Top 10 Strassenlaterne Solar Außen Groß – Venkovní nástěnná svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SUBOSI

#ad

Solární, vodotěsné solární nástěnné svítidlo, solární světlo s dálkovým ovládáním, 6 režimů, SUBOSI Solární závěsná svítidla pro venkovní použití v interiéru, hlásič pohybu, 160 LED 1200 lm, IP65

#ad
SUBOSI #ad - 4 noční režimy automaticky se zavírá přes den, světlo se po 15 sekundách automaticky vypne. Tato led solární lampa se hodí zejména pro tmavé garáže nebo sklady a může být během dne světlá. 1 % – 100 % tak můžete zcela jednoduše vybrat různé režimy a jas tak, aby vyhovoval vašim různým požadavkům.

Režim 5: vždy po celý den, režim 4: celý den jasné, naše led solární světlo má 2 režimy denního světla, pokud výkon zůstane na 60 % nebo nižší, automaticky se přepne na režim 4. Vylepšený design celkem 6 režimů, pouze indukční režim pro lidské tělo. Ip65 vodotěsné a snadná instalace led solární s detektorem pohybu, což stačí na to, vodotěsnost ip65 a abS materiál odolává dešti a jiným extrémním povětrnostním podmínkám. Funkce dálkového ovládání: světla můžete zapínat a vypínat a zvolit různé režimy pomocí dálkového ovládání.

Každý list lze nastavit o 120°, kde je potřeba. A stiskněte tlačítko "+/-" pro změnu jasu. Režim 2: vypnuto + senzor pohybu high light když někdo přijde, silné světlo 15 s, automaticky se otevře v noci, časovač 2 V/4 H/6 H. Vždy světlý až do svítání. Tato solární závěsná lampa má 160 bílých led, takže světlo lze nasměrovat přesně tam, které jsou dimenzovány pro osvětlení s ultra vysokým jasem v širokém rozsahu.
ZnačkaSUBOSI #ad
VýrobceSUBOSI #ad
Hmotnost3.09

2. intelamp

#ad

2 kusy solárních lamp pro venkovní použití, garáž,, intelamp Solární světla pro venkovní použití s detektorem pohybu, 108 LED, verandy, 6000 mAh, solární lampa pro venkovní použití, ideální na terasy

#ad
intelamp #ad - Splňte své různé požadavky. 2 pir senzory, 3 režimy osvětlenívodotěsná lampa solární detektor pohybu s designem dvojitého senzoru rozpozná pohyb v mnohem větší oblasti než modely s jedním senzorem a nabízí 180stupňové rozpoznání rozsahu, detekce dosahuje volných 10 – 16 metrů. Vysoká účinnost, úspora energie a ochrana životního prostředí naše solární lampy pro venkovní použití jsou odolné proti povětrnostním vlivům používají bezpečnou lithium-železo-fosfátovou baterii s 6000 mAh a super velkou kapacitou, silikonový solární panel s vysokou mírou přeměny 22 %, který může dosáhnout více než 2000 nabíjecích cyklů a životnosti 5 let.

Pro lepší nabíjecí efekt namontujte solární panel směrem ke slunci ideální instalační výška je asi 1, 7 až 2 metry. Současně má solární světla 3 režimy osvětlení dle vašeho výběru. Obrovské širokoúhlé osvětlení 3 hlava super jasná solární světla pro venkovní použití s detektorem pohybu, 108 led žárovek s vysokým jasem jas až 1200 lumenů, 270° širokoúhlý design osvětlení a osvětlená plocha 70 metrů čtverečních, osvětluje větší plochu než solární světlo s jednou hlavou pro venkovní použití.

Můžete jej nainstalovat na stěnu nebo upevnit na strom nebo sloup. Snadná instalace náš solární led reflektor s detektorem pohybu venku se dodává se šrouby a kabelovými sponami. Abs plast ip65 vodotěsnénaše venkovní solární světlo s detektorem pohybu používá kvalitní abs plastový kryt je perfektní pro použití v každém počasí déšť, mráz a sluneční svit, sníh, solární světla mohou být i při extrémních povětrnostních podmínkách normální.
Značkaintelamp #ad
Výrobceintelamp #ad
Výška5.12
Délka9.84
Hmotnost3.57
Šířka5.12

3. MPJ

#ad

Venkovní světlo s detektorem pohybu, MPJ Solární lampy pro venkovní použití, úhel osvětlení 120°, 106 LED solárních svítidel, vodotěsnost IP65, solární nástěnné svítidlo pro zahradu s 5m kabelem

#ad
MPJ #ad - Snadná instalace: solární světlo můžete jednoduše nainstalovat na stěnu pomocí dodaných šroubů, 8 až 2, aniž byste museli připojovat jiné externí zdroje proudu. Ideální instalační výška činí 1, 5 m. Dělený solární panel: ve srovnání s běžnými solárními světly oddělujeme solární panel a hlavní osvětlovací těleso.

Pokud je detekován pohyb, automaticky se vypne. S profesionálním stupněm ochrany ip65 může být vnitřek solárního světla vodotěsný a prachotěsný a zachovat si velmi jasný jas, i když je venku delší dobu. Senzor pohybu a světelný senzor: systém detekce je kombinací světelného senzoru a pohybového senzoru. Vysoce kvalitní osvětlení: se 106 led solárními světly, 120° detekční úhel osvětlení, které pokrývají více oblastí osvětlení a poskytují super jasné osvětlení pro široké oblasti. Jednoduše připojte kabel mezi solární panel a lampu, solární světlo se automaticky zapne; pokud není detekován žádný pohyb, k jeho použití není nutné žádné další nastavení.

Krytí ip65: sluneční světlo je vyrobeno z kvalitního abs, žáruvzdorné. Solární panel můžete nainstalovat pomocí dodávaného 5 m dlouhého vodotěsného kabelu na slunném místě, aby bylo možné solární nástěnné světlo efektivně nabíjet. To vytváří v noci světlé a bezpečné prostředí pro kolemjdoucí. Aktualizovaný senzor pohybu rozpozná osoby ve vzdálenosti 3 – 5 metrů.
ZnačkaMPJ #ad
VýrobceMPJ #ad
Výška3.15
Délka6.69
Hmotnost1.06
Šířka5.04
Číslo díluCF20211110
ModelkaCF20211110
Záruka3 roky záruka výrobce od data nákupu.

4. YD LIFE

#ad

IP65 Wasserdichte Solar Wandleuchte für Terrasse, 188LEDs 3 Modi Solarleuchten Aussen mit 270°Beleuchtungswinkel, Garage, 1200LM Solarlampen für Außen mit Bewegungsmelder, Veranda, Straßen, Hof

#ad
YD LIFE #ad - Durch sein innovatives drei-Kopf-Weitwinkel-Design kann der verstellbare Leuchtenkopf nach oben, unten und horizontal bewegt werden. Solarkollektoren können auf jede harte Oberfläche wie Wände, so dass die Leuchten dort installiert werden können, Holzzäune und Garagentorrahmen geschraubt werden. Breiter lichtbogenbereichder intelligente sensor kann vier köpfe einstellen.

Diese verbesserte Sicherheitsfunktion dimmt tote Winkel und bietet mehr Lichtschutz in der Nacht. Empfindlicher bewegungsmelderes gibt drei beleuchtungsmodi für solarbetriebene bewegungslichter: 1 Modus 1- Wenn der Bewegungsmelder eingeschaltet ist, geht das Licht aus und an. Der beleuchtungswinkel kann 270° erreichen, und der Erfassungsbereich beträgt 8-10 Meter. Effiziente solarmoduledas verbesserte polykristalline solarmodul hat eine umwandlungsrate von bis zu 25%, während das dreiköpfige Solarsicherheitslicht mit 188 ultrahellen LEDs eine hohe Helligkeit von bis zu 1200 lm 6500 K und eine gute Wärmeableitung erzeugt, die viel heller als ähnliche LED-Solarleuchten ist.

3 modus 3 - stellen sie das licht jederzeit auf schwaches Licht ein und leuchten Sie auf, wenn der Bewegungsmelder eingeschaltet ist. Einfach zu installierenjedes paket wird mit schrauben und verbindungsriemen geliefert, wo sie am meisten benötigt werden. 2 modus 2 10% helligkeitsmodus Nachtlicht niedriger Helligkeitsmodus, Bewegungsmelder ausgeschaltet. Kopf-, lampenschirm- und Bewegungssensoren lassen sich ganz einfach an unterschiedliche Winkel anpassen.
ZnačkaYD LIFE #ad
VýrobceYD #ad
Výška4.72
Délka10.39
Šířka5.91
Číslo dílu1
Modelka1

5. Bellanny

#ad

Vodotěsná nástěnná svítidla – 6500 K, solární pouliční lampa s detektorem pohybu, studená bílá, solární světlo,, IP65, 180 LED, úhel osvětlení 120°, Bellanny Solární lampy pro venkovní použití

#ad
Bellanny #ad - Upgradovaný panel– venkovní solární pouliční světlo se skládá ze dvou velkých solárních panelů a 180 led perel s mírou přeměny až 25 %. Baterie 3600 mah a dva solární články mohou ve slunečných dnech uložit více energie a vydrží osvětlení déle v noci. Venkovní solární světla nabízejí dvojnásobnou svítivost 3–4 hlavových solárních světel.

Není nutná kabeláž, garáž a jiná místa, dosah osvětlení až 82, 5 m². Nastavitelný úhel 180° – solární světelný panel a klouby mají úhel nastavení 180°. Rameno a panel můžete flexibilně přizpůsobit potřebám scény. Ft. 3 režimy osvětlení – ①bezpečnostní režim: pokud senzor pouliční lampy rozpozná pohyb, udržitelné osvětlení po dobu 8 hodin; automatické vypnutí přes den ③ automatické stmívání 100 % jas při detekce pohybu, 100% jas, po 30 sekundách se automaticky vypne ② režim stmívání: pouliční lampa si v noci udržuje 10% jas, 5 % jas po 30 sekundách.

Smart human sensor – s inteligentním pir senzorem pohybu se solární nástěnné svítidlo automaticky rozsvítí, jedoucí auta a zvířata v rozsahu 120 °, když rozpozná pohybující se osoby, které mohou okamžitě spustit senzor venkovního solárního světla. Pro domovní dveře, jednoduše zatáhněte konektor a jste připraveni k instalaci! Ip65 vodotěsný design – tato solární pouliční lampa je vyrobena z odolného abs materiálu s vysokou trvanlivostí a vydrží +13 °F až -113F°. Hel lampy 210°, chodbu, dvůr, která potřebují osvětlení.
ZnačkaBellanny #ad
VýrobceBellanny #ad
Výška1.57
Délka15.75
Šířka7.09

6. LOTMOS

#ad

Venkovní světlo IP65, 270° LED solární venkovní světlo s detektorem pohybu, 3 režimy, 308 LED, solární vodotěsné nástěnné, LOTMOS 4 kusy Solární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu

#ad
LOTMOS #ad - Uděláme, co bude v našich silách, abychom vám pomohli při řešení vašich problémů. V případě problémů nebo obav během procesu nás jednoduše kontaktujte. Vodotěsné ip65solární detektor pohybu venku z kvalitního abs zajišťuje solidní dojem odolný proti povětrnostním vlivům, garáž, s profesionálním vodotěsným IP65.

Režim 3 světelný režim senzoru. Co dostanete 4 kusy * 308 led solárních detektorů pohybu, 1 * uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Nástěnné svítidlo se čtyřmi stranami vylepšené solární lampy 308 led pro venkovní použití s detektorem pohybu se čtyřstrannou zářivkou, která nabízí 270° superširokoúhlé osvětlení, může poskytnout velmi jasný lumen pro širokou oblast. 3 inteligentní režimy osvětlení režim 1 režim konstantního světla: automatické zapnutí v noci a automatické vypnutí během dne. 308 led solárních žárovek pro venkovní použití vylepšené 4 kusy 308 led solárních světel s detektorem pohybu, dobíjecí lithium-iontová baterie, 1200 mah, kapacita až 19 – 21 %.

Režim 2 režim senzoru pro slabé světlo: slabé světlo, když nedochází k žádnému pohybu, a plný jas, když je detekován pohyb. Světlo zhasne, pokud nedojde k žádnému pohybu, plný jas, když je detekován pohyb. Můžete si světla užívat, domovní dveře, schody, palubu, bez ohledu na to, zahradu, zahradu, může osvětlit váš plot, jaké deštivé dny nebo za ledových sněhových dnů, stěny atd.
ZnačkaLOTMOS #ad
VýrobceLOTMOS #ad
Výška3.94
Délka4.53
Hmotnost1.54
Šířka1.97
Číslo díluKNLN-WS22-4-EU
ModelkaWS22
Záruka60denní záruka vrácení peněz, 12měsíční záruka bez starostí, 24hodinový přátelský zákaznický servis.

7. RISEMART

#ad

Dvě možnosti instalace s odnímatelným kabelem o délce 5 m, venkovní s dálkovým ovládáním, Solární lampy pro venkovní použití, IPX5 solární nástěnné svítidlo na zahradu, solární detektor pohybu 118 LED

#ad
RISEMART #ad - Obloukový osvětlovací panel s efektivní plochou osvětlení až 95 %, nabízí 200° široký dosah osvětlení. 3 nastavitelné režimy– tento venkovní solární detektor pohybu má 3 režimy nastavení. Venkovní lampa se solárním detektorem pohybu. Režim bezpečnostního světla: světlo se vypne, 100% jas, když se nepohybuje, pokud je detekován pohyb a zpoždění po dobu 20 s.

Režim pro tlumené světlo: tlumené světlo bez pohybu, 100% jas, pokud je detekován pohyb a zpoždění 20 s. Použijte abs materiál a vodotěsnost IPX5, perfektní pro špatné venkovní prostředí. Režim "zůstat zapnuto": při středním jasu a vypnutém pohybovém senzoru. Nabízí 6000 k studené bílé světlo s až 650 lm. Citlivý pir senzor pohybu, velký rozsah snímání 5–8 m senzorové vzdálenosti a 120° úhel senzoru. 2 možnosti instalace a vodotěsnost ipx5 – tento led zářič s detektorem pohybu venku solární lze instalovat integrovaně, ale lze jej instalovat samostatně s 5 m odnímatelným kabelem, aby bylo dosaženo více slunečního světla.

Vybaven solárním panelem polycilicon 2000 mah a zapečetěným vodotěsným kabelem s vysokou přesností přenosu, míra přeměny je až 22 %. Solární lampy 650 lm pro venkovní použití – tyto solární lampy pro venkovní použití jsou vybaveny 118 ultra velkými led světelnými kuličkami a čočkou s vysokou vodivostí světla a zlepšuje jas o 80 %. Vysoká účinnost-tato venkovní solární lampa se světelným senzorem se nabíjí přes den a automaticky svítí v noci, když rozpozná ponuré prostředí.
ZnačkaRISEMART #ad
VýrobceRISEMART #ad
Výška3.54
Délka9.06
Hmotnost2.12
Šířka5.51
Číslo dílu001
ModelkaLC-514

8. SIGRILL

#ad

270°, solární zářič, 3 režimy, venkovní světlo na terasy/garáže, solární s detektorem pohybu, solární světlo s detektorem pohybu, úhel osvětlení, vodotěsnost IP67, SIGRILL Solární lampy pro venkovní použití, 348 LED

#ad
SIGRILL #ad - Solární lampy s detektorem pohybu lze automaticky vypnout a zapnout, která přeměňuje sluneční energii na proud bez kabelu. Naše venkovní solární detektory pohybu se perfektně hodí pro venkovní osvětlení, terasy, garáže, zahrady atd. S velkým solárním panelem, energeticky úspornější a pohodlnější. 3 režimy osvětlení + dálkové ovládání naše solární lampy s detektorem pohybu lze měnit venku jednoduše dálkovým ovládáním nebo stisknutím tlačítka na zadní straně solární lampy.

Dělený solární panel led reflektor s detektorem pohybu lze umístit na slunné místo a spojit 5 m dlouhým kabelem, jako jsou domovní dveře, střešní výstupy, aby bylo zajištěno maximální nabití. Dlouhá životnost a vodotěsnost ip67 naše venkovní solární zářiče s detektorem pohybu jsou vyrobeny z kvalitního, trvanlivého ABS materiálu a profesionálně vodotěsné podle IP67. Spora energie a ochrana životního prostředí naše venkovní solární světla jsou vybavena vestavěnou lithiovou baterií 2200 mah, vyšší efektivitou nabíjení a vyšší rychlostí nabíjení.

K dispozici jsou 3 režimy osvětlení, a to režim silného světelného senzoru, které si můžete vybrat podle svých potřeb, inteligentní režim pohybového senzoru a režim stmívání. Solární venkovní hlásič pohybu naše solární venkovní světlo s detektorem pohybu s 348 led diodami a má 3 nastavitelné světelné hlavy pro úhel osvětlení až 270°. Se snímacím dosahem až 8 metrů splní vaše různé potřeby pro úhel osvětlení a oblast. Solární lampy jsou také při dešti nebo špatném počasí účinnou bariérou proti dešti.
ZnačkaSIGRILL #ad
VýrobceSIGRILL #ad
Výška7.68
Délka5.12
Hmotnost1.32
Šířka3.94
Číslo díluNEIN
Modelka348

9. Daixilan

#ad

IP65 vodotěsná nástěnná, venkovní solární lampy s detektorem pohybu, super jasná 3 režimy, venkovní lampa, hlásič pohybu, 128 LED solární lampa outdoor, Daixilan Solární lampy pro venkovní použití

#ad
Daixilan #ad - Velké solární bezpečnostní světlo na terasu, zahradu, vnější stěnu, plot atd. Solární venkovní světla jsou vodotěsná a odolná vůči teplu. Normální doba plného nabití za 6 hodin pod slunečním svitem. Také toto solární světlo pro dům je zabudováno do dobíjecí lithiové baterie 2200 mAh, aby fungovalo dlouho jako jiné výrobky.

Kromě toho je součástí dodávky dálkové ovládání, pomocí kterého můžete zcela jednoduše měnit provozní režim a nastavit teplotu barvy 2700 K-4000 K-6000 K. Vysoce citlivý pir senzor pohybu toto solární nástěnné svítidlo pracuje s vysoce kvalitním zařízením citlivým na světlo, které dokáže rozpoznat citlivé objekty v dosahu 10 – 25 metrů s dosahem 120 stupňů. Režim 3: světlo svítí celou noc s jasem 20 %. Můžete nastavit libovolný úhel, který chcete, a po utahování šroubů ve dvou kloubech bude velmi stabilní. Režim 2: světlo zůstává po celou noc zapnuto tlumený jas a při detekci pohybu se rozjasní.

Může rychle reagovat a podpořit tak jasné světlo v tmavém prostředí. 3 světelné režimy režim 1: světlo svítí plný jas po dobu 20 sekund, pokud rozpozná pohyb v noci a automaticky se vypne. Bezdrátová instalace: kompaktní kloubový design umožňuje snadnou instalaci, dvůr, pohon, palubu, nepotřebujete žádný další kabel a speciální nářadí. Efektivnější solární články polykřemíkové solární články, které mají 1, 25násobnou účinnost přeměny než běžné desky, 2 – 1, stále pracují v deštivém dni – vodotěsně.
ZnačkaDaixilan #ad
VýrobceDaixilan #ad
Výška7.48
Délka5.12
Hmotnost0.86
Šířka3.15
Číslo dílu002
ModelkaSolarleuchten

10. Royana

#ad

Venkovní svítidlo, LED stavební zářič, pro garáž,, 3000 K, IP66, teplá bílá, LED světlomet, vodotěsné LED halogenové světlo, super světlý venkovní zářič 60000 lm, Royana 600 W LED zářič venkovní

#ad
Royana #ad - Jeho jas je mnohonásobně vyšší než u běžných žárovek, které mohou ušetřit 85 % energie. Upozorňujeme, led světlomet lze použít na strop, že venkovní LED reflektory nelze použít ve vodě. Efektivní odvod tepla led stavební reflektor má ultra tenké pouzdro, plocha pro odvod tepla je velká a vysoce kvalitní hliníkový materiál se používá pro rychlé chlazení, zadní strana je opatřena silnými lamelami, čímž se prodlužuje životnost LED světlometu.

Venkovní led zářič s úhlem vyzařování 120°, velký rozsah osvětlení. Pokud máte dotazy, doky, továrny, ochrana před bleskem, náměstí, obraťte se prosím na zákaznický servis, izolace, my Vám nabídneme nejlepší služby. Led reflektor je velmi stabilní a bezpečný na používání. Bezpečný a odolný led zářič royana je vyroben ze skla odolného proti výbuchu a kvalitní hliníkové slitiny a má zesílený 180° nastavitelný držák, který má dobrý výkon odolný proti pádu a výbuchu.

Snadná instalacevenkovní led světla jsou dodávána s nastavitelným 180° kovovým držákem, stěny, instaluje se nastavením různých úhlů, podlahy atd. Iroké scénáře použití royana led bezpečný zářič ip66 vodotěsný, reklamní tabule, použitelný pro projekty vnitřního a venkovního osvětlení jako zahrady, stadiony atd. Energeticky úsporný a super světlý royana led zářič venkovní používá vysoce kvalitní smd2835 led čip, s jasným světlem, bez stínu nebo oslnění.
ZnačkaRoyana #ad
VýrobceRoyana #ad
Hmotnost13.82