ochranu klimatu. Xl formát – kuchyňský plakát je vytištěn ve formátu din a2 42 x 59, 4 cm.
ZnačkaJUNOMI #ad
Výška0
Délka23.23
Hmotnost0.49
Šířka16.54

9. Quadro Mangiaspaghetti Il Negozio di Alex

#ad

Bild Mangiaspaghetti cod. 35 Sofia Loren cm 35x50 Druck auf Leinwand Das gemälde ist fertig zum aufhängen Il Negozio di Alex

#ad
Quadro Mangiaspaghetti Il Negozio di Alex #ad - Spedizione veloce, sicura e tracciata. Sono disponibili su richiesta tutte le opere presenti nel catalogo web il negozio di alex. It. It. Bereit zum aufhängen die Opera ist auf einem Rahmen montiert und mit einer Holzplatte verstärkt. Assistenza clienti +39-3465230445. Stampe artistiche a 10 colori su tela canvas fotografica da 230 gr. Le stampe sono garantite nel tempo per oltre 70 anni prove di laboratorio Epson.
ZnačkaQuadro Mangiaspaghetti Il Negozio di Alex #ad
VýrobceIl Negozio di Alex #ad
Číslo dílu117223

10. Paul Sinus Art

#ad

Paul Sinus Art Marilyn Monroe II 90 x 60 cm napnuté na plátně připravený k pověšení

#ad
Paul Sinus Art #ad - K dodání jako plakát s hliníkovým výměnným rámem nebo bez něj prosím zvolit. Navštivte náš obchod na Amazon: amazon. De/paulsinusart. Lze dodat jako vhodný šálek k nástěnnému nástěnnému nástěnnému. Lze dodat jako obraz na plátně s rámem se stínovou drážkou prosím zvolit. Nejvyšší německá kvalita a ušlechtilý vzhled, který přesvědčí.
ZnačkaPaul Sinus Art #ad
VýrobceSinus Art #ad
Výška0
Délka35.43
Hmotnost4.41
Šířka23.62
Číslo díluMarilyn_Monroe_II_LEINWAND