Top 10 Türklingel 2 Sender – Sady dveřních zvonků

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JIGATONEDA

#ad

Bezdrátový dveřní zvonek s 1 vysílačem 2 přijímači, kancelář, samoobslužný bezdrátový zvonek bez baterie, JIGATONEDA Bezdrátový dveřní zvonek, LED, venkovní domovní zvonek na zahradu, dům, vodotěsný

#ad
JIGATONEDA #ad - S tímto výkonným, bezdrátovým dveřním zvonkem s velkým dosahem na doma. Zvuk můžete také zcela jednoduše vypnout pomocí LED blesku v tichém režimu. 4 hlasitosti, tento bezdrátový vyberte si dveřní zvonek, 50 zvonkoher a režim vypnutí zvuku: bezdrátový dveřní zvonek má 4 nastavitelné stupně hlasitosti od 0 dB do 110 dB a je vhodný pro všechny potřeby poslechu.

Samoobslužný bezdrátový dveřní zvoneknení nutná žádná baterie, nemusíte baterii vyměňovat. Rychlý a jednoduchý domácí projekt. Ivotnost bezdrátových dveřních zvonků pro domovní patentku je až 1000 000krát, bezdrátový dveřní zvonek – po stisknutí tlačítka sám generuje proud a vysílá signál na bezdrátový dveřní zvonek, více než 20 let. S našimi dveřními zvonky pro soukromé domácnosti lze instalaci dokončit během několika minut. Nemusíte si dělat starosti, že se váš dveřní zvonek poškodí nebo nebude správně fungovat, robustní kryt zabraňuje poškození fyzickým vlivům nebo opotřebení v průběhu času. Extrémně dlouhý rádiový dosah s elektronickou vysokofrekvenční technologií pro bezdrátové ovládání dveřního zvonku může bezdrátový dveřní zvonek řádně fungovat v dosahu 1000 stop a zajišťuje, že dveřní zvonek uslyšíte a odpovídáte včas.

Ať už dáváte přednost jednoduchému "ding-dong" nebo melodičtější melodii, který odpovídá vašim preferencím. Bezproblémová instalace: jednoduše upevněte knoflík dveřního zvonku pomocí lepicí pásky nebo šroubů na požadované místo, připojte dveřní zvonek do zásuvky ve vaší domácnosti. Design s dlouhou životností a povětrnostním vlivů: bezdrátový dveřní zvonek má jedinečný vodotěsný kryt, který chrání knoflík dveřního zvonku při dešti nebo sněhu.
ZnačkaJIGATONEDA #ad
VýrobceJIGATONEDA #ad
Výška1.46
Délka3.39
Hmotnost0.43
Šířka2.68
Modelka2301SF1T1R

2. Ringdoors

#ad

Dosah 250 m, 38 melodií, doma i v obchodě atd. bílá, Sada dveřního zvonku s kroužky – žádná baterie / Smart / vodotěsná, 3 nastavení hlasitosti

#ad
Ringdoors #ad - Proto není nutná žádná baterie. Dveřní zvonek lze použít při bouřce, dveřním rámu nebo venku. Vodotěsný krytí ip44ruční vysílač je v souladu s ip44, přímém slunečním záření a mrazu a lze jej instalovat v interiérech, bezpečný a vodotěsný.

Nepotřebujete žádné baterie když se vysílač stlačí, vytvoří sám proud. Lze použít v domech, kancelářích nebo komerčních zařízeních. Několik variant zvonku bezdrátové dveřní zvonek má 38 různých tónovacích tónů, které lze nastavit od 25 dB do 85 dB stupeň 3, dostatečně velká pro slyšení vyzváněcích tónů všude v domě. Snadná instalace knoflík lze upevnit na dveřní rám pomocí šroubů nebo oboustranné lepicí pásky. Vzdálený dosah dveřní zvonek může mít v přírodě dosah až 250 m, díky designu digitálního zvonku lze účinně zabránit problémům při vzájemném ovlivňování sousedů, i když se používá více zařízení bez hovorů.

Můžete ušetřit také 5 eur ročně. Nemusíte se již starat o výměnu baterie. Kromě toho lze přístroj použít také jako pomůckou pro starší lidi nebo pacienty. Přijímač se připojuje přímo na zdroj napájení, vilách, který musí slyšet zvuk.
ZnačkaRingdoors #ad
VýrobceRingdoors #ad
Číslo dílu9869409511675

3. Satisure

#ad

2 vysílače, vodotěsný dveřní zvonek, Satisure Rádiový zvonek, 2 přijímače, bílý, 400 M/1300 FT, sada rádiového zvonku

#ad
Satisure #ad - Tichý režim: 58 úderů zvonů a 5stupňová hlasitost 0 až 110 dB. Vodotěsnost: třída vodotěsnosti ip55, aby odolala nejtvrdším povětrnostním podmínkám -5 °F až 158°F.

Zákaznický servis – máte-li po obdržení produktu dotazy nebo rady ohledně používání produktu, neváhejte nás kontaktovat přes Satisure Direct. Víceúčelové použití pro dům, kancelář, nemocnici, vily, byty, kancelář, zahradu, garáž, školu, obchod, zdravotně postižené osoby atd. Baterie: až 3 roky včetně vysílače. Sada dveřního zvonku s rádiovým bílým světlem, 2 přijímače do zásuvky a 2 vysílače. Instalace: lepicí plocha nebo šrouby součástí dodávky. Nabízíme zákaznický servis 24/7. Dosah: 400 m dlouhý dosah v otevřeném prostoru.
ZnačkaSatisure #ad
VýrobceSatisure #ad
Výška3.94
Délka3.94
Šířka3.15
ModelkaB-23

4. AVANTEK

#ad

Domovní zvonek Avantek

#ad
AVANTEK #ad - Funkce paměti: rádiová sada dveřního zvonku ukládá naposledy použitou melodii a nastavení hlasitosti při přerušení přívodu proudu; není nutné žádné nové nastavování; vyvinuto pro obzvlášť praktické a jednoduché použití pro ještě větší komfort.

Bezdrátový dosah 400 m/1312 ft: 2 přijímače zvonku do zásuvky; neruší žádné jiné elektronické přístroje v domácnosti nebo u sousedů; ujistěte se, že nepromeškáte žádnou návštěvu, i když jste mimo zvonek. Vysoký výkon: ultra nízká spotřeba energie; tlačítko zvonku sady rádiových zvonků používá knoflíkovou baterii CR2032 s dobou provozu až 3 roky; IP55 odolný proti prachu a vodě; pro okolní teploty -20 °C – 60 °C; odolává i nejhorším povětrnostním podmínkám.

Snadné nastavení: sadu rádiového zvonku avantek lze jednoduše nainstalovat tak, 2 hmoždinky, že tlačítko zvonku připevníte na stěnu bez kabeláže. Obsahuje 2 šrouby, 1 klíč a 1 kus oboustranné lepicí pásky. 52 zázračných zvuků: přijímač zvonku avantek d-3w s plným a čistým zvukem; stiskněte tlačítko vpřed nebo zpět pro výběr mezi melodií; 5 nastavení hlasitosti s maximální hlasitostí 115 dB; potěšte se pokaždé, když někdo zazvoní u domovních dveří.
ZnačkaAVANTEK #ad
VýrobceAVANTEK #ad
Výška3.5
Délka3.5
Hmotnost0.66
Šířka0.6
Číslo díluAC-713
ModelkaD-3B

5. TECKNET

#ad

Sada bezdrátového zvonku na dveře, vodotěsný, Domovní zvonek Tecknet

#ad
TECKNET #ad - Systém digitálního kódu: při stisknutí tlačítka zvonku se přijímači vysílá rádiový signál. Dosah mezi vysílačem a přijímačem je až 400 metrů! dostatečný rádiový dosah pro instalaci rádiového dveřního zvonku na libovolné místo ve vaší domácnosti.

Při aktivaci zvonku bliká modrý LED kruh, který je velmi dobře viditelný zejména ve tmě. Kromě vyzváněcího tónu se navíc objevuje vizuální signál. Různé kódy na stejné frekvenci vám ušetří starosti z možného rušení se zařízením vašich sousedů. S přepínačem na každé dveře si můžete vybrat svůj oblíbený tón z 60 různých nádherných melodií. Navíc je hlasitost nastavitelná v 5 stupních. Sada dveřního zvonku, 1 přijímač do zásuvky a 1 vysílač.
ZnačkaTECKNET #ad
VýrobceTECKNET #ad
Výška3.39
Délka2.91
Hmotnost0.31
Šířka2.24
Číslo dílu841577
Modelka841577

6. TECKNET

#ad

Vodotěsný, sada bezdrátového zvonku na dveře, Domovní zvonek Tecknet

#ad
TECKNET #ad - Led + kingeln pokud někdo odpočívá, můžete zvolit tichý režim s blikajícím lED světlem a můžete zvolit režim zvonění nebo současně režim zvonění a LED světla v režimu dne nebo na party. Rozsáhlý bezdrátový dosah 400 m / 1312 ftvýkonný a stabilní rádiový signál dveřního zvonku neruší žádné jiné přístroje ve vašem bytě, ani vaše sousedy, takže nepromeškáte návštěvu, i když jste několik místností daleko nebo v jiném patře.

K dispozici je 5 stupňů pro výběr různých tónů 0 dB až 120 dB. Zvonek má 60 zvonů, aby vyhovoval vašim potřebám. Stiskněte tlačítko next nebo Previous pro snadné vytočení z 60 melodií. Veškeré montážní příslušenství je součástí balení a instalace je snadná. 5 stupňů zvuku a 60 různých zvukových tónůrádiový zvonek nabízí bohatý a jasný zvuk.

3 režimy zvonku ztlumení jen světlo led, zvonění. Snadná instalace připevněte bezdrátový vysílač dveřního zvonku jednoduše na stěnu pomocí šroubů nebo lepicí pásky, které jsou součástí dodávky. Rádiový zvonek funguje mezi -20 °c a 60 °c a vydrží různé drsné povětrnostní podmínky. Vodotěsný dveřní zvonek ip65sada zvonku používá pro knoflík zvonku lithiovou baterii cr2032, která má díky své extrémně nízké spotřebě energie životnost až 4, 5 roku.
ZnačkaTECKNET #ad
VýrobceTECKNET #ad
Výška3
Délka6.04
Hmotnost0.54
Šířka3.52
Číslo dílu842352
ModelkaHWD01888BU01+VC+DE

7. Sadotech

#ad

SadoTech Funkklingel batteriebetrieben & 1 Empfänger Modell C, 52 Klingeltöne Matt-schwarz, Haustür Klingel mit 300m Reichweite, Erweiterbar

#ad
Sadotech #ad - 23a-batterien und 1 empfänger; Montage-Kit wahlweise Schrauben und Dübel oder doppelseitiges Klebeband. Beim klingeln leuchtet zusätzlich ein LED-Ring auf. Einfache installation: da unsere türklingel funk-gesteuert ist, lässt sich die Klingelanlage ohne professionelle Hilfe einrichten – völlig kabellos und auf Wunsch sogar ohne Bohren! Installation: unsere haustürklingeln lassen sich ohne professionelle Hilfe einrichten, da die Türklingel funk- und batteriebetrieben ist und der Empfänger einfach in die Steckdose gesteckt wird.

Zuverlässige funk türklingel: die sender außen sind wasserdicht und wetterfest von -20 bis 60 °C mit einer Reichweite bis zu 300 m.

Wählen sie einen beliebigen Klingelton aus 52 Melodien in 4 Lautstärken. Lieferumfang: 2 drahtlose klingelknöpfe inkl. Für haus, wohnung, büro & klassenzimmer: unsere funktürklingeln in verschiedenen Farben passen überall hin.
ZnačkaSadotech #ad
VýrobceSadoTech #ad
Výška3.5
Délka3.25
Hmotnost0.25
Šířka1.5
Číslo díluST-FX-C-H2O-MBL
ModelkaC

8. AVANTEK

#ad

AVANTEK Bezdrátový dveřní zvonek na baterie, elektronické dveřní zvonky, 52 melodií na 5 úrovních hlasitosti s LED displejem BA-11, mini bezdrátový zvonek 300 m, vodotěsnost IP55

#ad
AVANTEK #ad - Pohodlný a uživatelsky příjemný design pro lepší uživatelskou zkušenost. Pohodlný přijímač na baterie: napájen 3 aaa bateriemi součástí dodávky. Jednoduše našroubujte montážní držák na stěnu a zavěste přijímač nový obsah.

300 m / 1000 ft ultra dlouhý bezkabelový dosah: neruší žádné jiné přístroje ve vašem domě nebo vašich sousedech; zajišťuje, že vám nikdy nezmeškáte návštěvu, i když jste pár pokojů nebo jiného patra daleko. VysokÝ vÝkonnÝ vÝkon: extrémně nízká spotřeba energie; používá lithiovou baterii cr2032 s maximální životností 3 roky; odolný proti prachu a vodě podle IP55; pracuje mezi -4 °C a 140 °F; odolává různým drsným povětrnostním podmínkám.

52 možností výběru: 29mm stereofonní reproduktory pro sytý a velmi ostrý zvuk; 5 nastavitelných úrovní hlasitosti s maximálním nastavením 115 dB; stiskněte tlačítko Next nebo Previous pro výběr z 52 melodií. Paměťová funkce: uloží poslední melodii a úroveň hlasitosti po výpadku proudu; nemusíte resetovat zpět na předchozí nastavení.
ZnačkaAVANTEK #ad
VýrobceAVANTEK #ad
Výška1.73
Délka5.75
Šířka4.17
Číslo díluBA-11
ModelkaBA-11

9. TECKNET

#ad

TECKNET Bezdrátový dveřní zvonek bez baterie, 60 vyzváněcích tónů, 5 úrovní hlasitosti, bezdrátový zvonek do zásuvky, vodotěsný, LED displej, 400 m, bezdrátový dveřní zvonek s EU zásuvkou

#ad
TECKNET #ad - Pro vysílač není nutná žádná baterie. Digitální kódový systém: různé kódy na stejné frekvenci, ušetří vám starosti o možnou poruchu se zařízením vašich sousedů. Co dostanete: rádiová sada dveřního zvonku tecknet český jazyk nelze zaručit, 1 přijímač do zásuvky a 1 vysílač, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Vedle vyzváněcího tónu se objeví také optický signál, blikající LED. Dosah mezi vysílačem a přijímačem je až 400 metrů! dostatečný rádiový dosah pro instalaci rádiového dveřního zvonku na libovolné místo ve vaší domácnosti. Prodlužitelný design: díky zabudované zásuvce zasunovacího dveřního zvonku se počet volných zásuvek nesnižuje. Vodotěsnost ip65: se silnou odolností proti vodě můžete dveřní zvonek vysílač instalovat mimo domov.

S přepínačem na každé dveře si můžete vybrat svůj individuální oblíbený tón z 60 různých melodií. Hlasitost je nastavitelná v 5 stupních mezi 0 dB a 110 dB. Etrný k životnímu prostředí: vysílač s vlastním napájením, který generuje elektrický proud a vysílá signál přijímači, ve vysílači se nachází mikrogenerátor, když je stisknutý.
ZnačkaTECKNET #ad
VýrobceTECKNET #ad
Výška2.36
Délka4.13
Hmotnost0.19
Šířka2.56
Číslo dílu843618
Modelka843618
Záruka18 měsíců.

10. AVANTEK

#ad

Přijímač plug-in jednoduše do zásuvky, bezdrátový dveřní zvonek 300 m, Mini bezdrátový zvonek AVANTEK CB-11, 52 melodií na 5 úrovních objemu, LED displej, rádiový dosah zvonku na domovní dveře

#ad
AVANTEK #ad - Vysoký výkon zvonkového tlačítka: díky nízké spotřebě energie a lithiové baterii cr2032 je životnost 3 roky; IP55 prachotěsné/vodotěsné; funguje mezi -20 – 60 °C; zvonek odolává nejdrsnějším povětrnostním podmínkám.

Pokud máte dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Dosah rádiového signálu 300 m: rádiový přenos není rušen jinými zařízeními v okolí. Nezmeškáte žádné návštěvy, i když se nacházíte v jiné místnosti nebo na patře. 5 nastavitelných úrovní hlasitosti až 115 dB. Jednoduché nastavení: mini přijímač zvonku zasuňte do zásuvky a pomocí přiloženého příslušenství připevněte tlačítko zvonku na stěnu.

52 zvuků na výběr: přijímač zvonku poskytuje bohatý a jasný zvuk. Spora nastavení: nastavení vyzvánění a hlasitosti sady bezdrátových zvonků avantek CB-11 zůstávají zachovány i po výpadku proudu, takže není nutné žádné obtěžující nové nastavení. Pohodlný výběr 52 vyzváněcích tónů pomocí tlačítek vpřed/vzad.
ZnačkaAVANTEK #ad
VýrobceAVANTEK #ad
Výška2.87
Délka3.15
Šířka0.59
Záruka24měsíční záruka.