Top 9 Rösle VIDERO – Grilovací jehly

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RÖSLE

#ad

Stříbrná barva, RÖSLE Ochrana proti větru Primezone VIDERO, ušlechtilá ocel, vysoce kvalitní držák pro grilovací špízy a ochranu proti větru a stříkající vodě

#ad
RÖSLE #ad - Délka 36 cm – šířka 10 cm – výška 2 cm – ušlechtilá ocel 18/0 – vhodné grilovací špízy RÖSLE výr. č. Ochranu proti větru primezone lze namontovat několika málo pohyby – výrobek je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli lze snadno čistit ručně.

Ochrana proti větru primezone videro: vysoce kvalitní držák pro grilovací špízy a ochranu proti větru a stříkající vodě – dvě funkce pro praktické rozšíření RÖSLE Primezone. Plochy z ušlechtilé oceli proti větru zajišťují grilované pokrmy na rÖsle primezone před nárazy větru – s dosedací plochou pro až 4 grilovací špízy lze obratem ruky opékat špízy na maso a zeleninu na Primezone. Vhodné pro plynové grily rÖsle pro grilování videro g2-s, g4-s, g3-s, g6-s, barbecue Island VIDERO G4-SL a grilovací kuchyně VIDERO G4-SK.
ZnačkaRÖSLE #ad
VýrobceRÖSLE #ad
Výška0.79
Délka14.17
Hmotnost1.46
Šířka3.94
Číslo dílu25398
Modelka25398

2. RÖSLE

#ad

Hochwertige Smokerbox für Raucharoma im Gasgrill, RÖSLE Räucherbox VIDERO Edelstahl, Edelstahl 18/10

#ad
RÖSLE #ad - Die edelstahlbox fasst holzchips, holzpellets und räuchermehl und ist für alle VIDERO Gasgrill-Stationen nicht für Island / Kitchen geeignet - wird direkt über einem Brenner fixiert.

RÖsle räucherbox videro edelstahl: leckeres raucharoma für das Grillfleisch - erzeugt echte, rauchige Aromen wie bei einem Holzkohlegrill - kann auch auf einem Holzkohlegrill eingesetzt werden. Länge 40, 8 cm - breite 6 cm - höhe 3, 7 cm - aus hygienischem, geschmacksneutralem Edelstahl 18/10. Intuitives Öffnen und schließen dank Deckelscharnier - für mehr Komfort und Handlichkeit. Hygienisch, geruchs- und geschmacksneutral sowie pflegeleicht dank des rostfreien Edelstahls.
ZnačkaRÖSLE #ad
VýrobceRÖSLE #ad
Výška1.77
Délka16.73
Hmotnost1.5
Šířka2.76
Číslo dílu25238
Modelka25238

3. RÖSLE

#ad

Praktický zip, vysoce kvalitní ochranné pouzdro ze 100% polyesteru s polyuretanovou vrstvou, kryt odolný proti povětrnostním vlivům, RÖSLE Kryt BBQ-Station VIDERO G3/G3-S

#ad
RÖSLE #ad - Flexibilně použitelné: díky zipu je ochrana krytu nastavitelná velikost pro odklopené nebo rozložené boční stolky plynové grilovací stanice navíc nabízejí nastavitelné přezky upevnění na gril.

V ušlechtilém, černém designu s bílým logem RÖSLE jednoduché a stylové uložení plynového grilu. Optimální ochrana proti povětrnostním vlivům: lehký kryt je spolehlivou ochranou proti povětrnostním vlivům, UV záření a pychu, boční síťové vložky nabízejí optimální cirkulaci vzduchu. Přesně padnoucí ochranný obal materiál: PES polyester Povrch: PU vrstva černá. RÖsle kryt plynového grilu, bbq stanice videro: vysoce kvalitní ochranné pouzdro z odolného polyesteru pro plynový gril RÖSLE VIDERO G3 a G3-S.
ZnačkaRÖSLE #ad
VýrobceRÖSLE #ad
Výška43.7
Délka49.17
Hmotnost2.51
Šířka20.28
Číslo dílu25516
Modelka25516

4. RÖSLE

#ad

Osvětlené otočné knoflíky, gril se 3 hlavními a 1 bočními hořáky, práškově lakovaná ocel, víko se skleněnou vložkou a teploměrem, černá barva, RÖSLE Plynový gril BBQ stanice Videro G3 černý

#ad
RÖSLE #ad - RÖsle plynový gril, černý: vysoce kvalitní gril v ušlechtilém designu videro s bleskovým tryskovým zapalováním, bbq, stanice videro g3, 3 plnohodnotnými hořáky z ušlechtilé oceli a praktickým bočním hořákem pro přílohy a grilovací pánve – vysoký komfort a mnoho funkcí spojených v plynové stanici pro grilování a grilování.

Velkorysý úložný prostor: lišta s háčky nabízí možnost zavěšení grilovacích kleští a rukavic přímo na grilu – spodní skříňka nabízí místo pro plynové lahve do 5 kg a je vybavena regulátorem tlaku plynu s integrovanou pojistkou proti prasknutí hadice – praktické boční stolky lze použít jako pracovní nebo odkládací plochu. Velká grilovací plocha: 60 x 45 cm = 2 700 cm² – objem udržování teploty: 60 x 16 cm = 960 cm² - velikost plynové grilovací stanice: 127 x 57 x 117, 5 kW – výkon bočního hořáku: 3, 5 cm – výkon hlavního hořáku: každá 3, 0 kW.

Vysoce kvalitní materiály: oboustranné grilovací rošty ze smaltované litiny pro dobrý branding na grilovaných pokrmech – BBQ stanice s dlouhou životností s krytem z černé oceli s práškovým nástřikem – nádoba na zachytávání tuku a rozváděč tepla z ušlechtilé oceli. Komfortní práce: příjemná pracovní výška a osvětlené, přehledné otočné knoflíky pro usnadnění ovládání – díky sklu ve víku a velkém teploměru víka lze grilované pokrmy kontrolovat bez ztráty teploty při zavřeném grilovacím víku.
ZnačkaRÖSLE #ad
VýrobceRösle #ad
Výška46.46
Délka50
Hmotnost90.39
Šířka23.62
Číslo dílu25519
Modelka25519
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců.

5. GFTIME

#ad

G6 Serie a Zanzibar, G3-S, G4, 4 kusy, rozdělovač plamenů pro Rösle Videro G2, Vario+, G3-S Nero, GFTIME 40,2 cm kryt hořáku z ušlechtilé oceli pro Rösle Videro G3

#ad
GFTIME #ad - Kompatibilita pro váš rösle videro g2, g4-s nero vario+, g2-s, rösle videro g4, g4-s g4vario+, g6-s nero, g2-s nero vario+, g4-s, g6-s vario+, g6-s nero vario+, g3-s vario+, g3-s, g4-s nero.

Silnější a odolnější než jiné a srovnatelné s originály OEM. O, g3-s nero, rösle videro g6, g2-s vario+, g6-s, rösle videro g3, G2-S Nero, Videro Pro G6-S a Zanzibar. Tlustší je lepší 1 mm silná, aby se zvýšila životnost. Rozměry40, 2 x 7, 7 x 5, vyrobeno z masivní ušlechtilé oceli, 4 cm, nerezové a vhodné do myčky. Tvar jako rukavicenasaďte na něj a uvolněte gril, stabilní držení díky přesné výrobě, není nutná montáž šroubů. Perfektní ochranarozváděč plamene brání tomu, aby kapal tuk dostal do trysky hořáku a zaručuje rovnoměrné rozložení tepla po celé grilovací ploše. Balíček obsahuje: 4 kryty hořáku.
ZnačkaGFTIME #ad
VýrobceGFTIME #ad

6. RÖSLE

#ad

Robustní a s dlouhou životností, pro všechny modely Videro a Artiso, 360° otočná kolečka, RÖSLE Prémiová kolečka VIDERO 4dílná sada, vysoce kvalitní TPR běhoun

#ad
RÖSLE #ad - Rozsah dodávky: 4 x 360° otočná kolečka s brzdou – barva: černá. Tiché odvíjení bez zanechání šmouh – ideální pro citlivé podlahy jako kámen, mramor nebo žula. Průměr kola: 75 mm – šířka kola: 25 mm – pracovní výška se zvyšuje o cca 3 cm. Vhodné pro všechny modely rÖSLE VIDERO a ARTISO. RÖsle prémiová kolečka videro 4dílná sada: kolečka s kvalitním a ekologickým TPR běhounem – robustní a trvanlivé provedení.
ZnačkaRÖSLE #ad
VýrobceRÖSLE #ad
Výška5.12
Délka4.33
Hmotnost2.95
Šířka1.77
Číslo dílu25444
Modelka25444

7. RÖSLE

#ad

Extra primone a boční hořáky, gril se 4 hořáky z ušlechtilé oceli, práškově lakovaná ocel, skládací boční stolky, RÖSLE Plynový gril BBQ stanice Videro G4-S černý, Vario+

#ad
RÖSLE #ad - Grilovací plocha: 70 x 45 cm = 3 150 cm² – objem udržování teploty: 70 x 16 cm = 1 120 cm² – velikost plynové grilovací stanice: 138 × 57 × 117, 5 × 57 × 117, primezone: 3, 5 cm. Komfortní práce: příjemná pracovní výška a osvětlené, přehledné otočné knoflíky pro usnadnění obsluhy – díky sklu ve víku a velkém teploměru lze grilované potraviny kontrolovat bez ztráty teploty při zavřeném krytu – lišta s háčky nabízí možnost zavěšení grilovacích kleští a rukavic přímo na grilu – spodní skříňka nabízí místo pro plynové lahve do 11 kg a příslušenství a obsahuje regulátor tlaku plynu s integrovanou pojistkou proti rozbití hadice.

RÖsle plynový gril bbq stanice videro g4-s černý: vysoce kvalitní gril v ušlechtilém designu videro s bleskovým tryskovým zapalováním, 4 plnohodnotné hořáky z ušlechtilé oceli, extra primezone a praktické boční hořáky – vysoký komfort a mnoho funkcí spojených v jedné plynové stanici pro grilování a grilování. S rÖsle primezone a vario+: extra horká zóna s vysokou teplotou až 800 °c na bočním stole pro dokončení extra třídy a praktické boční hořáky pro přílohy nebo grilovací pánve – boční stolky lze použít jako pracovní nebo odkládací plochu a lze je bez nářadí odklopit a gril tak uložit na menší prostor – systém grilovacího roštu Vario+ nabízí možnost, v závislosti na libosti k dostání samostatně od pizpizpizpizpizod pro wok lze rychle nasadit a flexibilně vyměnit.

Vysoce kvalitní materiály: oboustranné grilovací rošty ze smaltované litiny pro dobrý branding na grilovaných pokrmech – BBQ stanice s dlouhou životností s krytem z černé oceli s práškovým nástřikem – nádoba na zachytávání tuku a rozváděč tepla z ušlechtilé oceli. Výkon hlavního hořáku: každý 3, boční hořák: 3, 5 cm, 5 kw, sklopené boční stoly 102, 5 Každý 3kW, 0 kW.
ZnačkaRÖSLE #ad
VýrobceRÖSLE #ad
Výška46.26
Délka54.33
Hmotnost117.57
Šířka22.44
Číslo dílu25524
Modelka25524
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců.

8. RÖSLE

#ad

Vhodný pro RÖSLE VIDERO G3/G4 do modelového roku 2020, vysoce kvalitní grilovací rošt ze smaltované litiny pro použití Vario, RÖSLE VARIO grilovací rošt

#ad
RÖSLE #ad - Samostatně dostupné příslušenství pro grilovací rošt vario je oboustranná grilovací deska na maso a malé kousky grilu, wok pro ostré opékání grilovaných potravin a univerzální Dutch Oven na vaření, kámen na pizzu pro křupavou pizzu nebo slaný koláč, grilovací rošt pro jedinečný branding, pečení a pečení.

Systém grilovacího roštu vario nabízí možnost díky vložkám Ø 30 cm a nástavcům měnit mezi mnoha různými druhy grilování v závislosti na potravinách – jednoduše a rychle vyměnitelný – perfektní pro všechny milovníky grilování. RÖsle grilovací rošt vario: vysoce kvalitní grilovací rošt ze smaltované litiny pro plynové grilovací stanice rÖsle vidERO G3/G4 do modelového roku 2020 – trvanlivý a tvarově stabilní materiál – příslušenství ke grilu pro všechny, kteří kladou důraz na kvalitu a flexibilitu svého grilovacího vybavení.

Vložky lze zakoupit jednotlivě a jsou také ideální jako dárek k rozšíření grilovacího příslušenství. Délka 45 cm - šířka 39, 5 cm - výška 1 cm - teplotní odolnost 400 °C - smaltovaná litina.
ZnačkaRÖSLE #ad
VýrobceRösle #ad
Výška3.15
Délka19.09
Hmotnost9.26
Šířka16.93
Číslo dílu25420
Modelka25420

9. RÖSLE

#ad

Vysoce kvalitní grilovací rošt ze smaltované litiny pro RÖSLE Primezone, intenzivní branding, černý, RÖSLE Litinový grilovací rošt Primezone VIDERO, 24 x 29 cm

#ad
RÖSLE #ad - Materiál: litina smaltovaná - rozměry: 24 x 29 cm - doporučujeme ruční čištění. RÖsle litinový grilovací rošt primezone videro: vysoce kvalitní grilovací rošt ze smaltované litiny pro RÖSLE Primezone.

Primezone: extra horká zóna s vysokou teplotou až 800 °c na bočním stole plynových grilovacích stanic RÖSLE BBQ zajišťuje extra třídu – litinový grilovací rošt je ideálním rozšířením zóny Primezone pro intenzivní branding. Vhodné pro všechny modely rÖsle videro s - g2-s, G3-S, G4-S a G6-S. Flexibilita: díky otáčení o 90° lze grilovací rošt pro větší vzdálenost postavit o jednu úroveň výše.
ZnačkaRÖSLE #ad
VýrobceRÖSLE #ad
Výška1.57
Délka11.42
Hmotnost4.94
Šířka9.45
Číslo dílu25451
Modelka25451