Top 9 Roborock Q Revo Staubbeutel – Velké spotřebiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ecnaka

#ad

Q Revo sáčky do vysavače pro Roborock 10 kusů sáčků do vysavače pro Roborock Q Revo příslušenství robotický vysavač sáček Dust Bag velká kapacita náhradní sáčky filtrační sáčky náhradní díly

#ad
Ecnaka #ad - Doporučujeme pravidelně kontrolovat a vyměňovat sáček na prach vysavače. Automatické zapečetění a balení včetně: roborock vysavač q revo pro roborock se zaklapávacím uzávěrem zajišťuje, že nečistoty a prach jsou po použití bezpečně uzavřeny v sáčku. Díky skládacímu designu se rozšiřuje objem tašky.

Pokud je sáček na prach q revo pro roborock plný nebo ucpaný, může to snížit sací výkon a čisticí účinek vysavače. Zapečetěno bez úniku prachu, 3 mikronu. Tento produkt od nás je 10 x q revo sáček s příslušenstvím pro roborock, který uspokojí vaše každodenní potřeby a šetří vám čas a peníze při opětovném nákupu. Před nákupem prosím model potvrďte. Nabízí nejen vynikající filtrování vzduchu, efektivně blokuje 99, nečistot a jiných částic tak malých jako 0, 97 % prachu, ale také dlouhodobou kvalitu.

Spokojenost: máte-li dotazy k sadě příslušenství pro roborock q revo, kontaktujte nás prosím a do 24 hodin dostanete odpovědi. Snadné použití: jednoduše odstraňte kompletní q revo dust bag pro roborock a nainstalujte nové příslušenství q revo podél otvoru pro držák, velmi snadná výměna a údržba. Vysoce účinný výkon: sáčky do vysavače pro roborock vyrobené z kvalitního pp materiálu a vysoce pevné precizní tkaniny. Univerzální kompatibilita: příslušenství q Revo kompatibilní s robotem Roborock Q Revo.
ZnačkaEcnaka #ad
VýrobceEcnaka #ad
Výška3.15
Délka10.75
Hmotnost0.66
Šířka5.98
Číslo díluRor-B-QRE-10P
ModelkaRor-B-QRE-10P
Záruka30 dní.

2. Bluearks

#ad

2,7 l velká kapacita sáček na prach, 14 kusů sáčků na prach náhrada za Roborock Q Revo / P10 robotický vysavač příslušenství

#ad
Bluearks #ad - V případě dotazů nebo pokud náhradní díly nesplní vaše očekávání, neváhejte nás kontaktovat. Vylepšená technologie těsnění: naše kvalitní náhradní sáčky využívají vylepšenou technologii těsnění a kvalitní materiály, aby se snížilo riziko úniku o 50 %.

Jsme vám rádi k dispozici. Vysoce účinný výkon: sáčky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního pp materiálu a vysoce pevné přesné tkaniny jsou prachotěsně uzavřeny a účinně blokují 99, nečistot a jiných částic až do velikosti 0, 97 % prachových částic, 3 mikronů. Kompatibilní modely: náhradní sáčky na prach jsou kompatibilní s robotickými vysavači Roborock Q Revo a Roborock P10 Náhradní sáčky pro q revo se pomalu nabijí a udržují delší sací výkon, čímž je váš vysavač efektivně chráněn.

Před objednáním prosím potvrďte model Vašeho přístroje. Snadná manipulace: díky protiskluzovému designu na horní straně můžete celý sáček na prach odstranit jediným zatažením nahoru a poté snadno nainstalovat nový sáček do vysavače podél štěrbiny pro držák. Velká kapacita & pratelné: každý náhradní sáček do vysavače má kapacitu cca 2, 7 litru a lze jej v případě potřeby vyprat a po zaschnutí znovu použít.
ZnačkaBluearks #ad
VýrobceBluearks #ad
Číslo díluBLG-14P10
ModelkaBLG-14P10

3. SOBEAU

#ad

12 kusů sáčků na prach sada příslušenství pro Roborock Q Revo Roboter, náhradní sáčky sada příslušenství sáčky do vysavače náhradní díly

#ad
SOBEAU #ad - Snadná instalace lze jej rychle a jednoduše vyměnit, náhradní a instalační metody jsou stejné jako originální díly. Vysoce kvalitní materiályvýrobek se skládá z vysoce kvalitní ultratenké vrstvy filtru z vláken a netkané textilie se silným těsnicím výkonem, který dokáže efektivně filtrovat většinu prachových a vzduchových částic a zlepšit kvalitu vzduchu v místnosti.

Před objednáním prosím zkontrolujte model vašeho přístroje. Kompatibilní model 12 sáčků do vysavače se hodí pro Roborock Q Revo Roboter. Nechte robota vyčistit podlahu nyní! návrh na použití k dispozici je 12 sáčků na sběr prachu a doporučujeme je každé dva měsíce vyměňovat, abyste dosáhli nejlepšího čisticího efektu pro stroj. Vysoce kvalitní servispokud máte dotazy k výrobku, neváhejte nás kontaktovat a my vám odpovíme do 24 hodin.
ZnačkaSOBEAU #ad
VýrobceSOBEAU #ad
Hmotnost0.88

4. Alloytool

#ad

2,7 l velká kapacita sáčků do vysavače jednorázové náhradní díly, 8 kusů sáčků na prach sada příslušenství pro Roborock Q Revo Robooter sací stanice

#ad
Alloytool #ad - Co obdržíte8 sáčků na prach je součástí dodávky, vystačí na 8–12 měsíců, čas se může lišit v závislosti na pracovních podmínkách vašeho vysavače. Sáček se skládá ze dvou vrstev vláken foukaného tavením a dvou vrstev netkané textilie, přičemž lisované hrany jsou uzavřeny bez nebezpečí úniku.

Vysoká kvalitaoem závod zajišťuje 100% kvalitu za použití stejného designu a materiálů. Kompatibilní s sáček na prach je určen pouze pro robotickou sací stanici Roborock Q Revo, je perfektně přizpůsoben vysavači.

Snadné použití jednoduše odstraňte plný sáček na prach a nainstalujte nový sáček na prach podél otvoru pro držák, velmi snadná výměna a údržba. Velká kapacitafiltrační vak o velikosti 13 cm × 10, 7 % malých částic, 7 cm × 20 cm/7, objem 2, 7 l může absorbovat až 7 týdnů prachu a zachytit 99, 87 palce, které se vznášejí ve vzduchu.
ZnačkaAlloytool #ad
VýrobceAlloytool #ad
Hmotnost0.6
Číslo díluP10Z
ModelkaP10Z

5. isinlive

#ad

4vrstvý prémiový filtrační sáček s 2,7 l velkými náhradními sáčky, 10 kusů prachových sáčků Q Revo, kompatibilní s vysavačem Roborock Q Revo Rboter

#ad
isinlive #ad - Díky skládacímu designu se rozšiřuje objem tašky. Před nákupem prosím potvrďte model Vašeho stroje. 4stupňová filtrace dokáže efektivně zachytit 99, nečistoty, jako je prach, vlasy a pyl, 99 % prachových částic, vlákna a tak dále. Prémiová filtrace – 4 vrstvy náhradní sáčky na prach se skládají ze dvou vrstev vláken foukaných tavenin a dvou vrstev vliesových vláken.

Sáček na prach může chránit před prachem a nečistotami tím, že při vysávání filtruje vzduch a zajišťuje čerstvý vzduch ve vaší domácnosti. Velikost výrobku je: 12 x 20 x 14 cm. Pro optimální výkon doporučujeme tašku každých 7 týdnů vyměňovat. V případě problémů s naším výrobkem se na nás můžete kdykoliv obrátit. Po obdržení prosím pečlivě zkontrolujte balíček.

Perfektní kompatibilní sáčky do vysavače q revo se perfektně hodí k vysavači roborock Q Revo Rboter, funkce je stejná jako u originálu. Pro alergiky taška q revo je šetrná k životnímu prostředí a je vhodná pro alergiky. Snadná instalace sáček na prach se dá jednoduše nainstalovat na váš přístroj. Nabízíme 10 sáčků na balení. Vylepšená technologie utěsnění filtrační sáček q revo se zaklapávacím uzávěrem zajišťuje, že nečistoty a prach jsou po použití bezpečně uzavřeny v sáčku.
Značkaisinlive #ad
Výrobceisinlive #ad
Výška0.79
Délka7.87
Hmotnost0.71
Šířka3.94
Číslo díluqrevo-10
Modelkaqrevo-10

6. liveryde

#ad

9 sáčků do vysavače, pro Roborock Q Revo MaxV, Liveryde Náhradní díly kompatibilní s Roborock Q Revo, pro Roborock Q Revo Pro, pro Roborock P10 Pro robotický vysavač příslušenství, pro Roborock P10

#ad
liveryde #ad - Kompatibilní modely: tato sada je kompatibilní s roborock Q Revo, pro Roborock P10, pro Roborock Q Revo Pro, pro Roborock Q Revo MaxV, pro Roborock P10 Pro. Vysoce kvalitní servis: děkujeme za vaši podporu a lásku.

Pokud je prachový sáček plný nebo ucpaný, může to snížit sací výkon a čisticí účinek vysavače. Pro zajištění optimálního čisticího výkonu doporučujeme sáček vysavače pravidelně kontrolovat a vyměňovat. Naše sáčky na prach jsou vyrobeny z vysoce účinné netkané textilie a tkaniny Meltblown, které poskytují nejen vynikající filtraci vzduchu, ale také dosahují trvalé kvality.

Pokud se během používání setkáte s problémy, kontaktujte nás prosím včas e-mailem a náš poprodejní tým Vám odpoví do 24 hodin a vaše problémy vyřeší. Upevňovací sada batohu obsahuje: 9 sáčků na prach. Tento výrobek byl právě nabízen k prodeji.
Značkaliveryde #ad
Výrobceliveryde #ad
Číslo díluHWJ-P10BAG
ModelkaHWJ-P10BAG

7. Bluearks

#ad

4 boční kartáče, 4 ubrousky, Bluearks Náhradní díly kompatibilní s Roborock Q Revo/Roborock P10 robotický vysavač příslušenství, 1 hlavní kartáč, 4 Hepa filtry, 6 sáčků na prach

#ad
Bluearks #ad - Hepa filtr: hepa filtr dokáže odstranit 99 % nečistot, prachu a jiných částic a po vyprání je znovu použitelný. Součástí dodávky je: 1 hlavní kartáč, 4 ubrousky, 4 filtry, 4 boční kartáče, 6 sáčků na prach.

Služby zaměřené na kvalitu: v případě dotazů nebo dotazů jsme Vám rádi k dispozici. Kompatibilní modely: tato náhrada je kompatibilní s robotickým vysavačem Roborock Q Revo/P10 Před nákupem prosím zkontrolujte model. Efektivní čištění odolných nečistot: hlavní a boční kartáče pronikají hluboko do štěrbin, tiše odstraňují prach, zatímco utěrka účinně absorbuje vodu a odstraňuje odolné nečistoty. Vždy se snažíme vám plně sloužit.
ZnačkaBluearks #ad
VýrobceBluearks #ad

8. KTNAid

#ad

12 kusů sáčků do vysavače příslušenství pro Roborock Q Revo robotický vysavač, 2,7 l Velká kapacita Náhrada Jednorázové sáčky do vysavače

#ad
KTNAid #ad - Velká kapacita: jednorázová prachová kořist měří 21 x 12 x 11 cm a má objem 2, 7 litru. Doporučujeme vyměnit sáček do vysavače každých 7 týdnů. Kvalitní služba: máte-li dotazy k našim produktům, můžete nás kdykoliv kontaktovat a my vám odpovíme do 24 hodin! Vysoce kvalitní materiály: sáček se skládá ze 2 vrstev roztaveného vlákna a 2 vrstev netkané textilie, 9 % prachu, roztočů, které mohou účinně blokovat 99, zvířecích chlupů a jiných malých alergenních částic.

Snadné použití: jednoduše odstraňte kompletní náhradní sáček a nainstalujte nový sáček na prach podél otvoru pro držák, velmi snadná výměna a údržba.

Kompatibilní modely: náhradní sáček na prach je vhodný pro robotický vysavač q revo, před nákupem prosím potvrďte model svého přístroje! Nejedná se o originální náhradní díl, zpracování a materiály však odpovídají originálu.
ZnačkaKTNAid #ad
VýrobceKTNAid #ad
Číslo dílu010
Modelka010

9. KGC

#ad

2 boční kartáče, náhrada za Roborock Q Revo pro Roborock P10 robotický vysavač, 4 sáčky na prach, KGC Příslušenství Roborock Q Revo, 4 ubrousky

#ad
KGC #ad - Kvalitní utěrky z mikrovlákna jsou velmi savé, nepouští vlákna a stálobarevné. Sada příslušenství batohu obsahuje 2 boční kartáče, 4 ručníky, 4 sáčky na prach. Doporučujeme měnit filtr každé 3 měsíce, nečistot, aby byl zachován výkon vašeho robotického vysavače.

Stopy, zbytky šťávy, které mají nejen dlouhou životnost, tuk a jiné skvrny na podlaze lze snadno odstranit. Efektivní čištění boční kartáče jsou vyrobeny z nylonových proužků odolných proti opotřebení, ale jsou také bezpečné a snadno demontovatelné a montovatelné. Pokud se sáček na prach delší dobu nevymění, negativně to ovlivní účinnost čištění prachu a zkracuje životnost vnitřního sběrače prachu. Kvalitní zákaznický servis děkujeme za vaši podporu a lásku, pokud se vyskytnou nějaké problémy v procesu používání, kontaktujte nás prosím ihned e-mailem, náš tým zákaznických služeb odpoví a váš problém vyřeší do 24 hodin.

Dokáže efektivně filtrovat více než 99 % jemných prachových částic. Kompatibilní modelynaše sady náhradních příslušenství jsou koncipovány tak, aby byly kompatibilní s robotickými vysavači Roborock Q Revo/Roborock P10, před objednáním prosím zkontrolujte model vašeho příslušenství. Vynikající výkon sáček na prach roborock q revo má velkou kapacitu pro sběr prachu, zvířecích chlupů atd.
ZnačkaKGC #ad
VýrobceKGC #ad
Výška1.42
Délka11.81
Šířka7.09