Top 10 Westin Köder – Vnadidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NØMIS

#ad

NØMIS Sada gumových ryb | sada prémiových gumových ryb | příslušenství k rybolovu | gumové ryby štika candát treska obecný | návnada na štiky candátů a k mořskému rybolovu | gumové návnady sada 3 ks

#ad
NØMIS #ad - NØmis manni makrela gumová ryba štika okouny candát rybářské příslušenství 14 cm. Značka: nØMIS.
ZnačkaNØMIS #ad
VýrobceNØMIS #ad
Výška8.35
Délka4.53
Hmotnost0.04
Šířka0.79

2. Westin

#ad

Westin Swim Glidebait 10 cm 31 g Low Floating Jerkbait, barva: Real Pike

#ad
Westin #ad - Umělá návnada od westin na chytání štik. Délka: 10 cm, hmotnost: 31 g. Průběžná drátěná osa v těle, design s širokým házením, ručně lakované barevné dekory. Z abs plastu, bez olova, velmi ostré háčky z uhlíkové oceli. Rozsah dodávky: 1 Jerkbait ve zvolené barvě.
ZnačkaWestin #ad
VýrobceWestin #ad
Číslo dílu0

3. Westin

#ad

Barva: Green Ghost, Westin BuzzBite Crankbait 4 cm 4 g Low Floating, wobbler

#ad
Westin #ad - Realistické oči, hloubka běhu: 0, 5-1, ručně malované detailní barvy, 5 m. Bez obsahu olova, úzký agresivní plavecký pohyb, ostré háčky, konstrukce Wire-Through Lip. Wobbler od westin pro rybaření okounů. Délka: 4 cm, hmotnost: 4g. Rozsah dodávky: 1 wobler ve zvolené barvě.
ZnačkaWestin #ad
VýrobceWestin #ad
Délka1
Hmotnost0.01
Číslo dílu0

4. NØMIS

#ad

4, NØMIS Sada gumových ryb | dárky pro rybáře | gumové ryby štika candát treska | dárky pro rybáře | návnada na štiky candátů a k mořskému rybaření | příslušenství k rybářským potřebám | Squadbox

#ad
NØMIS #ad - Dárek pro rybáře – Úspěšné gumové ryby od nØmis jsou perfektním dárkem pro rybáře a vykouzlí každému rybáři úsměv na tváři. Umělé návnady lze použít pro jigging, hazardování a lenošení i pro jednoduché obojení. Vhodné jigheads jsou 3/0 a 4/0 pro 10 cm a 12 cm Shads a pro 14 cm gumové ryby doporučujeme 5/0 háčky.

V závislosti na uvedené velikosti váží 7 g, 12 g nebo 19 g. Sada gumových ryb – 24 gumových ryb pro rybaření štik, okounů a candátů – perfektní rybářské příslušenství pro příští výlet. Pokud jsme s těmito gumovými rybami chytili, tak to můžeš také. Gabi goldfish, kathi koi, richie roach a paul perch se dodávají vždy po 2 x v 10 cm, 12 cm a 14 cm – top sortiment pro lov dravých ryb.

Nové stíny se osvědčují jako top návnada pro dravce jako candát, okouny a štiky. Dále jsou gumové ryby o rozměrech 10 cm, 12 cm a 14 cm. Jsme dva nadržení bratři z münsterlandu, kteří zde realizují svůj koníček. Naše nároky na kvalitu našich výrobků jsou velmi vysoké a slibujeme nejvyšší kvalitu. Ran ans wasser und petri heil! Chris & Tommy od NØMIS️.
ZnačkaNØMIS #ad

5. TRUSCEND

#ad

TRUSCEND Spoon spřádací návnada rybářská návnada umělá návnada ryba rybářská sada štika candát pstruh návnada blinkr rybářské příslušenství sladkovodní slaná voda rybářská sada dárek pro muže

#ad
TRUSCEND #ad - Postaveno s 3d očima, bezchybným zbarvením a vysoce pevnými háčky Ultra Sharp. 100% záruka spokojenosti – naše rybářské návnady nabízejí 12měsíční záruku kvality a celoživotní profesionální zákaznický servis. Inovativní rozložení lopatek – díky použití inovativního uspořádání listů vytváří truscend power tornado fishing lure nepřekonatelnou poruchu a zesiluje blesky a vibrace, které zastíní běžné spinnerbaity.

Truscend power tornado fishing lure je vybaven dvojitými lístky a vytváří klamavý zvuk, který není srovnatelný s ničím jiným na trhu. Díky těmto vlastnostem je ideální pro okouny, aby se její dosah rozšířil na většinu vodních ploch, štiky a celou řadu dalších divokých ryb. Vytváří velkou přítomnost pod vodou, která rybám usnadňuje sledování při špatné viditelnosti a nabízí jedinečnou prezentaci, která vám pomůže získat více kousnutí. Další vložky – přední tělo se vyjímá jako příklad vlastností návnady vib, zatímco formuje truscend weighting balance system twbs, pstruhy, který poskytuje vynikající výkon při házení a doházení.

Náš přátelský a spolehlivý zákaznický servis se Vám do 24 hodin ozve. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Rozsáhlá aktualizace – inovativní pevná trubka na ocasní části, která zabraňuje zamotání rybářského vlasce s přívlačovou částí a pomáhá vytvářet elegantnější odstřeďování v obtížných podmínkách. Prémiový design – rybářská návnada truscend power tornado je perfektně v souladu s aerodynamikou.
ZnačkaTRUSCEND #ad
VýrobceTRUSCEND #ad
Hmotnost0.03
Číslo díluQYA-CA

6. Zanderfang

#ad

Walleye wobbler pro lov candátů, plochý, TAUMLER od Zanderfang – 11 cm – 14,5 g – stříbrno-černá + neonová zelená, 2 kusy

#ad
Zanderfang #ad - Perfektní hardbaits pro rybaření s woblerem na candáty v noci a ve dne. Na nosných pojistných kroužcích jsou namontovány extrémně ostré vrtací háky od VMC, které snižují ztrátu ryb ve vrtáku na minimum.

Sada candátů wobblerů 2 kusy v barvách neonová zelená uv aktivní a stříbrno-černá přirozená, kontrastní. Velikost wobleru činí 11 cm. Díky "plovoucím" vlastnostem lze navíc zabránit závěsům. Hardbaits se při zastavení odstřeďování zcela pomalu roztáhnou. Wobbler candáty má plochý chod 0–1 m. Hmotnost wobleru činí 14, 5 gramů. V této fázi často kousají candáty. Wobbler taumler běží svůdně i při pomalém přívlačení. Při monotónním zalévání leď umělá návnada lehce lemuje, a tak imituje kořisti na povrchu. Díky štíhlému tvaru a běžícím závažím lze wobler hodit dobře a daleko.
ZnačkaZanderfang #ad
VýrobceZanderfang #ad
Hmotnost0.32

7. LMAB

#ad

Umělá návnada Creature Bait, okouny, 7 cm, gumová návnada rybářská návnada, LMAB Finesse Filet Craw 4 cm, 10 cm, návnada na candáty okouny, gumová rakovina pro: candáty, štiky a pstruhy

#ad
LMAB #ad - Cílové ryby: ideální rakovina gumy pro štiky, candáty a okouny a pstruhy v menších variantách. Dekora: 9 barev s uv aktivitou a uv akcenty pro rybaření v kalných vodách a za soumraku, resp.

Jig háky velikost #1, ofsetový hák pro lov weedless s Carolina a Texas Rig nebo na dropshot Rig! Nebo jako přívěs na chatterbaits a spinnerbaits! Montáž: ideální pro jigs resp. Aromatizované: přídavné aroma seafood přesvědčí i nedůvěřivé dravé ryby k kousnutí. Slabým světlem – také perfektní pro noční rybaření! Vše je zde od přirozených až po šokové barvy.

Chuť je dlouhotrvající a hodí se také obzvláště dobře pro pomalé dravce k rybaření v zimě. Vhodné také pro okouny černé, tresky a jiné druhy ryb, které se živí korýšy. Rybářská návnada značky lmab od hechtundbarsch: producenti "ypc" youtube predator Cup – od rybářů pro rybáře! Inovativní a zdokonalené pro nejrůznější druhy dravých ryb a vody.
ZnačkaLMAB #ad
VýrobceLMAB #ad
Číslo díluSW31626.7

8. elbfang

#ad

ELBFANG© Sada švihadla candátů | 4 kusy | plochý chod | přírodní barvy | lov dravých ryb umělá návnada

#ad
elbfang #ad - Jednoduché kliky s krátkými zarážkami pro maximální úspěch při chytání. Cílové ryby - štika, okoun, candát, strupka. Spěšný rybolov – s našimi vlnkami elbang je to snadné! Váš úspěch při chytání na sebe nebude dlouho čekat. Univerzální použití – woblery minnow se snadno řídí. Candáti, štiky a okouny milují tuto návnadu. Realistický design – perfektně maskované návnady dravé ryby zajišťují menší nedůvěru. Technické detaily: hmotnost: 11 g délka: 10, 5 cm Provozní hloubka: 1, 0 metru.
Značkaelbfang #ad
Hmotnost0.02

9. Strike King

#ad

Summer Craw, Strike King NOCHO-100 Ned Ocho

#ad
Strike King #ad - Vielfalt. Aktion. Dieser köder ergänzt seine langsame, direkt nach oben zu stehen, verlockende Absinkrate mit einer aufsehenerregenden Fähigkeit, wenn Sie auf dem Boden ruhen. Duft kaffee-duft hilft Gerüche zu maskieren. Material: superweicher Kunststoff ist salzimprägniert. Erhältlich in 12 bassfängerfarben, 9 Köder pro Packung. Design: einzigartiger, stark gerippter achteckiger Korpus.
ZnačkaStrike King #ad
VýrobceStrike King #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost0.02
Šířka1
Číslo díluNOCHO-100
ModelkaNOCHO-100

10. Westin

#ad

Westin Ricky The Roach SL/ST 14cm 42g gumová ryba, barva: Bass Orange

#ad
Westin #ad - Realistické detaily, přirozený chod. Délka návnady: 14cm, Hmotnost návnady: 42g. Velmi flexibilní gumové tělo, velký lopatkový ocas. Obsah balení: 1 gumová ryba ve zvolené variantě. Gumová návnada od westin pro přívlačový rybolov.
ZnačkaWestin #ad
VýrobceWestin #ad
Číslo dílu0